Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do 50zł


Kortek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Allegro, EX90-(chyba najczęsciej podrabiane słuchawki wraz z EX85), 30 zł, -> to było oczywiste.Szkoda było pieniędzy i fatygi. Dużo bardziej (chociaż też wg mnie nadal małe)prawdopodobieństwo, że te EX85 z morele są prawdziwe. Zamówił ktoś ? Ostatnio widziałem mp4 Sony E464 ze słuchawkami EX83 za 215 zł w RTV więc może faktycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro, EX90-(chyba najczęsciej podrabiane słuchawki wraz z EX85), 30 zł, -> to było oczywiste.Szkoda było pieniędzy i fatygi. Dużo bardziej (chociaż też wg mnie nadal małe)prawdopodobieństwo, że te EX85 z morele są prawdziwe. Zamówił ktoś ? Ostatnio widziałem mp4 Sony E464 ze słuchawkami EX83 za 215 zł w RTV więc może faktycznie...

Chyba jednak najwięcej jest podróbek EX-700. A na allegro zdarzają się okazje i to hurtowe - przykładowo Sennheiser MX500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ex85. Przelew już doszedł, a wybrałem list polecony priorytetowy więc chyba w poniedziałek będzie ;)

 

a co sądzicie o tych słuchawkach ? http://allegro.pl/so...1899503809.html koleś w stronie "o mnie" zapewnia, że wszystkie produkty są oryginalne no i do tego same pozytywne komentarze

 

Ja je zamówiłem i będą chyba w poniedziałek ;)

Zrobię zdjęcia i napisze czy oryginalne

 

Allegro, EX90-(chyba najczęsciej podrabiane słuchawki wraz z EX85), 30 zł, -> to było oczywiste.Szkoda było pieniędzy i fatygi. Dużo bardziej (chociaż też wg mnie nadal małe)prawdopodobieństwo, że te EX85 z morele są prawdziwe. Zamówił ktoś ? Ostatnio widziałem mp4 Sony E464 ze słuchawkami EX83 za 215 zł w RTV więc może faktycznie...

 

Mógłbyś zrobić trochę zdjęć swoich ex85? będę miał z czym porównać te słuchawki z allegro ;)

Edytowane przez HappyLama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mieć podobne słuchawki do EX85 to kupcie SONY ED12. Posiadam, jedne i drugie naprawdę miałbym problem gdybym miał wybierać pomiędzy nimi. EX85 mają lepszy wokal i górę, bas schodzi minimalnie niżej, ale są to naprawdę niewielkie różnice biorąc pod uwagę, że ED12 kosztują 70zł w MM(w sklepie internetowym podobno można je dorwać za 40 zł)a EX85 150zł. W ED12 jest więcej midbasu, jest silny wyraźny, potrafi zejść tam gdzie trzeba. Faktem jest, że ED12 mają 16 mm membrane i po wyciągnieciu z pudełka nie brzmią najlepiej, ale jak się wygrzeją to spokojnie mogą rywalizować z EX85. W dodatku ED12 są dużo głośniejsze od EX85. Wg mnie jedne utwory lepiej brzmią na Ed12, inne na EXach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ex85 z aukcji bbsklep czy jak to sie zwalo sa oryginalne. kupilem dla dziewczyny i sprawdzilem. znam doskonale dzwiek tych sluchawek i od razu po odpaleniu wiedzialem ze to nie moze byc podrobka.

kupywalem x lat temu swoje stare exy (rip) i wszystko sie zgadza od dzwieku po akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ex85 z aukcji bbsklep czy jak to sie zwalo sa oryginalne. kupilem dla dziewczyny i sprawdzilem. znam doskonale dzwiek tych sluchawek i od razu po odpaleniu wiedzialem ze to nie moze byc podrobka.

kupywalem x lat temu swoje stare exy (rip) i wszystko sie zgadza od dzwieku po akcesoria.

Wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że wyraźnie. Aczkolwiek różnice są. Największa jest w wokalu. EX85 brzmią więcej niż trochę lepiej od ED12. Co nie znaczy, że w ED12 wokal jest słaby. Wg. mnie jest naprawdę przyjemny. Natomiast w kwestii basu to 85 schodzą minimalnie niżej, ale za to ED12 mają lepszy impact, potrafią walnąć naprawdę soczyście i zejście też mają. Rocka lepiej słuchać na EX85 natomiast, muzyka elektroniczna brzmi zdecydowanie lepiej na ED12, ze względu na szybki,punktowy i mocny bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak by tylko z obrazowac - wtyk jest kontowy nie tak jak w podrobkach gdzie jest przewaznie prosty. kolor sie zgadza - bialy z szarymi gumkami. niepokoil mnie tylko napis china na wtyku ale nie moglem znalesc moich starych by porownac. te jednak watpliwosci zabil dzwiek. nie ma mozliwosci by podrobka grala w ten sposob. podlaczone do takeigo mula jak p3 - graly bardzo fajnie mimo ze sa to dosc cieple sluchawki. nie wiem czy gdziekolwiek znajdziecie podrobki ktore z p3 zagraja nie mulac. oczywiscie musialem troche w eq pogrzebac ale to tylko niewielkie zmiany byly.

 

no i jak mowie znam ten dzwiek doskonale, kupywalem je okolo hmmm 6 lat temu ? niedlugo po tym jak sie pojawila pierwsza recenzja. sluchalem z 4-5 lat az padly. teraz juz wiem ze kupuje druga pare bo po prostu sa to sluchawki dla mnie.

 

jak ktos lubi dosc cieply dzwiek a sie w****ia na braki gory w takich sluchawkach jak ne6, xears i inne basodajki ktore w mojej opinii mozna o kant dupy rozbic niech sie nie zastanawia tylko bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej opinii tak. jest to inny styl grania poza tym troche . w ex masz mniej bassu i jest on bardzo miekki. exy dodatkowo nie maja brakow ilosciowych w gorze w przeciwienstwie do ne6 i xearsow. jakosciowo tez wydaje mi sie lepsza ale juz dawno nie sluchalem ne6 i xears. W MOJEJ opinii exy stoja przed tymi sluchawkami zdecydowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności