Skocz do zawartości

Dobry odtwarzacz mp3 do 100zł z allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie powitać! :)

 

Dzięki temu forum kupiłem bardzo dobre słuchawki za śmieszne pieniążki - Superluxy :D

 

 

A teraz wracając do tematu:

 

Szukam jakiegoś dobrego odtwarzacza mp3, ostatecznie mp4. Zależy mi na jakości dźwięku. Odtwarzacz będzie mi służył TYLKO do muzyki. Sprzęt będzie brany po świętach z allegro i może być zarówno używany jak i nowy.

Mój budżet to 100zł. Im mniej wydam tym lepiej ale czekam na wasze propozycje co jest w tej cenie warte uwagi:) Pojemność jaka mnie interesuje to 2GB, choć może być ostatecznie 1GB. Najlepiej, żeby odtwarzacz był na bateryjki AAA, a jak już ma być z akku to żeby trzymało teminimum 8-10h. MUSI posiadać ręczny equalizer. MUSI mieć wyświetlacz.

Będzie on używany ze słuchawkami Meelectronics M2 i Superlux HD681F. Może być to odtwarzacz mniej znanej marki ale broń boże nie Trak, Manta czy jakiś noname...

Byłem posiadaczem Creativa MuVo V100 i Philipsa GoGear Vibe i nie chce nic gorszego od nich ;)

 

Czekam na wasze propozycje:) Mam nadzieję, że pomożecie:)

 

 

Jeśli pomyliłem dział albo coś - bardzo przepraszam i proszę o korektę.

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej? Czym się wyróżnia? Wiem, wiem jestem dociekliwy ;)

 

Ten SanDisk jest zacny ale czekam jeszcze na inne propozycje;) Sprzęt wybiorę pod koniec tygodnia:)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej? Czym się wyróżnia? Wiem, wiem jestem dociekliwy ;)

Dobrze gra, jest mały, jest na niego rockbox, ma slot na karty... poczytaj. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ten rockbox?:D Dobrze zapoznam się dogłębniej ;)

 

Zobaczymy, może ktoś jeszcze wtrąci swoje trzy grosze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedziłeś mnie :D Już chciałem edytować post;) Coraz bardziej mi podchodzi ten Clip:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszukam, może gdzieś dostanę :)

 

http://allegro.pl/sa...2225596485.html

 

Czy to oryginał?

 

Czy lepiej ten:

http://allegro.pl/sa...2243515304.html

Lepiej box niż OEM. OEM może być refurbem a z takimi zdarzały się przypadki padniętej baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt się nie wypowie do piątku to zamawiam Clip+ :) Jak to mówią - zazwyczaj pierwsza myśl najlepsza:)

 

Jak nikt nie da żadnej propozycji to w piątek zamawiam Clip+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ekran nie patrzę :) Musi tylko pokazywać co gra, ile mi baterii zostało i żebym widział jak eq ustawiam;) A fuze są droższe i mniej polecane... Ten clip+ mi podpasował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi dokładnie z tym gniazdem? Bardzo łatwo je uszkodzić? Odtwarzacz ma mi wytrzymać 2lata. Z przesyłką max 130zł.

 

Dobra co lepsze:

 

Clip+ 2GB (nowy)

Vedia A10 (używany)

 

Mpio HD300 (

używany 20 GB)

http://allegro.pl/mp...2253644282.html

Mpio MG300 (nowy) http://allegro.pl/mp...2232203876.html

 

 

Co lepiej zagra?

Do Clipa to zawsze sobie kartę mogę wsadzić (mam 4GB to w sam raz)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zagra lepiej niż Clip+ czy nie kombinować i brać nowego clipa niż używaną vedię? Będę i tak jechał na własnych słuchawkach. (Mee M2, Superlux HD681F sopranówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia A10 nowa kosztuje w sklepach typu rtv po 120zł więc nie wiem czemu używkę vedii :) Soft po aktualizacji nie jest tak tragiczny jak był wcześniej chociaż i tak wolę RB na moim Fuze :) Dźwiękowo? Niestety nie miałem opcji porównania tych odtwarzaczy na jednych słuchawkach, bo Clip mi padł przez gniazdo właśnie, a Vedie od znajomego przesłuchiwałem :) W sumie i tutaj i tutaj można ucieszyć się z odsłuchu patrząc na cenę odtwarzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wytrzymałem i zamówiłem z tej aukcji Clipa+.

 

http://allegro.pl/sandisk-sansa-clip-2gb-czarna-wersja-box-oryginal-i2243515304.html

 

Z tego co wyczytałem to wersja box z 2letnią gwarancją a nie refurb (warto dołożyć te 20zł xD).

Jutro za niego zapłacę i jak tylko dojdzie to zdam relację:) Dziękuję wszystkim za pomoc! :)

 

I JESZCZE JEDNA WAŻNA RZECZ:

 

Czy do Clipa+ mogę używać ładowarki od Nikona? (EH-69P)

 

Input

:

100V-240V

,

50/60Hz 18W

Output

:

5V

 

(aparat do którego był dołączony jest na akku li-ion 3,7V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5V na out to pi razy oko jak USB. Pytanie czy ma "odpowiednio dużo amperów" żeby zacząć ładować. Ale powinna mieć. Ponoć ładowarka od Motoroli V3 się dobrze z Clip+ sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności