Skocz do zawartości

Meet w Tarnowie?


devil92

Rekomendowane odpowiedzi

w środę/czwartek okaze sie, czy zdałem egzamin, jesli nie, to czeka mnie jeszcze poprawka, wiec wtedy bliskie terminy odpadają...

 

a nie żaden gal-anonim tylko angstrom :P

 

 

Będę miał M390 do porównania modowanych od devil92, iModa+D4, nie wiem co jeszcze. Może jeszcze PXy, moze juz co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak wyszło, że przypomniało się(devilowi) o planowanym meet'cie. Kiedy ? Ja od siebie proponuję przyszły piątek, 16.03. Liczę na przychylne opinie, ze względu na to, że będzie to mój pierwszy raz w Tarnowie ever, więc jestem mniej elastyczny niż inni :) Dodam, że mam czas NAJPÓŹNIEJ do 20.13, bo o tej godzinie odjezdza moj ostatnie pociąg, którym miałbym ochotę wrocić do domu.

 

Z góry dziękuję za zrozumienie, i zachęcam do aktywnego ustalania terminu i miejsca Naszego spotkania :) Mile widziane okolice centrum, czy gdzie tam dworzec się znajduje :)

 

Pozdrawiam,

wrq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się jednak skusi ;) ? i tak będzie nam się miło spotkać w dwójkę, ale fajnie jakby inni też się wykazali !

 

 

Ja planuję przyjechać do Tarnowa parę minut po 16, więc powiedzmy od 16:30 można się na poważnie już spotykać.

 

Ja będę miał M390, PX360, SE315, iModa Video, iBasso D4, prawdpodobnie już senki HD25 SP II, a ze strony devila Toshiba Gigabeat V30, Creative Zen Micro,LG P920 Optimus 3D, iPod Video 5,5, modowane i rekablowane Pioneer SE-M390(dla porównania z moimi :D ), ADDIEM, MEElectronics M6, SoundMagic PL30.

 

Czyli będzie czego słuchać ! Kto chętny ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Tarnowa mógłbym wpaść, ale raczej w bardziej odległej przyszłości. Na razie właśnie próbuję załatwić sobie jakiś dobry sprzęt.

Słuchałem kiedyś u Arthassa Sony nwz-e345 i to jego mam w tym momencie na oku. Zresztą mógłbym pożyczyć sprzęt od Arthassa, ale myślę, że warto byłoby poczekać jeszcze parę miesięcy, bo z tego co mi mówił to być może kupi Studio-V, a potem jakieś lepsze doki, tylko nie wie jeszcze dokładnie jakie (senki ie8, jvc fx700 - ogólnie coś z wyższej półki).

I jeszcze bym od niego pożyczył trochę muzy do testowania :)

 

Także jeśli będziecie przewidywać jakiś meet w przyszłości to dam znać

Edytowane przez lethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew :)

 

Ciężko teraz planować... pierwszym powodem przyjazdu do tarnowa miał być odsłuch brainwavzów HM5, ale coś problem jest z kontaktem z angstromem. Drugim powodem była chęc porównania modowanych z nie-modowanymi M390, czyli czyy warto rozbebeszyć i wypełnić pady, oraz wymienić przewód ;)

 

Jak się pojawi w przyszłości kolejny powód, nie wykluczam. Ale na razie nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, bo do pierwszej wizyty w Tarnowie jeszcze 2 dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwuosobowy meet zakończony sukcesem ;)

 

Moje wrażenia dot. sprzętu:

 

iMod + iBasso ma moc i to konkretną, czuć, że to mógłby być taki referencyjny sprzęt, do którego można inne porównywać ;). Z Pionkami (słuchałem na moich) grało to dla mnie przeeeecudnie ;).

Shure se315, cóż.. grają fajnie, ale nie tego szukam.. mają dla mnie wąską scenę, ja lubię taką generowaną wszerz, dookoła głowy, otaczającą słuchacza.. taka jak w addiem mi odpowiada ;). Połączenie se315 z addiem myślę, że dla mnie byłoby odpowiednie ;). No cóż.. szukam dalej :)

Senki px360.. nie spodziewałem się, ale spodobały mi się dźwiękowo, nie umiem określić jednak dlaczego :). Wrażenia wizualne: myślałem, że będą 'potężniejsze', są dosyć małe jak na nauszne, kabelek cieniuteńki ;), ale taki przyjemny ;)

 

Odnośnie swojego sprzętu się wypowiadał nie będę ;)

 

Co do samego meetu, fajne spotkanie na luzie, przy pizzy ;). Rozwaliliśmy się na cały stół, ludzie spoglądali zdziwieni co to się dzieje ;).

Brak zdjęć niestety, nawet nie pomyślałem żeby robić :P. Mi lapek wysiadł ;).

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę :) pierwsza sprawa : ale ta toshiba jest ogromna !

 

 

MEE M6 to beznadziejne słuchawki ! Nawet na jasnym iModzie z jasnym iBasso wysokie tony po prostu NIE ISTNIAŁY :) Addiemy są przyjemne, założyłem od razu tri-flange od sensorcom, by je przyciemnic, bo bałem się tych opinii o syczącej i szeleszczącej górze ;) No i racja, nie od zniesienia. A taki zabieg, w połączeniu z nano 6g(moja muzyka), dało CIEMNE I BASOWE słuchawki ! :) Za to PL30 sa świetne ! Słuchałem ich na nano, i bardzo mi się spodobały. Jak będę miał kiedys jeszcze potrzebę wrócić do doków, to kupię własnie je !

M390... po wypełnieniu padów i zmianie kabla.... nie podobają mi się. SPOro więcej basu i mniej góry, zrobiły się ciemniejsze. Nie podobają mi się. Moje zostają jakie są, ze sflaczałymi padami ;)

 

 

To chyba tyle :)

 

Ide na rower, dlatego tak w pospiechu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności