Skocz do zawartości

Co Pije Polskie Spoleczenstwo?


mart!n3k

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam ****iarz, wszyscy wiemy, tak samo jak i nasi rodzice, że zaczyna się pić coraz wcześniej. Ważne jest aby robić to z głową, a nie upijać się do nieprzytomności i walić głową w klozet ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ****iarz, wszyscy wiemy, tak samo jak i nasi rodzice, że zaczyna się pić coraz wcześniej. Ważne jest aby robić to z głową, a nie upijać się do nieprzytomności i walić głową w klozet ;P

 

dobra po cichu... :) ale ja nie jestem z tych dzieci el0 el0 f@jnych co musza poszpanowac ze wymiotowali w kiblu itp :blink:

 

btw kto lubi herbate? czarna najlepiej moja mama to naprawde tylko pije herbate zadnych innych napojow no moze oprocz tonicu i win czasem. ale jaka robi herbate :D pol szklank-kubka 0.5 esencji pol wrzacej wody i jeszcze czasem do mikrofalowki wstawia;/

ogolnie to czasem u mnie sie wypija tego 3 dzbanki mocnej esencji bo i brat i wszyscy lubia;)

 

ciepla herbata w zimie-nic tak dobrze nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie wszystkie (byle nie siekiery, kiedyś taką zrobiłem to myślałem że mi serce wyskoczy :P). Ale 3w1 jest najfajniejsza. Wracasz skądś padnięty to tylko rozrywasz saszetke, wrzucasz zawartość, zalewasz wodą i pijesz... Po przyjeździe nart to jest genialne... Na stokach to pije herbate, ale:

 

- ostatnio kosztowała 8 zł!!!

 

- dali mi bez cukru i bez możliwości jego zdobycia

 

- Była tak niedobra, że nie mogłem jechać, myślałem że zwymiotuje.

 

Choć czasem trafi się na całkiem niezłą... Ale herbatę też bardzo lubie. Najlepsza to Lipton z bergamotką... Drugie miejsce zajmuje Dilmah śniadaniowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem herbatkę z biedronki :D "Big Ben" ostrzegam przed tym paskuctwem to taki no-name bądź MP4 wśród herbat. Zamiatają ją chyba z podłogi u Liptona, ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z % lubie, a nawet uwielbiam Żywca i Królewski, to drugie ze względu na Legię :D,

a z napojów gazowanych pierwsze miejsce to Tonic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gazowane i najczęściej schłodzone : Mountain Dew - tylko, tylko, i jeszcze raz tylko to !!! Jak ide do moje babic to codziennie w szafce ma przygotowany zestaw 6 puszek, z czego 3 zawsze już 2 godziny przed moim przyjściem są wstawiane do lodówki :D:P

 

Herbata : rozpuszczalna malinowa - nie za słodka

 

Woda mineralna : mam za wysoki poziom kwasów w żołądku i nie mogę łyknąć nawet kropli - jeżeli kapkę wybiję, zaraz mnie żołądek boli ....

 

Kawa : słabe espresso, Ricore ( też słabe ) albo kawa mrożona typu Caffe Late.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazowane i najczęściej schłodzone : Mountain Dew - tylko, tylko, i jeszcze raz tylko to !!! Jak ide do moje babic to codziennie w szafce ma przygotowany zestaw 6 puszek, z czego 3 zawsze już 2 godziny przed moim przyjściem są wstawiane do lodówki :D:P

 

Herbata : rozpuszczalna malinowa - nie za słodka

 

Woda mineralna : mam za wysoki poziom kwasów w żołądku i nie mogę łyknąć nawet kropli - jeżeli kapkę wybiję, zaraz mnie żołądek boli ....

 

Kawa : słabe espresso, Ricore ( też słabe ) albo kawa mrożona typu Caffe Late.

 

Pozdrawiam !

 

 

"mirumo" - Jak wiesz, a może nie wiesz - jest znana wszystkim kawa z EXPRESU i jest kawa ESPRESSO . Tak pierwsza - z expresu - to tańsza wersja kawy espresso . Kawa espresso zazwyczaj w kawiarniach kosztuje więcej. Przynajmniej u mnie jest to 6.50 zł za filiżaneczkę najtańszej espresso ( bo to jest filiżaneczka - bardzo malutka ) . Espresso jest potwornie mocna - ja ją nazywam szatan. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności