Skocz do zawartości

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) No więc poszedłem za waszymi radami, poszperałem troche podobaja mi się nastepujące modele

( na tyle na ile na ekranie kompa mozna zobaczyć ) ale bede po weekendzie we wrocławiu więc pośmigam po sklepach i mam nadzieje wysnuc wnioski NAMACALNIE.

a oto lista:

 

1. iRiver CLIX2

2. iRiver E100

3. iRiver x20

4. MEIZU M6

5. COWON D2

6. VEDIA v39

7. Laberg SMART

 

Kazdy z nich ma "coś" co mi się podoba, ale może macie jakieś rady, za lub przeciw. Czytając o nich widziałem sporo dobrych opini. Dla mnie powiedzmy że laika konkurentami są: 4, 5, 6.

Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam dylemat, dobrze posłuchać mądrych ludzi.

podoba mi się V39 ale chciał bym aby miał slot na kartę pamieci. D2 posiada taki slot ale trochę mi sie nie podoba. Być może zmienie zdanie jak wezme w łapki i namacalnie przetestuję. zostaje jeszcze M6 który tez mi się podoba ni i na koniec CLIX2 ale to juz chyba za duży wydatek.

Będę czekał na wasze rady odnośnie tych czterech modeli. Po weekendzie pośmigam po sklepach i sam jeszcze popatrze.

Czekam na wasze rady co do tej czwórki, uwagi za i przeciw.

Dzięki WIELKIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymalem w lapach v39 i musze powiedziec, ze ten player nie podoba mi sie wcale a wcale i duzo bardziej wolalbym D2. X20 wbrew opinii, ktora sie tutaj tworzy, wcale nie jest taki zly, fajna budzetowka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne s te posty, jak można wypowiadać się tak negatywnie o czymś,czego się nigdy nie posiadało dłużej..głupota
Byli tu tacy co chcieli mieć dłużej cacka w stylu mp4, ale stary... to se ne da, bo to se rozpada ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ostatnio dostępne na rynku odtwarzacze mp3/mp4 natknąłem się na model Pentagram Vanquish R Wave Twin Core P 5115 4Giga. Nie ukrywam, że prawie jestem już zdecydowany na jego zakup (ok. 240 PLN). Chyba, że ktoś z was mnie od tego pomysłu odwiedzie :) Zabawki potrzebuję do słuchania muzy/radia w drodze z pracy do domu i na odwrót. Dziennie spędzam w tramwaju ok. 80 minut, więc nawet film będzie można obejrzeć... przynajmniej zacząć i dokończyć następnego dnia. Może ktoś z Was miał odczynienie z tą firmą i modelem, chętnie przeczytam opinię na ten temat.

 

Bazowe:

Chipsy: Rockchip 2608A + Wolfston 8750B

Pamięć: Flash 4GB,

Wyświetlacz: TFT LCD 2.8” 262 tyś kolorów QVGA 320x240

Nawigacja podstawowa: Panel dotykowy drugiej generacji

Nawigacja wspierająca: G Sensor

Zasilanie: Akumulator wbudowany litowo-polimerowy

Czas pracy: ~10h (audio), ~4h (video)

 

Audio:

Pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20KHz

Moc wyjściowa: 30mW (15mW + 15mW dla 16 Ohm)

S/N ratio: 90dB

Odchylenie: <0,1%

 

Radio:

Zakres: 75.0MHz ~ 108.0MHz

Ilość stacji: 30, stereo i mono

S/N ratio: 65dB

Antena: w kablu słuchawkowym

 

Muzyka:

Typy plików MP3, WMA, APE, FLAC

Bit rate MP3: 8Kbps ~ 320Kbps

Bit rate WMA: 20Kbps ~ 192Kbps

 

Video:

Typy plików: AVI/Xvid, FLV

 

Grafika:

Typy plików: JPG, GIF, BMP, animowane GIF

 

Tekst:

Typy plików: TXT, odczyt polskiej czcionki

 

Rozrywka:

Gry: 4 wbudowane

 

Sport:

Licznik spalonych kalorii, dystansu

 

Dyktafon:

Kodowanie: WAV 64Kbps lub 32Kbps

Źródło dżwięku, Wbudowany mikrofon lub radio, Wzbogacenie dźwięku

 

Efekt:

PlayFX®, Stone 3D,

 

Equalizer:

6 predefiniowanych, 1 użytkownika

 

Sprzętowe:

Podbicie basów i sopranów

 

Inne:

Teksty piosenek LRC, Tagi ID3, ID3 V1.0, V2.0

Język obsługi: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki

Firmware: Możliwość aktualizacji

Wymiary: 88 x 55 x 7.9 mm

Waga: 54 g (z wbudowanym akumulatorem)

Interfejs: USB 2.0 High Speed

Wymagania: Pentium II 166MHz, Windows 2000/XP/Vista, Mac OS 10,2, Linux 2.4.4 lub wyżej, 128MB RAM, Port USB 1.1 lub 2.0

 

Gwarancja:

24 miesiące w systemie opieki i wsparcia S.O.S. z bezpłatnym serwisem Door-To-Door

 

Zawartość pudełka:

Vanquish R Wave Twin CoreSłuchawki kanałowe, 3 pary nakładek (S, M, L)

Kabel USB

Smycz

Płyta CD

Instrukcja obsługi

Ładowarka

Aksamitne etui ochronne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat: na pewno lepsze to niż te typowe "mp4" z Alledrogo (Larki, Mpowery i podobne). Reszta zależy od Twoich wymagań, jeśli chodzi o chwilę rozrywki po drodze do pracy ale bez wdawania się w szczegóły to zapewne będzie to równie dobre rozwiązanie jak bardziej markowa konkurencja. Jeśli odczujesz jednak niedosyt to droga do upgrade'u stoi otworem, pytanie czy nie lepiej raz a dobrze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zabrnąłem na sam koniec tego postu i powiem Wam, że na początku, czyly np wczoraj miałem ochotę kupić Pentagrama Vanish Wave (czy jakoś tak). Potem zacząłem czytać i się uczyć trochę. Jako, że zależy mi na wszystkim po trochu (głównie radio, muza i filmy), to doszedłem do wniosku, że dobrym rozwiązaniem za rozsądną cenę moze być Cowon A3 (iAudio A3). Moje pytanie jest następujące. Czy fakt, iż urządzenie to jest wyposażone w twardy dysk a nie w kostkę pamięci czyni go urządzeniem bardziej delikatnym??? Nie będę nim na pewno rzucał o ścianę ale np wspólne z nim bieganie czy rowerek może narazić to urządzenie na uszkodzenie??? Dziękuję i pozdrawiam

 

Marian,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anosianimka

Jakieś półtora roku temu kupiłam odtwarzacz MP4 pt. 'DIGITAL AUDIO PLAYER' z wyświetlaczem 2' pamięcią 2 Gb za 215 zł. Po miesiacu kosztowały już 150 zł <_< Kilkanaście tygodni od zakupu przekonwertowane filmiki chodziły tylko przez pierwsze 5 sek. i tak się zaczęło. 2 miesiące temy padł mi dysk :angry:

 

disk error

 

I od tego czasu nie mam jak słuchać muzyki :(

 

Teraz kupuje Ipod-a Apple 3G :rolleyes: i chyba 8 Gb bo mi się przyda troche pamięci :P

 

Szczerze nikomu nie polecam dziadowskich odtwarzacy 'NoName'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zabrnąłem na sam koniec tego postu i powiem Wam, że na początku, czyly np wczoraj miałem ochotę kupić Pentagrama Vanish Wave (czy jakoś tak). Potem zacząłem czytać i się uczyć trochę. Jako, że zależy mi na wszystkim po trochu (głównie radio, muza i filmy), to doszedłem do wniosku, że dobrym rozwiązaniem za rozsądną cenę moze być Cowon A3 (iAudio A3). Moje pytanie jest następujące. Czy fakt, iż urządzenie to jest wyposażone w twardy dysk a nie w kostkę pamięci czyni go urządzeniem bardziej delikatnym??? Nie będę nim na pewno rzucał o ścianę ale np wspólne z nim bieganie czy rowerek może narazić to urządzenie na uszkodzenie??? Dziękuję i pozdrawiam

 

Marian,.

 

tak ma twardy dysk 30gb (mam taki) i 60gb. na rower to bym tego nie zabieral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności