Skocz do zawartości

telefon do 400zł


PilnikRockman888

Rekomendowane odpowiedzi

E65 nie ma jack'a z tego co wiem... mija się taka opcja z celem jak dla mnie.

 

Szukałbym czegoś z wejściem zwykłym a nie firmowym prostokątem.

 

Jeśli telefon ma być "raczej nowy" to e65 też trochę odpada :P Ja zaproponowałem Ci coś nowego ;)

Telefon ogólnie kupisz za ~~300+karta i masz w cholerę miejsca. Jak chcesz coś mimo wszystko z klawiaturą to bierz nokię 5130 (pamiętaj tylko, że te telefony na allegro będą w większości z simlockiem więc patrz też jaka sieć). Też stary sprzęt ale wejście ma i klawisze muzyczne na obudowie. Przyjemna sprawa. Kupisz taką nokię za 150zł w niezłym stanie. Tylko pamiętaj, że tam karta teoretycznie do 2GB wchodzi tak jak w Twojej n65.

 

Jak szkoda Ci kasy to zawsze możesz ciągnąć na tej e65, szału nie ma ale da radę.

 

PS: Nie od starego tylko od ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na SE Cedar ? Wydaje się spełniać oczekiwania. Wyjście na zwykłego jacka, karty do 16 GB - jako player powinien być OK. Do tego leciutki. Podobny parametrami to Nokia X2 ale powyżej napisano, że ponoć awaryjny - moja siostra ma miesiąc i na razie nic złego się nie dzieje. Na plus X2 to, że ma Symbiana - można dograć sporo ciekawych aplikacji (na SE też da radę tylko, że w Javie trzeba szukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X2 nie ma symbiana. Zwykły "series 40" tam jest. A sam telefon to gniot. Tyle ile na to badziewie było reklamacji to obłęd. Przebija to właśnie tylko zylo. Przy intensywnym użytkowaniu nie daję tym telefonom nawet roku. Niby na gwarancję się załapiesz ale jak sytuacja z wysyłaniem na gwarancję wygląda? każdy wie.

 

Cedar nawet ok ale jednak jakieś muzyczne klawisze przynajmniej mnie osobiście by się przydały :) Ale to wiadomo kwestia gustu ;)

 

Do właściciela tematu: To ma być jeden telefon służący głównie do rozmów i mający być ogólnie funkcjonalny czy szukamy czegoś "na drugą kartę-niech dzwoni i smsuje i od biedy jakieś empeczy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenwind , nokię 5130 to ja miałem do niedawna, ale ojciec (jak słusznie zwróciłeś uwagę, nie stary ;) ) ją zepsuł. Ogólnie telefon słaby moim zdaniem.

zależy mi żeby telefon pisał, dzwonił i żeby można było pstryknąć fotkę, pograć w grę ew. posłuchać muzyki jakby odpukać stało się coś z sansą clip + albo jak nie będę jej miał przy sobie.

 

ta nokia x2 wydaje się ciekawa ale jak powiedziano wyżej, awaryjna tak więc chyba sobie daruję.

 

ten Zylo też wydaje się być ok

Edytowane przez PilnikRockman888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, krótka piłka. Mój ojciec kupił od kolegi za 200zł LG KU990. mam do wyboru 2 telefony:

NOKIA E65 lub właśnie ten LG KU990. (taki http://www.telix.pl/artykul/test-telefonu-lg-ku990--viewty--0,20754.html)

który z nich mam wziąć? który lepszy?

 

Edytowane przez PilnikRockman888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem ma być lepszy? Aparat dużo lepszy w LG, możliwości instalowania oprogramowania w Nokii. LG to dotykowiec, Nokia slider - co preferujesz? Jeśli chodzi o dźwięk to może nokia będzie grała nieco lepiej, ale nie mam pewności. LG porządnie wykonany- dobra jakość materiałów obudowy, nie wiem jak w nokii. Obydwa to starocie. Osobiście chyba bym LG wziął za solidną obudowę i niezły aparat (zwłaszcza filmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

do 4 baniek to tylko xperia x8, swift odpada bo ma ekran oporoway, a galaxy mini za małą rozdziałkę... i nie wspominajcie o noki bo to najgorszy telefon- mają najsłabsze procesory i najgorszy system jakim jest symbian (wieczna zamuła...co tu gadać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wojt_bb.

Sam go miałem około 2 miesięcy i po wgraniu do niego CM7 Gingerbread 2.3.4 ( wersji 6.5.5 ) chodził jak rakieta! Nic się z nim nie równa do tych pieniędzy.

Porządny, pojemnościowy ekran, świetne audio, 3 mpix, niezłe wykonanie, ogólnie stabilny. Nic tylko brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie, wojt_bb.

Sam go miałem około 2 miesięcy i po wgraniu do niego CM7 Gingerbread 2.3.4 ( wersji 6.5.5 ) chodził jak rakieta! Nic się z nim nie równa do tych pieniędzy.

Porządny, pojemnościowy ekran, świetne audio, 3 mpix, niezłe wykonanie, ogólnie stabilny. Nic tylko brać smile.gif

 

A czy x8 nie będzie bardzo podobny i tańszy? Bo właśnie myślę nad tymi 2 telefonami i nie wiem ,który wybrać ,jedyna większą różnica dla mnie to dioda która sygnalizuje smsy połączenia itd w x8 i muszę przyznać że posiadając w przeszłości BB ta dioda to bardzy fajna rzecz dlatego teraz skłaniam się ku SE .Zastanawiam się też nad szybkością działania obu telefonów bo na testowych filmach z yt nie widzę prawdę mówiąc większej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x8 - brak możliwości upgrade Androida, do tego 1.6 wersja w nim.

Ogółem telefon jest słaby, i cena =/= jakość w tym przypadku. GT540 Swift go deklasuje.

 

Wgrywanie nowych androidow jest chyba niezbyt skomplikowane z tego co czytałem ,na yt sa filmy z wersja 2.3.5 i spokojnie chodzi, gt540 ma oporowy ekran słyszałem ,że całkiem niezły jak na oporowy ale jednak ,sądzę że lepiej zainwestować w pojemnościowy.Co do gio vs p500 to można czytać o tym długie dyskusje ale nie wydaję mi się żeby te telefony bardzo się różniły skoro wiele osób woli jednak p500 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobry to pojęcie mocno względne. A w komisie stoi N95 8GB bodajże.

330zl http://forum.mp3stor...-nokia-n95-8gb/

Telefon dobry acz spory dość...

Wydaje mi sie, ze podpada po kategorie "kloc" ;)

Tak to jest jak sie nie spojrzy, z jakiej daty sie post otworzy ;)

Edytowane przez wkamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności