Skocz do zawartości

Philips SHP5401 - Następca CAL


Gdak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumiałeś mnie- sam piszesz że na opakowaniu jest napisane portable. na 3/4 sprzętów to zobaczysz jakbyś chciał wiedzieć. HD512 akurat nie są dobre, odpal px100II, ksc75, v-jays, i potem od hd380 w górę- wtedy zrozumiesz różnica. 5401- są dobre, tylko trzeba je odpowiednio wysterować.

 

Sorry, pomyliło mi się, miałem na mysli model HD 515. Tych 512 to w ogóle nigdy nie wdziałem

Ale generalnie chodzi mi o to, że na moim odtwarzaczu KPP grają moim zdaniem lepiej. Po co mam porównywać na wzmacniaczu, skoro i tak będę uzywał na mp3? Jak myślisz ile osób będzie słuchało muzyki ze wzmacniaczem na słuchawkach za 70 zł?

Można wziąć KPP i PX 100, porównać na wzmacniaczu i powiedzieć że te czy te grają lepiej ale co to da? Jak i tak to nam nic nie mówi.

Edytowane przez lyskol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam coś, za co pewnie mnie zlinczujecie, podłączyłem filipki pod szufle raz, drugi i trzeci, myślałem że się przyzwyczaje, ale nie, z szuflą są tragiczne, góra wybitnie kłuje uszy, jest metaliczna, środka niewiele i basem też nie zaskakują, wydaje mi się że ipod obnaża ich wady, chyba że jest odwrotnie to wyprowadźcie mnie z błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w wigilijną noc. Słucham sobie na lapie w/w słuchawek i ... jestem zadowolony ale. Zawsze jest ale. PANOWIE PROSZĘ WAS O POMOC. Szukam słuchawek które wyrwą mnie z kapci. Filipsy z basem to w/g mnie grają ale nie powalają ( nie szukam słuchawek zamkniętych). Teraz oglądam koncert > Metallica. Orgullo, pasión y gloria.- Live in Mexico [bDRip-720p-x264]< no i słuchawki nie wyrabiają (koncert przesterowany?). Podejrzewam że i audio laptopa cienkie. Aha w/g mnie słuchawki mają przestrzeń ale nie mają głębi - opinia laika. Szukam DAC combo wraz z wzm. słuchawkowym aby także analoga z adapteru podczepić. hmmmmm . Jak dojdę do siebie po kredytach świątecznych (f...k) może się zapożyczę się na dac combo plus słuchawki - w grę wchodzi ok 2.5-3k. Matrix mini-i plus S hd650 warto ? Może poszukać coś innego. Szukam ... nie wiem jak powiedzieć np jak się słucha np Hans Zimmer - Inception (2010) [FLAC] {24bit 96kHz ) na domowym stereo to potrafi wstrząsnąć i jeżeli to możliwe chciałbym to osiągnąć. Pozdrawiam rob :ph34r:

Edytowane przez borowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w wigilijną noc. Słucham sobie na lapie w/w słuchawek i ... jestem zadowolony ale. Zawsze jest ale. PANOWIE PROSZĘ WAS O POMOC. Szukam słuchawek które wyrwą mnie z kapci. Filipsy z basem to w/g mnie grają ale nie powalają ( nie szukam słuchawek zamkniętych). Teraz oglądam koncert > Metallica. Orgullo, pasión y gloria.- Live in Mexico [bDRip-720p-x264]< no i słuchawki nie wyrabiają. Podejrzewam że i audio laptopa cienkie. Aha w/g mnie słuchawki mają przestrzeń ale nie mają głębi - opinia laika. Szukam DACcombo wraz z wzm. słuchawkowym aby także analoga z adapteru podczepić. hmmmmm . Jak dojdę do siebie po kredytach świątechnych (f...k) może się zapożychę na dac combo plus słuchawki - w grę wchodzi ok 2.5-3k. Matrix mini-i plus S hd650 warto ? Może poszukać coś innego. Szukam ... nie wiem jak powiedzieć np jak się słucha np Hans Zimmer - Inception (2010) [FLAC] {24bit 96kHz ) na domowym stereo to potrafi wstrząsnąć i jeżeli to możliwe chciałbym to osiągnąć. Pozdrawiam rob :ph34r:

 

 

załóż inny temat- nie tutaj- nie ma sensu to, bo szybciej ktoś zajrzy w temacie co kupić za 2,5-3k niż o philipsach za 70 zł ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel dobra duszo. Nie chce być o*******any za zakładanie zbędnych wątków. Już mnie na inny forum ..... za umieszczenie na forum neostrady w stopce sexy śnieżynki spałowali i wolę grzecznie zapytać .... świątecznie :) Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel dobra duszo. Nie chce być o*******any za zakładanie zbędnych wątków. Już mnie na inny forum ..... za umieszczenie na forum neostrady w stopce sexy śnieżynki spałowali i wolę grzecznie zapytać .... świątecznie :)

 

 

grzeczny kolego- widzę nie rozumiesz jednego- to jest temat o recenzji- masz dział "CO KUPIĆ" jak go nie widzisz to zapraszam do okulisty. Tam zadajemy pytania co kopić w tej i tej kwocie. Nie dostosujesz się to i tutaj długo nie pobędziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel dobra duszo. Nie chce być o*******any za zakładanie zbędnych wątków. Już mnie na inny forum ..... za umieszczenie na forum neostrady w stopce sexy śnieżynki spałowali i wolę grzecznie zapytać .... świątecznie :)

 

 

grzeczny kolego- widzę nie rozumiesz jednego- to jest temat o recenzji- masz dział "CO KUPIĆ" jak go nie widzisz to zapraszam do okulisty. Tam zadajemy pytania co kopić w tej i tej kwocie. Nie dostosujesz się to i tutaj długo nie pobędziesz.

 

Nie jestem złośliwy i już piszę na dziale co kupić. Jeżeli za grzeczność znowu dostaję baty ---- jak jezus wezmę na siebie. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na Allegro teraz tylko kilka osob je kupilo a wczesniej gdy sie pojawily w grudniu i ja je kupowalem to kilkadziesiat sztuk zniklo w pare dni ;)

 

A co do sluchawek to jestem z nich bardzo zadowolony. Jest to ogromny krok w przod wzgledem HD202. Zastanawiam sie nad modem ale chyba zostawie to w spokoju bo ponoc bas na tym traci ;) No i ogromna zaleta wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda :D Noszenie ich na glowie to sama przyjemnosc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka pytań.

 

jak te słuchawki się mają względem ksc75?

dobrze trzymają się głowy (np czy nadają się na rower)?

będą ok na ciepłe dni, nie będzie w nich za gorąco?

 

jestem przekonany do zakupu ksc75, kiedyś już je miałem i byłem bardzo zadowolony, ich dźwięk bardziej mi odpowiada niż KPP, ale cena jest podobna co tych philipsów, które też są interesujące..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na Allegro teraz tylko kilka osob je kupilo a wczesniej gdy sie pojawily w grudniu i ja je kupowalem to kilkadziesiat sztuk zniklo w pare dni ;)

 

A co do sluchawek to jestem z nich bardzo zadowolony. Jest to ogromny krok w przod wzgledem HD202. Zastanawiam sie nad modem ale chyba zostawie to w spokoju bo ponoc bas na tym traci ;) No i ogromna zaleta wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda :D Noszenie ich na glowie to sama przyjemnosc.

 

 

 

Nie powiedziałbym, że orgomny krok w przod wzgledem HD202. Raczej lekki. To mimo wszystko ten sam przedział cenowy i słuchawki nie będzie dzieliła przpaść. Przepaść to jest między tymi Phillipsami a k518 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na Allegro teraz tylko kilka osob je kupilo a wczesniej gdy sie pojawily w grudniu i ja je kupowalem to kilkadziesiat sztuk zniklo w pare dni ;)

 

A co do sluchawek to jestem z nich bardzo zadowolony. Jest to ogromny krok w przod wzgledem HD202. Zastanawiam sie nad modem ale chyba zostawie to w spokoju bo ponoc bas na tym traci ;) No i ogromna zaleta wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda :D Noszenie ich na glowie to sama przyjemnosc.

 

 

 

Nie powiedziałbym, że orgomny krok w przod wzgledem HD202. Raczej lekki. To mimo wszystko ten sam przedział cenowy i słuchawki nie będzie dzieliła przpaść. Przepaść to jest między tymi Phillipsami a k518 :)

 

 

zrecabluj je i hd202- i podłącz po wzmak obydwa modele- wtedy zauważysz że jednak przepaść jest ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taki duperel jak masz na uszach i przesuniesz ok 1 cm do tyłu grają jaśniej i .... lepijej.

Moje spostrzeżenie . Ale z drugiej strony powinny grać jak ta lala od razu anie po jakimś dziwnym założeniu ;)

pozdrawiam r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujaco ciekawa recenzja! :P Po tym, co przeczytalam, widze, ze dobrze znasz sie na sluchawkach.. Otóz ja niestety nie, a potrzebuje pomocy. Czy mogla bys mi pomóc? A wlasciwie podpowiedziec, co kupic? Oczywiscie, jesli znalazlabys chwile czasu... -Bylabym Ci bardzo wdzieczna... - http://forum.mp3store.pl/topic/72768-ktore-sluchawki-nauszne-bardzo-prosze-o-pomoc-zalezy-mi-na-dokonaniu-dobrego-wyboru/

Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja pewnie skończy się tak jak z CAL. W ciągu paru miesięcy ze słuchawek za około 150 zł zrobiły się za około 450 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z separacją i pozycjonowaniem dźwięków?

 

Witam ! Laik pisze czytaj JA grają ładnie z laptopem ale bez mocy. Przestrzeń jest jakaś ale głębi nie zauważyłem. Ja > nie polecam! z lptopem! chyba że fani coś odpiszą na temat zasilenia w/w słuchawek. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sluchawki ponoc zyskuja na mozniejszym zrodle wiec do laptopa nie polecam. Przesluchalem chwile z integra i musialem wszystko na prawie 100% ustawiac. Na DSie mam 20-30% a karta nie jest najwyzszych lotow wiec najlepiej zdobyc jakas dzwiekowke z tanszych chociazby Audigy 2ZS a potem sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności