Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do 50zł


Kortek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie ja potrzebuję słuchawki "do autobusu", ponieważ codziennie muszę do szkoły trochę dojeżdżać oraz jak gdzieś idę albo jadę na rowerze. Poza tym brainwavz ALPHA znalazłem takie http://allegro.pl/sl...1870426635.html a beta kosztują ok. 100zł ;/ Vedia są 2x tańsze, 40zł z wysyłką przy 70 za ALPHA, także chyba bardziej za nimi bym był. Tylko właśnie nie wiem jak będzie z nimi w autobusie/na przystanku. Poza tym u mnie w sklepie są słuchawki z creative'a chyba EP-630 za 60zł. A co sądzicie o HJE120? Też są tanie (30-35zł) i dokanałowe. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach także temu zadaję tyle pytań. Zawsze miałem słuchawki z mp3 nieznanej firmy i dla mnie fajnie grały, także za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Edytowane przez Kortek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam hje170 czyli to co hje120 tyle, że lepiej. Całkiem fajnie grają, ale ALLPHA są przyjemniejsze, mają wypełniony dźwięk, a tego trochę brakuje panasonicom. oba modele są fajne w swojej cenie, jednak ALPHA są dużo wygodniejsze i z biflange dużo lepiej tłumią. EPki potrafią ładnie zagrać ale z wyjątkowo zimnym źródłem inaczej wychodzi kupa. Moim zdaniem na komfort słuchania to warto dopłacić te 30-40zł.

 

W komisie znowu wylądowały pchły Lamberg L100 za 20zł to nie ma co wybrzydzać, chodź doki jako portable są moim zdaniem bezkonkurencyjne w stosunku do pchełek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To pozostało mi wybrać pomiędzy PL10 a ALPHA. Teraz mam takie pytanie. Czy może być tak, że włożę słuchawki do mojego mp3 i nie będą działały? Mój odtwarzacz to jakiś noname.

Może się tak zdarzyć, jak słuchawki albo odtwarzacz będą uszkodzone ;) . Co do wyboru to jak lubisz dość dużo wysokich tonów bierz Alphy. Co prawda ja słuchałem proAlpha ale to poprawione Alphy, więc brzmieniowo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz też spróbować tych http://www.morele.net/sony-mdrex85lpw-420972/ będą najlepsze z tych wszystkich. A odtwarzacz radziłbym zmienić, bo noname to nie tyle odtwarza dźwięk, a go psuje. Wydaje mi się, że nastały czasy kiedy można wyrwać bardzo porządny odtwarzać po śmiesznych cenach. Ostatnio ktoś wyrwał sonego 3 generacji 8GB za 80zł. Śmiech na sali... jakieś pół roku temu chodziły po 200zł. Czyli nawet do 100zł można wyrwać bardzo porządny sprzęt, trzeba tylko trochę poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz też spróbować tych http://www.morele.ne...ex85lpw-420972/ będą najlepsze z tych wszystkich...

Nie wiedziałem, że ich cena aż tak spadła. To rzeczywiście brzmieniowo będzie najlepszy wybór, natomiast jeśli chodzi o izolację to alphy będą sporo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdr ex85lp to są oryginały czy podróby, bo znalazłem na innych stronach po 190zł ;/ Gwarancja jest 12m-cy także chyba skuszę się na nie, wygląd nawet fajny, poza tym czytałem, że są dobre do HH, którego akurat słucham, a u ALPHY podobno strasznie wysoki/mocny bass jest(co jest pewnie pojęciem względnym). Tylko jeszcze nie wiem, czy białe czy czarne ;d

Edytowane przez Kortek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALPHY podobno strasznie wysoki/mocny bass jest(co jest pewnie pojęciem względnym). Tylko jeszcze nie wiem, czy białe czy czarne ;d

 

No tak, ale zakładasz tipsy od Mee biflange które świetnie pasują do nich i jest dużo basu, ale w tej dobrej ilości i jest on bardzo przyjemny, reszta pasm też się poprawia. :) No ale na EXach nie powinieneś się zawieść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem co Ty ;) od 2 tygodniu szukałem czegoś odpowiedniego i zamówiłem wczoraj Alpha ;) Na Allegro EX były też bo 60 zł ale biorąc pod uwagę fakt ze inne aukcje tych słuchawek - i cena sklepowa (Saturn)- nie schodzą poniżej 150 zł to są to najprawdopodobniej podróbki ;))

Edytowane przez Maniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdr ex85lp to są oryginały czy podróby, bo znalazłem na innych stronach po 190zł ;/ Gwarancja jest 12m-cy także chyba skuszę się na nie, wygląd nawet fajny, poza tym czytałem, że są dobre do HH, którego akurat słucham, a u ALPHY podobno strasznie wysoki/mocny bass jest(co jest pewnie pojęciem względnym). Tylko jeszcze nie wiem, czy białe czy czarne ;d

Wątpię, żeby w szanującym się sklepie (kupowałem tam nieraz) były podróby. Co do Alpha to jeśli mają charakterystykę podobną do proAlpha, które kiedyś miałem, to mają mniej basu i więcej wysokich (jak dla mnie za dużo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co Ty ;) od 2 tygodniu szukam czegoś odpowiedniego i zamówiłem wczoraj Alpha ;) Na Allegro EX były też bo 60 zł ale biorąc pod uwagę fakt ze inne aukcje tych słuchawek - i cena sklepowa (Saturn)- nie schodzą poniżej 150 zł to są to najprawdopodobniej podróbki ;))

 

Ja piernicze :D Czasami nie ma co się ceną sugerować. Tak na prawdę te słuchawki są warte tyle co 4-ropak piwa. Cena zależy od rynku, producenta dystrybutora itd. Kiedyś ep630 w sklepie kosztowały 140zł i były rozchwytywane. A teraz 60zł na nie szkoda... Te EX to mogą być podróbki, ale nie muszą, może to jakiś zrzut magazynowy z nową ceną? Może w innych sklepach, cena nie została zaktualizowana? Ceny tych samych słuchawek mogę się różnić diametralnie.

 

Bodajże MrSheep je zamówił poczekajmy na jego opinie...

 

Wątpię, żeby w szanującym się sklepie (kupowałem tam nieraz) były podróby. Co do Alpha to jeśli mają charakterystykę podobną do proAlpha, które kiedyś miałem, to mają mniej basu i więcej wysokich (jak dla mnie za dużo).

 

x2

 

Tipsy Mee można zamówić u użytkownika im_becyl 6zł za parę M plu przesyłka, chyba 4,5zł nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja na Twoim miejscu brałbym Brainwavz Alpha, same dobre opinie o nich, ew. jakieś SM, ale nigdy nie miałem do czynienia z innymi modelami oprócz moich PL21, które sprzedaję, za nowe dałem 100 zł, jak jesteś nimi zainteresowany to 50 zł i są Twoje, mają jeszcze gwarancję i wszystko co było, nawet nie są wygrzane i mają stanowczo mniej niż 20h grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, ze te EX85 za 60 zł są niedostępne i pewnie nigdy nie będą. Po prostu sklep chce na siebie zwrócić uwagę.

 

http://allegro.pl/sony-mdr-ex85-lp-oryginalne-bb-sklep-i1879212623.html tu masz podobną cenę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności