Skocz do zawartości

jaki następny po clixie i s:flo2


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt się z Ciebie nie nabija. To po pierwsze.

 

Po drugie temat s:flo nie aktualny (sprzedałaś playera).

 

Po trzecie. Robisz to co zechcesz, lecz chcąc mieć lepszą jakoś dźwięku to wypadałoby chociaż kupić jakieś doki (nie wygodne gumki? używasz wtedy pianek comply). Różnice dźwięku będą mało wyraźne przy zmianie plajerów w porównaniu do zmiany słuchawek. Lecz nie musisz się tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak OGG to możesz też się zastanowić nad iRiverem S100:

- gra porównywalnie do J3, Toucha czy też P3;

- obsługuje właściwie wszystkie formaty poza, o dziwo, AAC;

- ma slot na karty pamięci;

- długi czas działania.

Edytowane przez Ros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat s:flo nie aktualny (sprzedałaś playera).

To nie takie proste. S:flo sprzedany, ale nieważne co (i czy w ogóle) kupię, ten sam komputer może zwariować dokładnie tak samo i uprzeć się, że nowy player nie istnieje. I wtedy wracam do punktu wyjścia. To napisałam na początku tematu. Ma trochę mniej niż rok i na razie jeszcze go nie wymienię na inny mniej zwariowany. A dopóki tego nie zrobię, nie mam pojęcia co mu jeszcze strzeli do procesora. Zachowuje się jak debil, bo 100% z 2 podpiętych no-name widział a tzw. markowe mu przeszkadzały (50% po uwzględnieniu clixa i wave). Sprawdziłam doświadczalnie. To jest najbardziej denerwujące, pomijając moje pchełki.

 

 

Iriver S100? Ten różowy poproszę! ;)

Nawet jest na promocji w mp3store za 350.

M.

Edytowane przez migotka21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriver S100? Ten różowy poproszę! ;)

Nawet jest na promocji w mp3store za 350.

M.

Jak ktoś lubi różowy... Mieszkasz w grodzie Kraka więc idź do Mp3Store w Krakowie i posłuchaj. A nóż widelec to będzie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat s:flo nie aktualny (sprzedałaś playera).

To nie takie proste. S:flo sprzedany, ale nieważne co (i czy w ogóle) kupię, ten sam komputer może zwariować dokładnie tak samo i uprzeć się, że nowy player nie istnieje. I wtedy wracam do punktu wyjścia. To napisałam na początku tematu. Ma trochę mniej niż rok i na razie jeszcze go nie wymienię na inny mniej zwariowany. A dopóki tego nie zrobię, nie mam pojęcia co mu jeszcze strzeli do procesora. Zachowuje się jak debil, bo 100% z 2 podpiętych no-name widział a tzw. markowe mu przeszkadzały (50% po uwzględnieniu clixa i wave). Sprawdziłam doświadczalnie. To jest najbardziej denerwujące, pomijając moje pchełki.

 

 

Iriver S100? Ten różowy poproszę! ;)

Nawet jest na promocji w mp3store za 350.

M.

 

Moim zdaniem podchodzisz do problemu z niewłaściwej strony. Jeśli komputer ma problem z obsługą sprzętu to najpierw trzeba sobie z tym poradzić. Może to jakiś konflikt driverów albo uszkodzenie sprzętowe. Kupisz nowy odtwarzacz, komputer go nie wykryje i co wtedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni użytkownicy, musimy ustalić kilka spraw zanim zaczną się wycieczki osobiste. Po kolei.

 

Mam 4 systemy, 2 na nowym komputerze, 2 na starym (który stoi u rodziców póki się nie rozsypie, a przestało się w niego inwestować jakieś 3 lata temu po kolejnej drogiej wizycie w serwisie).

Jest:

na starym mandriva 2008 i XP Professional

na nowym mandriva 2010 i Windows 7 Ultimate w tej chwili 64-bit, chociaż przejściowo wróciłam do 32-bit jak komputer wariował.

Windowsy legalne i nie spiracone, czyli odpada wersja 'wina użytkownika, kto się bawi lewymi systemami'. Mandrivy free.

 

 

Jezeli masz w7 ultimate to czemu nie sprobujesz XP mode? Masz za darmo, legalnie a jesli to tylko kwestia systemu to moze pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb XP już po kupieniu następnego, albo po pożyczeniu tego philipsa, którego nie widział. Przy s:flo sprawdzałam i też nic. Dlatego winię nie system (zresztą Windows Starter na netbooku też go widział), a komputer.

Zresztą już nic nie wiem. S:flo nie nogę pożyczyć, nowa właścicielka się nie zgodzi.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności