Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rockbox Dla Laików. Polecam


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
A jak z działaniem baterii?

Wiem, że na dyskowcach RB skraca jej działanie.

A jak jest z flashem w nano 1g?

Flash w nano działa, nie ma żadnych problemów, czas działania będzie minimalnie mniejszy niż na OF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie. Mam ipoda video 30GB i chce wgrać rockboxa. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak? - to po pierwsze. Po drugie chce go odpalać tylko czasem, normalnie chce używać oprogramowania apple. Jest taka opcja? Przełączania między oryginalnym softem a rockbox? Jak to wygląda? I czy po rockbox-ie będę mógł nadal normalnie korzystać z itunes? Bardzo proszę o pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37
Mam pytanie. Mam ipoda video 30GB i chce wgrać rockboxa. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak? - to po pierwsze. Po drugie chce go odpalać tylko czasem, normalnie chce używać oprogramowania apple. Jest taka opcja? Przełączania między oryginalnym softem a rockbox? Jak to wygląda? I czy po rockbox-ie będę mógł nadal normalnie korzystać z itunes? Bardzo proszę o pomoc. :)

http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&...st&p=379941 Z tym, że musisz wejść na stronę rockboksa i ściągnąć zamiast wersję dla nano - wersję dla 5g

 

>Jest taka opcja?

Przy restarcie przesuwasz hold i ładuje Ci się oryginalny soft.

 

>I czy po rockbox-ie będę mógł nadal normalnie korzystać z itunes?

Chyba główną zaletą RB jest fakt, że nie musisz korzystać z itunes. Muzykę po prostu kopiujesz na odtwarzacz jak na przenośny dysk. Wtedy tylko oryginalny soft nie widzi tej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromne wręcz możliwości manipulowania dźwiękiem...

bardzo dobry equaliser, ale tez mozna modyfikować:

bass, balance, tremble, channels (jest nawet karaoke) , stereo width..

 

Prócz tego skórki, odczyt z folderów, mozliwość włączenia płynnego przechodzenia pomiędzy utworami, bądź przechodzenia bez przerw, gry, aplikacje...

 

No zmienia odtwarzacz zupełnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności