Skocz do zawartości

Philips SHP5401 - Następca CAL


Gdak

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku myślałem że kupiłem jakieś wadliwe słuchawki i słychać "piasek" lecz Pasiasty pomógł mi i okazało się że słyszę jak źle są przekonwertowane piosenki na niektóre mp3 i na youtube ,poza tym miałem przedwzmacniacz w winampie podniesiony (troszkę) i zakłucenia były .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja je kupiłem jakoś w październiku/listopadzie 2k9 w MM za 99zł(o ile dobrze pamiętam). Chwile grały z touchem 1G i było dość miło.

Rzeczywiście słuchawki jak za taką cenę są wręcz świetne. Grają bardzo dobrze. Ja osobiście przyczepie się do jakości wykonania.

W moich już zaczęła schodzić farba, kabel w pałąku wychodzić z jednej strony (jakieś 2cm), zauważyłem to już jakiś czas temu.

Pady i obicie gąbki na pałąku się zmechaciły. biały kolor nie zszarzał ani nic w tym stylu.

 

Niemniej jednak bardzo polecam za tą cenę.

 

Czy ktoś z forum jest w stanie wykonać odpłatnie usługę recablingu? Jakby ktoś był chętny, to proszę o info na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A do rocka, hard rocka, metalu się nadadzą z tego co wyczytałem to tak ale proszę o opinie użytkowników którzy słuchali tego rodzaju muzykę na nich i czy SanDisk Fuze je napędzi. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Edytowane przez Judas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mialem chwilę 5401 i wolę CAle jednak - ach te basy

 

Porównywanie dwóch par słuchawek , z których jedne są 3 razy droższe od drugich jest moim zdaniem bez sensu.

W swojej klasie cenowej 5401 mają IHMO niewielką konkurencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna recenzja, ale dla mnie KPP grają lepiej od tych Phillipsów :)

 

 

w jakim sensie lepsze? napędź odpowiednio philipsy- wtedy usłyszysz różnicę.

 

 

Po prostu dźwięk był jakiś taki ładniejszy, bardziej przestrzenny, z lepszym basem. W Phillipsach tylko wokale mi się nieco bardziej podobały. Porównywałem na Creative Zen, słaby odtwarzacz, ale z drugiej strony, po co porównywać na jakimś wzmacniaczu słuchawki za 80 zł, kiedy nawet producent pisze jasno, że są one "portable" i pewnie w 95% użytkoników tak je będą używać. Ale mogę się mylić.

Edytowane przez lyskol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna recenzja, ale dla mnie KPP grają lepiej od tych Phillipsów :)

 

 

w jakim sensie lepsze? napędź odpowiednio philipsy- wtedy usłyszysz różnicę.

 

 

Po prostu dźwięk był jakiś taki ładniejszy, bardziej przestrzenny, z lepszym basem. W Phillipsach tylko wokale mi się nieco bardziej podobały. Porównywałem na Creative Zen, słaby odtwarzacz, ale z drugiej strony, po co porównywać na jakimś wzmacniaczu słuchawki za 80 zł, kiedy nawet producent pisze jasno, że są one "portable" i pewnie w 95% użytkoników tak je będą używać. Ale mogę się mylić.

 

 

czy jak producent napiszę Ci że mają najlepszy bas na świecie to uwierzysz? zwłaszcza że przy każdej parze słuchawek na opakowaniu jest napisane- super bass itp. Ma sens porównywanie- bo nawet KPP grają lepiej ze wzmakiem. Co do basu nie zgodzę się- Kpp jest bas rozlewający się na średnicę, w Shp5401, zwłaszcze recablowanych- są od nich po prostu lepsze w fakturze basu i jego "sprężystości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na pudełku od kossów na pamiętam, żeby było cokolwiek o super bassie :) Może się po prostu do nich przyzwyczaiłem, dlatego brzmiały dla mnie lepiej. Nie wiem, np HD 512 też dla mnie gorzej grają od KPP, od tych Phillipsów też, a napisów na pudełku o ich superowości jest dużo, cena też min. dwukrotnie większa, więc chyba nie sugeruję się takimi rzeczami, tylko po prostu dźwiękiem.

Edytowane przez lyskol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie- sam piszesz że na opakowaniu jest napisane portable. na 3/4 sprzętów to zobaczysz jakbyś chciał wiedzieć. HD512 akurat nie są dobre, odpal px100II, ksc75, v-jays, i potem od hd380 w górę- wtedy zrozumiesz różnica. 5401- są dobre, tylko trzeba je odpowiednio wysterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności