Skocz do zawartości

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz jestem przyzwyczajona i kupuje TYLKO Mpower'y. Sprawdzona marka i dobra.
Jeśli nawet to nie prowokacja, to kupuj mpowery :)

Tylko później nie psiocz, że kasa w błoto, itp. - W tym temacie my ostrzegaliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... ja za 200 zl to mam 4 GB, 3 cale ekran i mowie ja mam mp4 od juz ponad roku ZERO USTEREK!.

Filmiki sa znosne ale ja najczesciej z filmikow to muzyki slucham gdy nie mam gdzie jej znalesc.

wiec nie rozmiem dlaczego sie czepiacie mp4, sa dobre. moja znajoma ma mp3 i szalu mozna dostac jak sie na tym slucha.

Ja juz jestem przyzwyczajona i kupuje TYLKO Mpower'y. Sprawdzona marka i dobra.

Najważniejsze żebyś Ty był zadowolony. W końcu nie wszyscy wymagają wyrafinowanych rozwiązań w każdej dziedzinie, jeden żre chleb ze smalcem bo mu smakuje, a drugi by tego nie tknął i wcina kawior - i tak jest też z audio :)

 

Aha, na przyszłość nie poisz tak ogólnie, bo to nic nikomu nie mówi o jakości Twoich porównań jak "znajoma ma mp3"... Znaczy co ma, pliki mp3, odtwarzacz mp3? Marka, model, słuchawki, generalnie więcej danych jak piszesz porównania, żeby ktoś inny czytając to wiedział jakie masz punkty odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mp4 firma jakies ravo na gwarancji jakies t200 i popsul mi sie system teraz niechcacy zly wgralem i potrzebuje do tego czegos firmware (softa) blagam pomocy juz wszedzie szukalem

i taki problem mam z tym gów.nem sprzet z allegro to najwieksze gó.wno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ad odtwarzaczy tzw "mp4" - ok, twierdzicie że to syf, czy są jakieś lepsze i gorsze ogniwa? Odpowiada mi opcja słuchania muzyki na czymś, na czym mógł bym także przejrzeć jakiś filmik w drodze do pracy, na przykład bajkę dla dzieciaka, której nie mam czasu z nim oglądać a chciał bym wiedzieć, czy nie ma w niej przemocy i złych przekazów. Podoba mi się także opcja podglądu zdjęć, dyktafonu i radia.

Czy znacie jakieś urządzenia tego typu, które oferują na znośnym poziomie możliwość obejrzenia filmu czyli nie format .mtv ale jakiś lepszy, z wyświetlaczem 2" +, z słuchawkami, które coś tam przenoszą.

Co sądzicie o takim urządzeniu: TEAC MP-390 (177zł)

A może lepiej wziąć jaki taki mp3 i dać sobie spokój tylkok że cena nie wiele się różni ;)

 

Za 200zł masz Pentagrama EON Cinema (3 calowy Xvidy bez kompresji - powiedzmy?) za ten sama cene masz 2,8 cala Vedie C5.

Za 30 zl wiecej masz Vedie C6 (czyli takie Eon Cineo z lepszymi sluchawkami) to trzeba byc debilem by kupowac to cos z allegro za 170zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze wyslac na gwarancje tylko ze z tym oni tez cos krecą bo dzwonilem i odeslali mnie gdzie indziej bo oni tym sie nie zajmuja tylko to sprzedaja!!!

Bo sprzedawca ma w d**** gwarancję (tej udziela producent), ale za to odpowiada za ewentualną niezgodność towaru z umową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To prawda że gwarancji udziela producent, ale według prawa polskiego sprzedawca również jest zobowiązany (i to niezależnie od tego czy producent daje gwarancję czy nie) wymienić/naprawić zepsuty sprzęt do, o ile dobrze pamiętam, dwóch lat od zakupu. Oczywiście w takim wypadku musisz mieć paragon. Jakbyś ich przycisnął pewnie by ci pomogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość fan mpower

Nie zgadzam sie calym artykulem na temat odtwarzaczach mp4 sam posiadam model Mpower T28 mam go 2lata i nie mialem z nim problemow drugi posiadam Mpower N204 ale zwieksza pamiecia i slotem na karte pamieci odtwarza po skonwertowaniu avi 20fps porownujac dwa odtwarzacze moge powiedziec ze jest o wiele lepszy firmware jest spolszczone i dobrze dopracowane nie zacina sie jeszcze o psuciu każdy odtwarzacz mp3, mp4 moze sie zepsuc. Polecam modele z rockchips ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyję analogii na co dzień jeżdżę motocyklem Suzuki SV-650 z silnikiem V, 53.0 kW / 72 konie mechaniczne, maksymalnie osiągam na nim 223 km/h, mój dziadek posiada Rometa z kilkukonnym silnikem, to jeździ i to jeździ a jestem zadowolony ze swojej maszyny on nawet bardziej i jest z niego dumny. Jeśli twoje wymagania co do odtwarzacza są takie, że w pełni zadowala cię chińszczyzna z niższej półki to ok, cieszymy się twoim szczęściem, właśnei na tym to polega są różne produkty i różni klienci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fan mpower

Nie chodzi tu o farta moi koledzy tez maja noname mp4 niektorzy maja po 1 roku. A co do jakości dźwieku porownywalem odtwarzacz Mpower N204 do Sansy C240 na sluchawkach senkach cx300 (orginalne nie kupowane na allegro) graja podobnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CX300 akurat do porównań się nadają jak ja na olimpiadę :D Już bardziej jakieś nauszne: KPP, PX100 czy podobne (wiem, im do neutralności też dużo brakuje, ale i tak było by lepiej niż na "epkach", a CX300 to przecież w zasadzie EP630).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu o farta moi koledzy tez maja noname mp4 niektorzy maja po 1 roku. A co do jakości dźwieku porownywalem odtwarzacz Mpower N204 do Sansy C240 na sluchawkach senkach cx300 (orginalne nie kupowane na allegro) graja podobnie :P

Jeszcze ciekawe czym naładowałeś tego mpowera, bo jeśli mptrójkami ściągniętymi jak popadnie z p2p to nie mamy o czym mówić. Zresztą najważniejsze żeby Tobie player się spodobał i spełniał Twoje oczekiwania ;) Już ktoś to wyżej pisał: dla każdego z nas dobry sprzęt może znaczyć co innego, niemniej da się rozróżnić co jest obiektywnie lepsze i gorsze nawet w sprzęcie audio gdie najwięcej zależy od upodobań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności