Skocz do zawartości

Philips Fidelio L1


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że informacje o tych słuchawkach już były... ale nie o to chodzi.

 

Obejrzyjcie zdjęcia: http://www.head-fi.org/t/591929/philips-fidelio-l1-review-and-appreciation-updated

Dla mnie miłość od pierwszego wejrzenia. Wyglądają na nieprzeciętnie wykonane. Do tego ponoć brzmią na poziomie wysokich Beyerów czy Senków.

 

Szkoda tylko że cena troszkę odstrasza. Gdyby były o połowę tańsze to chyba bym się decydował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jaka cena bo mój skimming tekstu jej nie odkrył? Są wykonane wręcz mega, wyglądają na takie co wykonaniem zjedzą K550 a to niezłe osiągnięcie. Ogólnie... fajne premium półportable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

299$

Dokładnie, ale ktoś w DE kupił za 182 ojro.

IMHO wykoanie stoji w całkowitej proporcji do ceny.

 

No i szkoda że w Polsce nie dostępne, z chęciał bym posłuchał

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHP8000/6000 nie były złe, ale też nie porażały. Mocno basowe, osobiście nie dla mnie. Ja czekam na model Downtown z nowej linii. Zrobił bardzo pozytywne wrażenie na Jude z Headfi. Te są piękne i wyglądają na bardzo porządne, a cena taka sama jak K550. Ciekawe, które będą się lepiej sprzedawać. Szkoda, że mnie na nie nie stać. :)

Edytowane przez Mateusz Biszczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze są Cityscape o których ostatnio mówił Jude na Head-fi tylko nie pamiętam o których o mówił http://www.philips.pl/c/sluchawki/290722/dec/#compareState0=id0%3DSHL5605BK%252F10%2CcompareView%3Dtrue%2Cid1%3DSHL5905BK%252F10

 

SHP8000/6000 nie były złe, ale też nie porażały. Mocno basowe, osobiście nie dla mnie. Ja czekam na model Downtown z nowej linii. Zrobił bardzo pozytywne wrażenie na Jude z Headfi. Te są piękne i wyglądają na bardzo porządne, a cena taka sama jak K550. Ciekawe, które będą się lepiej sprzedawać. Szkoda, że mnie na nie nie stać. :)

Kurde uprzedziłeś mnie... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHP8000/6000 nie były złe, ale też nie porażały. Mocno basowe, osobiście nie dla mnie. Ja czekam na model Downtown z nowej linii. Zrobił bardzo pozytywne wrażenie na Jude z Headfi.

Na Jude z head-fi wszystko co wlozy mu $ w kieszen ostatnio robi wielkie wrazenie, a niedajboze skrytykuj cos co mu owe $ wklada... ban na head-fi gwarantowany. Pierwszy lepszy przyklad Lord Vordemort ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl'owi z Inner Fidelity też płacą? :) nie przeczę, że to ma miejsce jak wspomniałeś. Przylecą do Polski to wybada się je w jakimś sklepie, ale zapowiada się obiecująco i w moim mniemaniu prezentują się lepiej od modelu wyżej Uptown. :) Ja w każdym bądź razie będę miał je na oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl'owi z Inner Fidelity też płacą? :) nie przeczę, że to ma miejsce jak wspomniałeś. Przylecą do Polski to wybada się je w jakimś sklepie, ale zapowiada się obiecująco i w moim mniemaniu prezentują się lepiej od modelu wyżej Uptown. :) Ja w każdym bądź razie będę miał je na oku.

Zeby nie bylo - ja nie neguje jakosci jak i potencjalnych mozliwosci Philipsa. Sam L1 jestem Ciekaw - ciekaw przez wielkie C :) zreszta....

SHL5605 - ma niestety na moje oko troche za damski design :( ale kto wie - moze na zywo bedzie lepiej :)

Zdanie Tyll'a z inner sobie calkiem cenie - za wiele rzeczy ;)

tyll.jpg

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo właśnie pomyślałem. Teraz jest chyba moda na oldschool, to zaczyna być widoczne nawet w słuchawkach.

ja się cieszę :) przez długi czas promowane były słuchawki kolorowe, z wzorami, teraz wszystko zmierza w kierunku minimalizmu(niższe modele). Jakby Urbanears kierowało trendami w modzie słuchawkowej ;)

 

Grado nie są brzydkie. Tylko od myślenia o nich, że mógłbym je mieć założone, głowa boli :D Przy tych philipsach nie mam takiego lęku. To chyba dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado nie są brzydkie. Tylko od myślenia o nich, że mógłbym je mieć założone, głowa boli :D Przy tych philipsach nie mam takiego lęku

 

eee dla mnie grado są wygodne nawet na płaskich gąbkach, kwestia wyregulowania pałąka (lekkiego odgięcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado nie są brzydkie. Tylko od myślenia o nich, że mógłbym je mieć założone, głowa boli :D Przy tych philipsach nie mam takiego lęku

 

eee dla mnie grado są wygodne nawet na płaskich gąbkach, kwestia wyregulowania pałąka (lekkiego odgięcia).

raczej mam na myśli nauszność/brak wokółuszności i boleści z tym związane ;) Uszy mam bardziej wrażliwe niż samą głowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na płaskich gąbkach

A to dziwne że "nawet". Miałem na łbie SR80 na bowlsach i SR60i na płaskich. Te pierwsze to była tragedia w kwestii komfortu a te drugie taka średnia... nawet dość wygodna norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie welurowe pady i po problemie ;) Ale nawet na płaskich jest fajnie, są mięciutkie i po odgięciu pałąka prawie ich się nie zauważa na głowie. Dla mnie są wygodniejsze niż HD668B - choć wiadomo kwestia wrażliwości ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności