Skocz do zawartości

Meet Łódzki!


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Aza weź moje etui, btw kabel od Grado jest tak sztywny od połowy ze starości, że nie mam jak go zwinąć do transportu, trzeba będzie chyba wsiąść torbę podróżną :D

 

@Arturos1967

 

Do 74 masz daleko ?

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze na "micie" Łódzkim można powiedzieć zjechane za dudniący bas. Moje słuchawki mają już 80+ godzin grania za osobą. Z Pono źle grały, faktycznie dudniły. Z X7, Questyle, i dackiem od Questyle grały tak jak opisują je recki. Ogólnie przyjęte bez emocji. Wniosek, potrzebna im kontrola na basie.

 

Królem spotkania dla mnie Sennheiser hd565.

 

AKG 702 nawet świeże z pudełka bardzo ładnie zagrały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miły czas.

Pozytywne zaskoczenie meeta : 565 Szymona, odjazd :)

Negatywne zaskoczenie : Meze, ale zdecydowanie za krotkie i zbyt chaotyczne odsłuchy aby wyciągać daleko idące wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze faktycznie nie cieszyły się uznaniem ale wiele zależy od toru, na którym słuchamy. T1 również nie zabrzmiały spektakularnie na wzmacniaczach, które dzisiaj mieliśmy ( mogę śmiało napisać, że była kupa) i te słuchawki lubią się z lampą. Dla mnie najciekawiej jak zwykle zagrały HD800 ( bez "s") no i nie mógłbym nie wspomnieć o HE1000 :wub: . SWS'y świetne i wyglądają obłędnie oprócz mocowań....

 

Miłym zaskoczeniem były dla mnie znienawidzone danonki d600 ( Sebastania???), które nie łupały tak basem i grały znacznie szerzej niż za zwyczaj. Oczywiście obecne na meecie 600 były mocno modyfikowane wewnątrz muszli jak i miały zmieniony kabel na posrebrzaną miedź. Zaskoczył mnie także stary kenwood, który bardzo przyzwoicie radził sobie w roli wzmacniacza słuchawkowego i przykładowo fostexy th500rp zagrały na nim najlepiej.

Takstary ml750 faktycznie mogą zawojować na rynku przenośnych słuchawek, bo brzmią pełnym pasmem, są małe i co najważniejsze wygodne nawet dla kogoś kto ma duże uszy. W tym przypadku HYPE jak najbardziej popieram :D

 

HD565 to leciwe słuchawki, które są ułomne i nie nadają się do wszystkiego ale w tej całej ułomności jest coś pięknego. Dźwięk jest pełny, jest mnóstwo powietrza i z odpowienim wzmacniaczem ( ciepłym, najlepiej lampą) są niesamowicie eteryczne i nie chce się ich odkładać na bok. Cieszę się, że słuchawki się spodobały ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spędzony czas w miłej atmosferze. Pierwszy raz miałem do czynienia z taką ilością świetnie grającego sprzętu, mam bardzo pozytywne wrażenia i niezły bałagan w głowie :) Po krótkich odsłuchach najbardziej podobały mi się HD565, SWSy i HD800s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze na "micie" Łódzkim można powiedzieć zjechane za dudniący bas. Moje słuchawki mają już 80+ godzin grania za osobą. Z Pono źle grały, faktycznie dudniły. Z X7, Questyle, i dackiem od Questyle grały tak jak opisują je recki. Ogólnie przyjęte bez emocji. Wniosek, potrzebna im kontrola na basie.

 

Królem spotkania dla mnie Sennheiser hd565.

 

AKG 702 nawet świeże z pudełka bardzo ładnie zagrały.

Uff, dobrze,że nie dojechałem bo by doszło do uszoczynów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, słuchać to słuchał każdy chyba.

Ja miałem problem ze złapaniem seala, bo mi odstawały na dole uszu. Ogólnie brzmieniowo jakoś mi nie podeszły, chociaż nikt nie bawił się oczywiście w regulację w słuchawkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe spotkanie. Wrażeń było bardzo dużo:

 

1. Najlepszy DAP z Lime Ears Aether - Questyle QP1R. Świetna separacja, fajnie kreowana głębia, naturalne brzmienie. Interfejs nie taki zły, chociaż dzisiaj dopiero udało się nam odkryć, jak przewijać kawałki :)

 

2. 2Qute w charakterze podobny do Mojo. Z ampem Cayina zagrał gładko i muzykalnie, ale mniej szczegółowo niż iDAC-6.

 

3. Meze są bardzo porządnie wykonane, mniejsze niż myślałem, z Pono dudnią.

 

4. Taurus bardzo przyjemny, kulturalny nieco wygładzony dźwięk - lepiej sprawdził się z jasnymi IC Cardasa - Clear Sky. Cayin na nich trochę za ostro. Na moich IC Cayin podobnie jak taurus na Cardas, a on za miękko. Generalnie charakter trochę inny, ale jakość IMO porównywalna.

 

5. Denon d600 mocno zmodowane zrobiły na mnie świetne wrażenie. Hd800s i hd565 również.

 

6. X7 z LEA to najlepsze fiio. Nadal nieco cyfrowy nalot, ale dużo lepiej scenicznie vs X5ii. Interfejs użytkownika bardzo intuicyjny.

 

7. AK380 i AK320 wyglądają na żywo rewelacyjnie.

 

8. Alpha Dogi dla mnie są bardzo wygodne i świetnie wyglądają. Grają dobrze już z xperii z1 Compact, natomiast z lepszymi klockami grają podobnie. Lekka v-ka, nasycona, głębia lekko poglosowa. Naprawdę niezle zamknięte. Porównanie z otwartymi podobnej klasy na korzyść otwartych ze względu na ilość powietrza.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie!

Znowu ukłony w stronę Wojtka i Azahiela za organizację imprezy.

Jak zwykle super atmosfera i mnóstwo sprzętu.

 

 

Ze sprzętu który miałem w łapach wyróżniłbym Heki (słuchane z Cayinów) oraz Sennheiser 565 (dx90 + B1 oraz dx90 + Lyr).

Bardzo ciekaw byłem meze - Z dx90 też niestety dudniły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie, byłem pierwszy raz i bardzo pozytywnie oceniam. Wygląda na to, że tylko mnie Meze się podobały :) Z moim źródłem basu było dużo, ale to nie był dudniący bas... Chętnie się umowie z właścicielem na jakiś dłuższy odsłuch, bo myślę o ich zakupie ;)

 

pod linkiem zdjęcia ze spotu: https://goo.gl/photos/kNGGL9EMbsJ9cEU98

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności