Skocz do zawartości

Poczet Zasłużonych


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał podziękować mario ze doprowadził do upadku tego forum.

Ja też dziękuję mario za nagrody w konkursie Cresyn, których do dziś nie zobaczyłem :rolleyes:

 

a nie zatrzymałeś sobie testowanych słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem podziękować Roni11, bez niego byłbym gorszym człowiekiem.

i lutusiowi.

bo lutuś to jest gość.

SPOKO ZIOMEK. JAK BEDZIE TRZEBA WYCIAGNE PONOWNIE POMOCNA DŁON.

BUK CHONOR OJCZYSNA

nowypompon.gif

 

 

 

A ja chciałem podziękować wszystkim za wyrozumiałość :rolleyes:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem w terminie przewidzianym w regulaminie

 

Regulamin kazał zostawić przecież ! :ph34r:

Regulamin może i tak, ale nie ten papier, który podpisywałem przy odbiorze słuchawek ze sklepu (a dokument, który podpisałem osobiście uznałem za, bądź co bądź, wiążący). Termin oddania słuchawek mijał jeszcze przed głosowaniem, więc nawet nie miałem podstaw, żeby je dłużej przetrzymywać

Co nie zmienia faktu, że do dziś, mimo wielokrotnych prób kontaktu z mario i nie tylko, nie otrzymałem żadnej nagrody. Ba, na 5 wiadomości, które wysłałem do mario, odpowiedź (zresztą wyjątkowo lakoniczną) otrzymałem tylko na jedną.

Edytowane przez Q_nik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostalem kiedys walniety odtwarzacz w konkursie na najlepsza recenzje. To i tak byl taki szajs, ze nawet nie chcialo mi sie go odsylac. Byl w zasadzie podwojnie walniety - bad pixele na wyswietlaczu i nie zapamietywal stanu ustawien :)) Jakas mega tania "mp4" to byla.

 

 

Dziekuje mp3store, nie wiem komu konkretnie. Jak sie nie ma co dac to lepiej juz po prostu nie dac nic i pogratulowac zajecia miejsca X w konkursie, albo w ogole nie gratulowac :)

 

 

 

Dobrze przynajmniej, ze nie mam tego swinskiego "Cresyn awarded" kolo awatara razy dwa :) Swoja droga opisu firmy Cresyn (zenada) w dziale o sluchawkach na glownej stronie forum to juz sie chyba wiekszego nie dalo strzelic. W ogole swietne sa teraz te kategorie: Sluchawki co kupic, ogolne, pro, wzmaki i Cresyn :))) Pewnie Cresyn jest taki mega swietny, ze trzeba bylo wymyslec zupelnie nowa kategorie.

 

 

Edytowane przez fallow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//Nie jest to temat do wylewania swoich żali czy ironizowania. Koniec z postami out of topic. Syler

 

Proponuje najpierw dowiedziec sie co to jest HydePark -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Hydepark

 

Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim.

 

Bo o ile sie nie mysle to temat jest wlasnie w dziale HydePark.

 

Skoro nie mozna tu pisac swobodnie to po kiego sie to HydePark nazywa ?

 

Napisalem prawde o pseudo-nagrodzie jaka dostalem i co ? Moj post zostal bezczelnie skasowany nawet bez powiadomienia. Zenujace.

 

 

Edytowane przez fallow
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony panowie chłopak miał pomysł na temat i trzeba było pozwolić mu istnieć a nie złośliwie pogrzebać :) To, że coś robić można, nie znaczy, że należy. Naprawdę nie wiem co Wam to przeszkadzało. :) Niemniej jednak sytuacja jest dość zabawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zatem za usunięcie postów (nie wiedziałem że w HP offtopic jest dozwolony). Po prostu nie podoba mi się, że robicie śmietnik z każdego tematu. O ile wiem dział okazje z allegro też jest w hyde parku i tam padają ostrzeżenia. Ostrzeżeń nie chciałem stawiać, chciałem po prostu aby był to konkretny temat, a nie miejsce nad użalaniem się nad światem i panem bogiem.

 

Po prostu ograniczę się w hyde parku do niezbędnych tematów, bo nie ma sensu zakładać coś z jakąś ideą, gdyż od razu zostanie za-spam-owany.

 

W ogóle skarżycie się że forum jest do d*py. Jak dla mnie forum jest ok, tylko znajdzie się wiele użytkowników, których od jakiegoś czasu jedyną aktywnością stało się narzekanie, krytykowanie i spamowanie, a to już nie jest ok i to właśnie tworzy atmosferę na forum.

 

Na szczęście znajda się też w porządku użytkownicy i im dziękuję za to, że jeszcze idzie o czymś sensownym porozmawiać na forum i coś zrobić.

Edytowane przez Syler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle skarżycie się że forum jest do d*py. Jak dla mnie forum jest ok, tylko znajdzie się wiele użytkowników, których od jakiegoś czasu jedyną aktywnością stało się narzekanie, krytykowanie i spamowanie, a to już nie jest ok i to właśnie tworzy atmosferę na forum.

 

Pod tym podpisuję się ! Za dużo ostatnio wylewanego żalu i goryczy, jak nie podoba się, to na inne forum :P

Druga sprawa to właśnie 'okazje z allegro' po co tam tyle offtopu ? Nie starczy kliknąć plusa, zamiast pisania, że to świetna okazja itp. teksty nie wiadomo po co i dlaczego? Nie mówię na temat pisania zastrzeżeń do czegoś czy omawiania stanu przedmiotów, ale takich typowo nonsensoych tekstów: "dzięki", "fajna okazja" itp. (które dodatkowo łamią regulamin "długością" wypowiedzi).

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

( Spokojnie, nie żegnam się ;) ) Chciałem tylko podziękować nowej osobie.

 

Podziękowania dla użytkownika @Inszy. Pożyczył mi sam z własnej woli słuchawki orto robione przez Gorasa. Dzięki Wielkie. :) Fajnie grają. Kolejne nowe doświadczenie.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym serdecznie podziękować @Shady_Slim, za udostępnienie Cowon J3 do testów. Takich kolegów na forum to tylko do rany przyłóż ;). Na pewno nie omieszkam go jeszcze wymienić w tekście o cowonie który za jakiś czas się pokażę, dziękować, dziękować, dziękować :)

 

@Qnik odzyskałeś już cresyny?

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chciałbym z całego serca podziękować @Crysis94 , @MrSheep , @minicomp , @zervis , @Undertaker43 (dziękuję za odstąpienie słuchawek!) , @Kubasz , @woytl , @xipe , @Inszy , @JBM za okazaną pomoc :) Jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam.

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Chciałbym również podziękować @MrBrainwash oraz @4ndr3 za pomoc i podzielenie się swoją wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mojej Mamy i innych Mam - Wszystkiego najlepszego !

 

Serdeczne podziekowania :) dla

 

- Kuropa za miłe przyjęcie do klubiku w sklepiku mP3store, możliwość odsluchu wielu ciekawych sprzetów, korzystne zakupy (ampy, iMod) i inną pomoc.

- Fatso za pomoc, przeróbki iPoda, przekonanie do iRivera (i za samego iRivera), ciekawe rozmowy.

- maciuxa - za ciekawe testy i porady

- GarstKa1989 za ciekawe porady

- WojtkaC za możliwość odsłuchu fajnych BD DTX501p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności