Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S II


S_H_O_O_T

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu słuchałem SGS2 z słuchawkami MP21. Poprawa w stosunku do stockowych była znaczna. No i słuchawki kosztowały 90, a nie 230 jak Nuforce. Brakowało góry, ale to nie przeszkadzało przy muzyce rockowej. Natomiast już przy jazzie i klasycznej było gorzej, choć i tak w porównaniu do stockowych było o niebo lepiej. Głownie za sprawą znacznie lepszego basu i dynamiki. Problemem z tymi słuchawkami był jeszcze potężny efekt mikrofonowy. Izolacja słaba, ale po zakupie pianek było lepiej

 

Z SGS2 miałem problem z głośnością. W pociągu słabo słyszałem co mi gra. Nie znalazłem sposobu na zwiększenie głośności i pomyślałem o zakupie wzmacniacza. Jednak okazało się, że Clip+ jest w tej samej cenie. Kupiłem Clipa i od tej pory przestałem słuchać SGS2. Po tych co piszecie o tym telefonie (również Ci, którzy go słyszeli :P ), chyba jeszcze spróbuję go posłuchać z Xearsami. Jakiś czas temu chwilę słuchałem, ale wydawało mi się, że w porównaniu z Clipem brakuje dynamiki. Ale może mi się tylko wydawało....

 

Posłuchałem SGS2 i Clipa+ na Xearsach N3i. Słuchawki mają podobną charakterystykę do NE700. Moim zdaniem szkoda tych słuchawek na SGS2. Ten telefon nie ma odpowiedniej dynamiki dla nich, brak mu zejścia. Nie wyciągnie z nich ich możliwości. Clip+ gra dużo lepiej. A do SGSa brałbym soundmagiki i to nie e10, tylko niższe modele, np. mp21. Pewnie warto też posłuchać PL11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem SGS2 i Clipa+ na Xearsach N3i. Słuchawki mają podobną charakterystykę do NE700. Moim zdaniem szkoda tych słuchawek na SGS2. Ten telefon nie ma odpowiedniej dynamiki dla nich, brak mu zejścia. Nie wyciągnie z nich ich możliwości. Clip+ gra dużo lepiej. A do SGSa brałbym soundmagiki i to nie e10, tylko niższe modele, np. mp21. Pewnie warto też posłuchać PL11.

 

Tak sie sklada, ze mam zarowno SGS2 jak i clip+ - porownywalem na kilku roznych pararch sluchawek, od Nuforce 700M przez 517DJ az do Bayerdynamicow DT770... i wlasnie w kwestii dynamiki na tych mniej wymagajacych wypada duzo lepiej niz Clip+. Byc moze to kwestia firmware / kernel / czegostam tego typu?

Edytowane przez rami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli nexus prime? Gdzie go można kupić?

 

Kurde co jak co ale samsung mnie rozwala z tymi telefonami:) Nigdy bym nie przypuszczał że kupie coś od nich bo zawsze miałem nokie ale to co teraz robią jest naprawdę ok:)

 

Zważywszy na to że z dodatkowych funkcji telefonu internet jest najważniejszy to chyba skuszę się na galaxy note. Duży ekran i fajna rozdielczość przemawia za nim a raczej z gier i innych bajerów nie korzystam:)

 

Barometr w prime:) Ciekawe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie tego tableta wezmę jak wychodzę z domu? Nie przesadzajmy w drugą stronę :)

 

a tak wogóle to mieszkam w takiej okolicy że żeby wychodzić z tabletem po zmierzchu to jeszcze trochę mi brakuje:)

Edytowane przez marcinkiniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nota, nie dałbym rady schować do kieszeni - połamałby się. A tableta można mieć w teczce, plecaku i ten najmniejszy samsunga tablet nie jest wcale dużo większy od tego nota.

 

Skoro Ci się podoba to czemu nie, ale to takie ni w pięć ni w dziesięć. Zresztą już chyba zwykły galaxy S w miarę fajnei funkcjonuje a co do >

 

a tak wogóle to mieszkam w takiej okolicy że żeby wychodzić z tabletem po zmierzchu to jeszcze trochę mi brakuje:)

 

A że Ci nota i C4 ukradną to się nie boisz? :woot: Ogólnie chyba zaczyna wchodzić do polski ubezpieczenie dla takich rzeczy.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c4 w nocy nawet nie wyjmę z kieszeni a wogóle to z 2 razy go gdzies nosiłem:) A ten note to taki kompromis i teraz jak jest zima to w kurtce go zmieścisz:) jak chcesz to wpadnij w moje klimaty to pokaże ci o co chodzi:)

 

na szczęście te karki nie wiedzą co to jest c4:)

Edytowane przez marcinkiniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note, to taka koncepcja: pół tablet, pół telefon. Dwa w jednym. Łączy zalety obu ale i wady. Zabierzemy go tam, gdzie nie zabierzemy tabletu, a pozwoli na więcej niż telefon.

 

Ja bym go chętnie spróbował. Ale mam SGS2 (4,3") i na razie nie planuję zmian i wydatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie dużo daje rysik. Bo mnie nie zawsze udaje się trafić palcem.

Tylko nie wiem, czy da się na nim uruchomić nawigację. Nie wiem, czy znajdę taki wielki uchwyt. A jak już znajdę i powieszę go na szybie, to ciekawe, czy jeszcze będę widział drogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten Noteto jest juz KLOC. Niestety ale ja bym tego do kieszeni nie wsadził, 5,3 to już pod tablet podchodzi, w codziennym użytkowaniu raczej męczarnia. SGS jest jak najbardziej ok dla mnie, posiadam od 2 tygodni i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

note dobra rzecz, ostatnio się nim bawiłem i powiem szczerze że zrobił na mnie pozytywne wrażenie, co do jego mobilności... Mi do kieszeni się mieści, aczkolwiek, jak ktoś chodzi w spodniach tak obcisłych, że aż "mu nie powiem co" puchnie to miałby problem, a że teraz taka "moda" na takie spodnie, to dużo osób będzie miało taki problem.

Tak czy inaczej telefon fajny i też mam zamiar go kupić ale to dopiero w styczniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to jakieś rozwiązanie, ale kabura na telefon tej wielkości wyglądałaby chyba śmiesznie, byłaby poprostu wielka, ja sobie to wymyśliłem tak, że kupię torbę, taką "miękką" i lekką, wsadze tam portfel, klucze, imod'a, mxm'a (jutro powinien dojść) :D, telefon (z poliwęglanem na ekranie) i nic nie będzie mnie w kieszeniach denerwować, kuć, wbijać się i przeszkadzać. Wszystko w jednym miejscu zawsze będzie. Minus tego taki że jak mi torbę za**bią to mają wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności