Skocz do zawartości

Rockbox Dla Laików. Polecam


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mam zainstalowany Rockbox na zipie. Możecie odpowiedzieć na kilka pytań?

 

1. Jak zmusić odtwarzacz do puszczenia każdego pliku muzycznego na odtwarzaczu? Takie Play All. Żeby leciały z utwory z każdego folderu i z karty.

2. Co kliknąć by wyszukiwało po folderach?

3. Czy cały czas jak klikam utwory, musi odswiezac liste?

4. Jak zmusić do odtwarzania polskich znaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z nano 2g również wszystko jest ok

 

A jaką masz wersję? Bo ponoć problemy najczęściej są w 8gb.

Cos wiecej? Własnie mysle kupic nano 2g 8gb, 4gb raczej nie chwodzi w gre. Ale jak maja być cyrki odpuszcze sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Nano 2G lubi się czasem zawiesić i potrzebuje resetu. Średnio zdarza się to raz na 2-3 dni (korzystam z niego po 3-4h dziennie). Nie wiem czemu tak ma, nie pomógł reinstall RB. Jakoś z tym żyje, choć czasami irytuje.

Edytowane przez Pasiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, bo mam iPoda Nano 2G 4 GB od dłuższego czasu ale dopiero dziś dowiedziałem się o tym sofcie i od razu zainstalowałem ,wszystko poszło ok.

Tylko mam 2 pytania:

1.Gdzie są playlisty ? Bo miałem 4 a nie ma żadnej ;.

2.Jak mam teraz "usypiać" iPoda ? Bo wcześniej klikałem uśpij w standardowym sofcie i usypiało.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo mam iPoda Nano 2G 4 GB od dłuższego czasu ale dopiero dziś dowiedziałem się o tym sofcie i od razu zainstalowałem ,wszystko poszło ok.

Tylko mam 2 pytania:

1.Gdzie są playlisty ? Bo miałem 4 a nie ma żadnej ;.

2.Jak mam teraz "usypiać" iPoda ? Bo wcześniej klikałem uśpij w standardowym sofcie i usypiało.

Z góry dzięki za pomoc.

1. masz je nadal ale na sofcie appla, na RB możesz sobie stworzyć, oba systemy siebie jakby nie widzą i ICH PLIKÓW (na rb nie widzisz plików z appla z appla nie widzisz tych z RB, przynajmniej w 5g classic tak jest)

2. BYŁO, w RB nie ma uspij jest tylko wyłacz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W seryjnych ustawieniach RB na video ustawiona jest maksymalna głośność na line out?

O ile mi wiadomo line out nie ma regulacji daje 100% sygnału, w RB możesz jedynie LineOut wyłączyć. Regulacje robisz przez ampa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam! mam pytanko, bo chcę kupić ipoda. Czy do wszystkich wersji classic/video/jakkolwiek nazwiecie tego grubego dużego ipoda z dużym dyskiem (30 gb +) można wgrać sprawnego rockboxa? i czy wymiana gniazda mini jack jest droga (i czy może wiecie kto mógłby tego w warszawie i okolicach dokonać?)? czy nawet przy uszkodzonym gnieździe dałoby radę słuchać przez LOD'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jakich wersji można wgrać RB możesz sprawdzić na ich oficjalnej stronie. wymiana jacka nie powinna być droga :)

LOD nie idzie przez jack'a tylko przez złącze Ipoda, jednak słuchać się tego nie da, stracisz możliwość regulacji głośności i będą wielkie szumy, LOD -> wzmacniacz -> cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam koledzy mam pytanko bo nigdzie nie mogłem znaleźć, żadnej konkretnej odpowiedzi, czy do ipoda classic 6 gen. 80GB, jest możliwość zainstalowania rockboxa?

pozdroall

 

Pisze na stronie RB

 

"

Unusable ports

 

Work has begun on porting Rockbox to these players, but much remains before they are usable:

Onda VX747, VX767 and VX777

Sandisk Sansa m200

Google Android

Apple iPod Classic

Rockchip rk27xx"

 

Znaczy praca trwa ale nie jest jeszcze skoczone i dostepne dla Classica .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

RockBox działa na ipod video 5,5g?

Jeżeli tak to proszę o linka.

 

Pisze jak ...

 

http://www.rockbox.org/

 

 

"Stable ports

...

Apple: iPod 1g through 5.5g, iPod Mini, iPod Nano 1g"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Instalując RB w Fuze + musiałem zassać dodatkowo oryginalne oprogramowanie Fuze. Czy w przypadku Apple iPod Video jest tak samo ? RB Utility ma w opcjach ten player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładamy,że ma oryginał na pokładzie. Chodzi o to w czy w takim przypadku RB Utilty coś każde dossać od Apple czy radzi sobie ? W iPodzie mogę wywołać oryginalny soft też po instalacji RB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności