Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa Audiotrak MAYA U5


selphy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno pytanie dotyczące PayPala. Nie mam swojego konta bo jak na razie o dziwo nie było mi potrzebne i mam zonka bo jak chciałem doładować konto na PayPal'u to wyskoczyła informacja, że konto z którego doładowuję PayPal'a musi być zarejestrowane na to samo imię i nazwisko co konto PayPal. A przelew chciałem robić z konta ojca ;/ Jest jakieś szybkie rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga:

 

• Rachunek bankowy musi być zarejestrowany w tym samym kraju, w którym zarejestrowane jest konto PayPal.

• Przelew dokonany za pomocą rachunku bankowego należącego do osoby trzeciej zakończy się niepowodzeniem. To samo dotyczy przelewów dokonanych z poczty. Środki powrócą do źródła finansowania po około 40 dniach od daty zainicjowania przelewu.

 

więc chyba nie ma żadnego "szybkiego" rozwiązania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki zrobić przelew żeby wystarczyło też na jakieś koszty przelewu itp.? Jeżeli kosztuje 230zł to przelew na paypala 235zł wystarczy?

 

nie wystarczy :P kupiłem na ebayu dzisiaj maya i wpłaciłem na paypala 237zł i myślałem, że spokojnie wystarczy a tu po dzisiejszym kursie wyszło 237,47 więc wpłać sobie 238 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się obawiałem ;/ Jak już założę konto to pewnie wysyłka będzie w okresie świątecznym a nasza kochana poczta nie radzi sobie zbyt dobrze z przesyłkami w święta ;/

 

Szybko idzie... mi wysłali 30.11, a już 05.12 listonosz przyszedł po haracz (cło + vat) :D Czyli 5 dni w tym sobota i niedziela.... Zamówiłem 29.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś próbował Maye U5 ze sterownikami asio i Traktor dj studio ? Jestem na kupnie karty pod laptopa, wzmacniacz, kolumny i właśnie program muzyczny traktor dj studio. Chyba, że w traktorze w preferencjach wyskoczą co najmniej 4 kanały i nie będzie trzeba Asio które naprawdę mi przeszkadzają.

Edytowane przez budrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety dziś w śledzeniu przesyłek pojawiła się informacja:

Zdarzenie: Zatrzymanie w cle

Szczegóły : Przyczyna niedoręczenie nie ujęta w klasyfikacji

 

Czy ktoś z was miał podobną sytuację? Jakie mam szansę, ze karta dojdzie przed świętami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś orientuje się czy momentu czekania na list nie da się ominąć? Wydaje mi się, że czytałem kiedyś, iż warto jest zadzwonić tam i o coś poprosić wtedy przesyłka zostanie wysłana zanim list do nas dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na list i wtedy wysłałem na maila wszystko i już w ten sam dzień paczka poszła dalej. Ale póki co jak nie wyskoczyło Ci w śledzeniu "oczekiwanie na dowód nabycia/ informacje o wartości od adresata" to czekaj spokojnie, pewnie paczka pójdzie dalej, bez wysyłania czegokolwiek.

Edytowane przez krzys135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wam nie dowalili, bo mi naliczyli aż 89zł ;/

 

Dziwne, że aż tyle ci naliczyli. Mi naliczyli 67 zł.

 

Chciałem sprzedać Maye i zamienić na Musilanda 02 lecz po tych akcjach z cłem i Vatem teraz strach kupic. Jeszcze dowalą 150 zł :D

Edytowane przez palto666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wam nie dowalili, bo mi naliczyli aż 89zł ;/

 

Dziwne, że aż tyle ci naliczyli. Mi naliczyli 67 zł.

 

Chciałem sprzedać Maye i zamienić na Musilanda 02 lecz po tych akcjach z cłem i Vatem teraz strach kupic. Jeszcze dowalą 150 zł :D

 

Ale to są geniusze.... Mi naliczyli 65. Jak oni to liczą?

Swoją drogą piszecie, że musieliście dosyłać jakieś papiery. Do mnie paczka dotarła bardzo szybko bo 5 czy 6 dni (a w tym jeszcze weekend, czyli liczyć 4 robocze). Zapłaciłem tylko listonoszowi, wziąłem paczkę i to wszystko. Na pudełku miałem naklejoną niby fakturę czy co...były tam dane ebay'a jak również wartość przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności