Skocz do zawartości

Moderator Jr. - a ty chcesz nim zostać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam MrSheepa i wrq (ale jego chyba juz nie musze?).

 

===

 

Nie polecam kreowac z przyznania forumowego statusu moderatora "awansu w wirtualnej spolecznosci oczko wyzej". Bywalem moderatorem w przeszlosci nie raz na duzych forach i wcale nie upatruje w tym "skoku w hierarchi". To raczej zadanie dla osoby niezwykle wywazonej i umiejacej odlozyc emocje na bok. Razi mnie jak cholera kiedy ktos zachlystuje sie swoja nowa pozycja.

 

Jak sama nazwa wskazuje moderator ma jedynie moderowac forum, de facto pomagac obecnym uzytkownikom. I POMOC utrzymac porzadek jezeli ktos w ewidentny sposob swoimi wypowiedziami PRZESZKADZA innym uzytkownikom forum.

 

Korzystajac z okazji dodam, ze czasem nie rozumiem moderacji w dziale Hyde Park na naszym forum. Jezeli wpisy tutaj sa moderowane tematycznie to ten dzial nie powinien sie nazywac Hyde Park.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hydepark

Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim

Edytowane przez fallow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram nominacje marcinkiniak i MrSheep oraz gratulacje dla wrq ;)

 

A co z 4nadr3 ? Nikt go nie lubi ? albo piotrus-g ? ... czy inni :P

 

Wiesz to tak nieładnie nominować innych za ich plecami, oni się sami chyba jeszcze nie zgłaszali w tym temacie ? :P

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sprostować to co napisałem, ponieważ wydaje mi się, że problem od 18 lutego został rozwiązany - zmieniło się przynajmniej mailowe powiadomienie, w którym odnośniki działają już poprawnie. Działają również powiadomienia na forum, ale jeszcze mam jedną uwagę, skieruję to w odpowiednie miejsce.

 

A tak BTW to zgadzam się z przedmówcami odnośnie nominacji.

Edytowane przez MetalBoy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fallow,

 

ile tematów zostało moderowanych w dziale HP ?

 

Czy w HydeParku można kogoś zniesławiać, bądź też obrażać w prymitywny sposób ?

Nie mówię tuaj o normalne twardej rozmowie etc.

 

Zostal np. usuniety moj wpis w ktorym w zupelnie luzny sposob napisalem, ze dostalem zepsuta nagrode za recenzje roku od mp3store. Z jakiej paki ten wpis zostal usniety ? :) Pamietam wiecej sytuacji moderacji HydeParku w ktorej wcale nie chodzilo o obrazanie kogokolwiek.

 

Co do obszaru i kontekstu moderacji HydeParku - zgadzam sie w pelni z definicja z Wiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratule MrPasterz :) Aallen, może założymy temat odnośnie zmian na forum, ale taki poważny i drogą nie wiem ankiety, wyborem większości zaczniemy wprowadzać zmiany :) ?

Aallen dziękuje za ściągnięcie warna, dopiero teraz zauważyłem :)

Edytowane przez mikolaj612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie obrazanie kogos jest niedopuszczalne takze i w HydeParku, moje zarzuty odnosnie moderacji tyczyly sie tylko usuwania wpisow offtopowych w mniejszym badz wiekszym stopniu. Spotkalem sie z tym wiecej niz jeden raz dlatego zapalila sie mi lampka ostrzegawcza. Nie chce mi sie teraz dokladnie przypominac co i kiedy zostalo w taki sposob moderowane - a nawet nie mam jak (jezeli wpisy zostaly usniete). Jezeli sie z czyms takim spotkam ponownie, na pewno zaraportuje.

Edytowane przez fallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Od siebie powiem, że nie wiem, czemu MrSheep miałby nie być modem. ^_^

 

A co z 4ndr3 ? Nikt go nie lubi ? albo piotrus-g ? ... czy inni :P

 

No i gratuluję brunowi awansu ! :)

 

piotrus-g ma przecież chyba wystarczająco roboty przy audiohead (chyba, jeszcze nie upadło?). W ogóle dziwnie by to wyglądało "pracować" dla konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze sa bardziej stali czytelnicy hydeparku niz ja i niejako blizsi temu dzialowi forum. Ktos inny powinien go chronic (przed brakiem wolnosci dyskusji i jednoczesnie przed chamstwem). Mnie chyba najblizszy jest dzial o sprzecie stacjonarnym, ale nie ciagnie mnie wcale do roli moderatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Od siebie powiem, że nie wiem, czemu MrSheep miałby nie być modem. ^_^

 

A co z 4ndr3 ? Nikt go nie lubi ? albo piotrus-g ? ... czy inni :P

 

No i gratuluję brunowi awansu ! :)

 

piotrus-g ma przecież chyba wystarczająco roboty przy audiohead (chyba, jeszcze nie upadło?). W ogóle dziwnie by to wyglądało "pracować" dla konkurencji :)

Ehhh no bez przesady ani w jedną ani w drugą. Nie chcę być modem, though. Byłem tutaj przez jakiś czas jednego działu i podziękuję. Gratulację dla Bruna i Owcy :)

 

Ale moje rekomendacje dla andrzeja vel 4ndr3 !

PS: Audiohead nie jest i nie ma być konkurencją dla mp3store. Generalnie z założenia Audiohead jest non profit.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności