Skocz do zawartości

[wstępnie]MICROLAB K860


bartus1996

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem te słuchawki , dałem za nie o ile dobrze pamiętam 59 zł na allegro. Z odtwarzacza mp3 grają słabo , nawet mocna vedia v39 nie dawała rady. Poza tym są bardzo krzykliwe podobnie jak vivanco sr 470. Słuchawki są ciężkie, niewygodne , słabo izolują i słabo trzymają się głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddick je ma i kiedyś do mnie o nich pisał:

 

Przyszły do mnie K860, jak dla mnie to mogłyby się nazywać HD380 Pro v2, bo mają lepszy bas, lepszą średnicę i lepszą barwę względem Sennheiserów, ale grają dość podobnie. Szkoda tylko, że tak ciężko je na głowie osadzić, ale jak dla mnie to nowy killer po Superluxach :).

 

:D

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mają tak samo schowaną górę jak Sennki? ;)

 

Nie wiem, ale bardzo możliwe, trzeba by było Riddicka zapytać. Kontaktuje się z nim tylko przez forum a już od miesiąca go nie było. Po tym chyba jak kupił hifimany HE-5 odechciało mu się dalej szukać i wchodzić na forum :P

 

Moze te puszczone na nasz rynek po okazyjnej cenie to jakas wadliwa partia? ;>

 

Riddick podpinał pod dobre dziurki je więc wydaje mi się że po prostu jest tak jak MrSheep mówi. Wbrew pozorom HD380 też nie muszą ładnie na mp3 zagrać.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podziękuję, jak coś zwalniam swoją rezerwacje na rzecz @oblivion'a ;).

 

Doszedłem do wniosku że nie potrzebuje kolejnych stacjonarnych słuchawek, a wykonanie też mnie nie przekonuje. Za 60zł w starej cenie wziąłbym z ciekawości ;), teraz mam inne priorytety.

 

Życzę pomyślnego importu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm k860 32ohm i 108dB i nie nadaje sie do przenośnych playerów ? 347.5g

 

Gdzie hd681 mają 32ohmy i 98bB (10dB to OGROMNA różnica) Waga 276 g

 

Jedynie co mnie martwi to że są zamknięte a ja wole otwarte, a bass w hd681 spokojnie mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po h*j ludzie zawracanie głowę, skoro po dniu się wycofujecie? Gdybym to ja organizował zamówienia, to po takiej akcji do niczego bym już was nie zapisał.

 

Ja nie rozumiem twojego oburzenia i używania słów niecenzuralnych. Kolega jest na etapie ustalania szczegółów, więc jeszcze nic nie jest zamówione, więc ten moment na wycofanie jest najlepszy i nie skutkuje żadnymi konsekwencjami dla nikogo. Jakby te słuchawki były już zamówione i podróżowały do Polski to wtedy już jest co innego.

 

Z tego co wywnioskowałem, jeszcze nie wiemy czy dojdzie do tego zamówienia... więc wyluzuj Stary...

Edytowane przez Syler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie cały czas wacham bo nie lubie zamkniętych, wole otwarte półotwarte. Ale skoro góra jak w k701, pytanie czy przestrzeń jak w k701 ? W starej cenie bym bez wachania brał i zobaczył a tak sie wacham wiec ja tak na 50% pewny.

 

Jesli ktoś coś wie wiecej nich powie, w sieci mało co jest.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA

1. bartus1996

2. Perul

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności