Skocz do zawartości

Rockbox Dla Laików. Polecam


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie przybędzie. Akurat w przypadku iPoda Nano 1 Gen. i tak mamy sporo miejsca do wykorzystania. Inni producenci ograniczają tą przestrzeń znacznie bardziej. Tytułem uzupełnienia wczorajszej wypowiedzi, przy "zabawie" korektorem, na Rockboxie, pojawiły się przestery, co jest dla mnie sporym rozczarowaniem. Macie ten sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoim iPod'em 2g 4GB. Gdy próbuje zainstalować na nim rockbox'a (na początku bootloader) wyskakuje błąd "nie udało się zainstalować bootloader'a" Ignoruję to i intaluje rockbox'a, wszystko przebiega pomyślnie ale gdy tylko go odłączę okazuje się , że z iPod'em coś nie tak i muszę go odtwarzać za pomocą iTunes.

 

EDIT: Pomyliłem iPod'a z iPodem Nano. Post nieważny.

Edytowane przez Hiluluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Na zwykłym iPodzie Classic 80gb też to będzie działac?

Ponoć miał być RB na Classica. Musiał byś pogooglać i poszukać na forum rockbox.

 

 

 

Mam dwa pytania odnośnie rock boxa w ipodzie 2g;p

1. Dlaczego po wrzuceniu muzyki 50% widnieje jako "untitled"?

2. Jest opcja wyszukiwania po folderach?

1. Widocznie masz posypane tagi. Mp3Tag i działaj. ;)

2. Tak. Opcja Files w głównym menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje ;)

Musze namówić kolege... On boi się cokolwiek modować...

 

Jeszcze nie było chyba przypadku żeby po wgrani rockboxa coś posypało się w odtwarzaczu.

Był jakieś 2-3 miechy temu jakiś zawodnik na forum co pisał że rockbox mu zbrickował Clipa+ i wszystkim dzielnie go odradzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje ;)

Musze namówić kolege... On boi się cokolwiek modować...

 

Jeszcze nie było chyba przypadku żeby po wgrani rockboxa coś posypało się w odtwarzaczu.

Był jakieś 2-3 miechy temu jakiś zawodnik na forum co pisał że rockbox mu zbrickował Clipa+ i wszystkim dzielnie go odradzał.

 

To ja nie wiem jak on go wgrywał :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart żartem, ale mój nano się na ten przykład z rockboxem chyba średnio lubi, bo potrafił się zwieszać i wyłączać kiedy uznał za stosowne. Po powrocie do jabłkowego softu problem zniknął i wszystko wróciło do normy. Od tamtej pory nie robiłem drugiego podejścia, na jakiś czas skutecznie mnie zniechęcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie kupie ipoda, na ktorym moge zainstalowac Rockbox'a. najchetniej ipoda nano 1g lub video (pojemnosc nie ma wiekszego znaczenia). jesli masz taki sprzet i chcesz go sprzedac wyslij do mnie maila na maciek.milkiewicz@gmail.com z danymi co za sprzet, krotkim opisem jego stanu (jak mozesz wrzuc zdjecia), ceną jaką chcesz za niego i kontaktem telefonicznym do siebie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie kupie ipoda, na ktorym moge zainstalowac Rockbox'a. najchetniej ipoda nano 1g lub video (pojemnosc nie ma wiekszego znaczenia). jesli masz taki sprzet i chcesz go sprzedac wyslij do mnie maila na maciek.milkiewicz@gmail.com z danymi co za sprzet, krotkim opisem jego stanu (jak mozesz wrzuc zdjecia), ceną jaką chcesz za niego i kontaktem telefonicznym do siebie.

pozdrawiam

 

Pomyliłeś działy -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zainstalowałem rockbox'a na ipodzie nano 2g, wszystko dziala az milo:D

 

 

edit:

a jak usunąc pliki ktore byly wrzucone na ipoda przed moja instalacja RB? chcialbym wszystko usunąć i wrzucic od nowa.

Edytowane przez elpiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności