Skocz do zawartości

iMod 5g, czyli co się da wycisnąć z popularnego iPoda 5g Video


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Forza czemu nie zrobiłes kabla z prawej strony? On tam jakby mniej by wystwał. No i fakt kondy są narazone uszkodzenie. Z tego co pamietam da sie je wsadzic do wtyczki tej wiekszej.

 

Zdjecia z prawgo boku i pokazajnie na lini wzroku była szczelina miedzy T5 a nano jak zestawu, no i w sumie gdzie mamy wyjscie słuchawkowe w T5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem - popełniłem mały błąd, ale nie wiem dlaczego ubzdurałem sobie, że kabel nie może zasłaniac wyjscia słuchawkowego. Jak już się zorientowałem, to wtyczka właśnie kleiła się w szczękach zacisku ;)

 

2 wersje czego, bo nie łapię ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabla LOD zapewne, customowa w epoksydzie (czy czym tam majstrujesz) i taka zwykla z kablem na wierzchu

 

a zmiescilby sie jakis wiekszy mini jack obok wtyczki z LODa? w sensie musialbys pewnie dac prostego jacka od LODa i wtedy moze IEMy by sie dalo podlaczyc, ale cos z neutrikiem czy nawet pailiccs to juz chyba ciezej? (chodzi mi o wersje z kablem z prawej chyba zeby wyprowadzic miedzy kondami...)

Edytowane przez zawish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie chce poczekac ok 100h, żeby kondy się ułożyły i wtedy wypowiem się co do dźwięku (chociaż nie wiem czy to cokolwiek daje ;) )

 

Do iPodów jakieś piloty chyba są, ale głowy nie dam.

 

iMody będą (i Brooksy też) ;)

Edytowane przez Forza Lazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do iPod- a najlepszym pilotem jest... Radio Remote ;)

 

http://www.ipresents...dio-remote.html

 

Jest przypinane na klips jak szufelka i nie trzeba mieć wpiętych słuchawek w niego. Mam takiego i sprawuje się rewelacyjnie, na przykład na rowerze.

 

Z LOD-em nie ma szans... albo rybki, albo akwarium. Chyba że Forza zrobiłby moda. ;)

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie być miał taką kanapkę np. Nano/T5 z słuchawkami dyndającymi z dziury wzmaka, a bonusowo dyndałby pilot wychodzący ze wspólnej wtyczki współdzielonej przez LODa i pilota.

 

Ogólnie nie byłoby problemu ze zrobioeniem tego, ale praktyczność tego rozwiązania jest dyskusyjna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tym pilotem potem? jak nie uzywasz? trzymac caly czas w reku? niepraktyczne, do kieszeni nie schowasz, bo tam juz siedzi klocek z imoda, w drugiej kieszeni masz klucze/telefon/portfel/whatever ... poza tym wtedy tez przydalaby sie druga wtyczka LOD jako alternatywa, jakbys chcial indoor uzywac imoda, kombinacje straszne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak idę na rower to wzmaka nie biorę. Za to mam pilota i radio na wrazie co. Uniwersalne to nie jest, to prawda, ale zdecydowanie ma swoje zalety. Podobnie można powiedzieć o noszeniu że sobą wzmaka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności