Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Armatury podobne brzmieniowo (czyt. lepsze) do Apple In Ear do 300 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Do Phonaków podchodziłem 3 razy. Niestety po chwilowym zachwycie po kilku dniach szybko je sprzedawałem. Szare filtry najlepiej mi podchodziły na innych - zdecydowanie nie dla mnie. Basu było ok, ale był on suchy, kliniczny co przy graniu T4 dla mnie było nie do zniesienia. Jedynie 232 nie rozczarowały mnie.

Teraz z armaturek najczęściej do T4 podpinam Addiem i DBA02, aby słuchać. Do analizowania 232 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje ucho to mimo wszystko B2 miały kapkę więcej basu niż Audeo...

x2 jak dla mnie oczywiście tego basu z przedziału 100-250 a nie 0-100.

Bo tego niższego basu nie tyle jest więcej w Audeo co jest on czystszy i bardziej czytelny.

 

Wojtek macie testówki Sonusa u siebie? Jeśli tak to napisz do Sonusa, bo ostatnio jak z nim gadałem to mówił mi że właśnie nie ma pojęcia gdzie są jego testowe Audeo :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wychodzi na to, abym decydował się na B2. Shure cóż, są podzielone zdania. Pamiętajcie też o tym, że ja nie zamierzam wydac 1000 złotych. 500 to i tak dużo, ale może by sie udało. Te B2 to można gdzieś dostać taniej niż w polskich sklepach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą dowalić cło, ale jak wyśle jako gift i zaniży wartość... Cóż, można zaryzykować ;)

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Ewentualnie Fischery (hmm...). Z Shure nie ma za bardzo wyboru i ceny nieciekawe. Audeo mi się szybko znudzą. Więc chyba zostają tylko te dwa modele. W sklepach trochę drogie więc pewnie będę szukał okazji. Trochę nie jestem przekonany do tego plecionego kabla, ciekaw jestem jak szybko to się rozpląta.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności