Skocz do zawartości

Nationite Nanite N2


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, czy jest sens połączyć N2 z Mikroforum i słuchac tego na SL 668b cicho (ten zestaw głównie w nocy przed nyny)? Czy przy cichym słuchaniu od razu połączyć 668b z N2 bo to i tek jeden pies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzę sens. N2 sam z siebie daje spory zastrzyk mocy, więc słuchawki napędzi i przy cichym słuchaniu, po co ładować dodatkowo wzmacniacz? Gdyby N2 miał chociaż wyjście liniowe, ale tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam soft Cube i bardzo sobie chwalę - nic się (odpukać!) nie zacina. Zauważyłem tylko upierdliwość w postaci szumiącego radia i braku możliwości wyłączenia tegoż (muszę całkowice wyłączyć playera, po czym wraca ona do pozycji odtwarzacza plików).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zainstalowany soft z Cube, ale IHMO niewiele on zmienia, więc wróciłem do pierwotnego oprogramowania (a raczej tego dostępnego przez forum mp4nation)...Najbardziej denerwujące mnie usterki (długi start z kartą, "martwa" skala głośności od 2-8) zostają...

 

Ale też nigdy nie miałem problemów z zawieszaniem odtwarzacza itp., więc w tym względzie soft z C30 nie miał czego naprawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tyle trzaski, ale szumy delikatne jakby wymagało dostrojenia. Mówiąc najogólniej radio jest kiepskiej jakości w tym playerku. BTW. co znaczy "na czysto"?Mam sformatować go po podłączeniu do kompa tak, jakbym robił formatowanie pena?(prawoklik myszy-formatuj)? bo nie znalazłem w playerze opcji formatowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm może spróbuję. czyli procedura wygląda następująco: najsampierw format, później nowy soft od cube, si? ogólnie po przesiadce z Irivera T60 jedno słowo określające N2, to DYNAMIKA przez duże DE :) zwłaszcza jak się człowiek pobawi BBE i ustawi je pod własne preferencje, w przeciwnym razie przy jasnych, analitycznych słuchawkach (668b) potrafi kłóć po uchach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmujesz kartę pamięci i zgrywasz muzykę z pamięci wewnętrznej na dysk twardy -> podpinasz N2 do kompa -> uruchom program do wgrywania nowego softu jaki jest w paczce razem z fw -> po wykryciu odtwarzacza zaznacz opcje "Format data area" oraz "Full media erase" -> klikasz Start i czekasz na zakończenie.

 

To całkowicie wyczyści odtwarzacz i wgra nowy soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zainstalowany soft z Cube, ale IHMO niewiele on zmienia, więc wróciłem do pierwotnego oprogramowania (a raczej tego dostępnego przez forum mp4nation)...Najbardziej denerwujące mnie usterki (długi start z kartą, "martwa" skala głośności od 2-8) zostają...

 

Ale też nigdy nie miałem problemów z zawieszaniem odtwarzacza itp., więc w tym względzie soft z C30 nie miał czego naprawiać ;)

Ja na tym z fabryki miałem cyrki, 5-6 resetów 1 znich musiał sie konczyc kolejnym resetem bo player zwnou sie zamyslał, raz dziennie robiłem reset resetu. Z kartą to kolejny cyrk 5minut na właczenie jak mamy na karcie FLACi.

 

Na nowszym od nationanite juz nie było cyrków, były resety ale znacznie rzadziej, nie wystepowało tez opóźnienie z powodu karty co najwyrzej 2s.

Po zmianie softu jest całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy. Z problemem.

Mam N2 i chcialem wymienić softa na tego z cube jednakże. po formacie podłaczając do kompa nic się nie dzieje mimo włączonego programu do wgrywania softa. Jakieś pomysły?

 

Dobra już to zrobiłem. ale teraz po zmianie softa utwory FLAC przerywają. co jakiś czas. wcześniej było to po jakiś 5s od początku utworu i tylko raz. Softa chciałem zmienić ponieważ problem miałem jak i mimo zmiany mam nadal. przełącznik do blokady nie działa. jak przesune to zmienia się format odtwarzania oraz przerywaja utwory regularnie co 17s.

Edytowane przez Dulek03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności