Skocz do zawartości

Jaki fotel? To nie żarty


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fotela do 200 zł, z tej eco skóry. Coś biurowego w miarę wysokiego. Przejrzałem allegro i w sumie wpadło mi niewiele modeli (cóż tej cenie wymagać).

 

Macie może coś do polecenia? Dużo czasu spędzam przed swoim biurkiem, teraz mam jakieś takie powyginane krzesło, wypadało by już je zmienić, bo ergonomia jest w nim kiepska. Wiem że najlepiej jest pójść i poszukać, ale mało że ceny z kosmosu (a to te same modele co na allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w słomczynie za 60zł fotel do tego kółka za ~~15zł i moge w nim siedzieć cały dzień i nic mnie nie boli etc a poza tym jest z naturalnego prosiakasmile.gif więc polecam giełdy bazary itp cuz za 100 można wygodny fotel kupić, bo nie ma co się oszukiwać za 200zł nic nowego przyzwoitego nie kupi.

Edytowane przez montessa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel a przeglądałeś np. allegro czy ogłoszenia na gumtree (nie wiem jaki serwis z ogloszeniami jest popularny w łodzi, w krakowie dość popularne jest właśnie gumtree).

Ja tam widzę często dużo mebli z biur czy ogólnie firm no i właśnie na fotele zwróciłem uwagę, bo kilka razy widziałem ciekawe oferty.

Za 200 zł faktycznie może nie być tak łatwo coś wyrwać, widziałem w sklepie dość wygodne i wysokie po 100-150 zł, ale to wszystko było strasznie plastikowe i na pewno prędzej czy później zacznie skrzypieć i terkotać przy każdym ruchu. Takie, które mi się podobały kosztowały niestety ok. 300 zł :/

Sam mam na wsi nie fotel biurowy, a zwykły, solidny i wysoki fotel "salonowy" i myślę, że kupie do niego zawieszenie i przeniose go do pokoju. To też nie jest głupie wyjście, poproszę mamę, żeby zrobiła mi jakieś obicie i będę miał wreszcie wygodne siedzisko za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu kupił coś normalnego [w sensie bez tych cudacznych regulacji, przechyłów, wychyłów itd.], bo wszystkie obecne wynalazki po krótkim czasie zaczynają skrzypieć i trzeszczeć, a choćbyś to w całości zamoczył w najlepszym smarze i tak zacznie wydawać z siebie irytujące dźwięki. Ja mam w pokoju "antyczny" fotel i jestem nim zachwycony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi jedynie na wygodzie i regulacji- góra i dół, podłokietniki też. Matman- mówiąc zwykły, zarzuć linkiem, by wiedzieć o co biega.

 

ceylon_ na gumentre w Łodzi nie ma nic prawie, mało popularne to u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat bawię przy czymś takim: fotel, ale i biurko mam stosunkowo niskie, więc razem to jakoś współgra.

Nie namawiam do niczego, ale następnym zakupem w dziedzinie "siedzisko" będzie zwykłe, nieregulowane, czworonożne krzesło, a nie regulowane, pseudobiurowe badziewie, które po 2 miesiącach skrzypi okrutnie oraz budzi domowników i inne stwory. Temu mówimy stanowcze nie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem to zależało mi na wysokości oparcia - tak żeby można było głowe oprzeć :)

 

w sumie mam podobny i sprawdza się już 2 lata:

 

http://allegro.pl/duzy-wygodny-fotel-skora-czarny-eago-402c-i1644266916.html

 

jest całkiem wygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem to zależało mi na wysokości oparcia - tak żeby można było głowe oprzeć :)

 

w sumie mam podobny i sprawdza się już 2 lata:

 

http://allegro.pl/duzy-wygodny-fotel-skora-czarny-eago-402c-i1644266916.html

 

jest całkiem wygodny

 

 

no mi to samo, i patrzyłem na niego wcześniej. Mając 1,77m oprę głowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 1,77m oprę głowę?

 

Ja mając 1,83m spokojnie opieram głowę i jest to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie w trakcie relaksującego słuchania muzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem skórzany taki w okolicach 200zł z allegro z tą funkcją bujania i regulacją wysokości. Totalny badziew. Bardzo szybko zaczął skrzypieć a w końcu złamała się konstrukcja podtrzymująca siedzisko, do tego skóra była mega tandetnej jakości. Wróciłem do zwykłego biurowego i jestem zadowolony.

 

Co do skrzypienia krzeseł z multum regulacji to zależy jakiej jakości jest to krzesło. W pracy siedze na tym samym już ze 3 lata i nic nie skrzypi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również przyłączam się do pytania, potrzebuję fotel do 300zł, mój obecny wyzionął ducha ;p

 

edit dwa modele z allegro tylko mi podpasowały: http://allegro.pl/fotel-weekend-wygodny-szybka-wysylka-bytom-i1633075757.html lub ten http://allegro.pl/krzeslo-fotel-biurowy-skora-i-chrom-fv-bsw002-i1630074093.html

Edytowane przez bruno63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fotel obrotowy Mario black - może coś takiego? Odradzam skórę, szczególnie latem - sam po zakupie jakiegoś fotela z niby skóry z przyjemnością wróciłem do starego materiałowego siedziska.

 

 

wolałbym coś miękkiego na plecki jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam temat bo też mam zamiar sb kupić jakiś fotelik, a ty już Azahiel kupiłeś jakiś?

Taki sam jak ten Mario black jest na allegro za 199

http://allegro.pl/y47-fotel-biurowy-wentylowany-krzeslo-biurowe-ergo-i1665723807.html

Kumpel ma taki i kupił nawet za 150zł w Jysku tylko nie wiem czy jeszcze jest ta promocja. A siedziało mi się na nim wygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności