Skocz do zawartości

Colorfly C4


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchał może ktoś Colorfly C4 z Beyerami t70? Ciekawi mnie czy złapie synergię, bo to teoretycznie ciepły grajek i zimne słuchawki powinny mu robić dobrze.

Niestety nie sluchalem c4 z Beyerami, nawet moje t50p zostawilem chyba u rodzicow wiec nie mialem okazji testowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przyjechał dzisiaj C4 kupiony od Fatso. Colorfly podobał mi się od zawsze, oczywiście jakieś dylematy miałem - po co mi drugi DAP skoro jestem zadowolony z Hifimana. W dodatku moje HE 400i są wybredne i potrzebują sporo prądu.

 

A przed chwilą oderwałem po pierwszych 40 minutach słuchania.

To jest niewiarygodne jak to się zgrywa i brzmi. Hifiman 901 gra naprawdę solidnie, dopędzam go jeszcze Cayinem C5 i do tej pory byłem przekonany, że "nic na świecie nie może zabrzmieć lepiej", ale to co robi C4 to jakaś miazga. Najbliżej mi do określenia, że maluje, czaruje dźwiękiem. Nie potrafię się fachowo wysłowić, bardziej opisuje to moja gęba - zamykam oczy i odpływam z uśmiechem:-)

Jak do tej pory dla mnie jest dźwiękową rewelacją.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi to racjonalnie wytłumaczyć.

HM 901 bez gain z HE400i gra cicho i bez większego wyrazu.

Podbicie gain i karty zbalansowanej daje dużą głośność - ale nie jest to ten sam efekt jak przy wzmacniaczu np Cayin C5 na tej samej głośności.

Przy C4 tego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał dzisiaj C4 kupiony od Fatso. Colorfly podobał mi się od zawsze, oczywiście jakieś dylematy miałem - po co mi drugi DAP skoro jestem zadowolony z Hifimana. W dodatku moje HE 400i są wybredne i potrzebują sporo prądu.

 

A przed chwilą oderwałem po pierwszych 40 minutach słuchania.

To jest niewiarygodne jak to się zgrywa i brzmi. Hifiman 901 gra naprawdę solidnie, dopędzam go jeszcze Cayinem C5 i do tej pory byłem przekonany, że "nic na świecie nie może zabrzmieć lepiej", ale to co robi C4 to jakaś miazga. Najbliżej mi do określenia, że maluje, czaruje dźwiękiem. Nie potrafię się fachowo wysłowić, bardziej opisuje to moja gęba - zamykam oczy i odpływam z uśmiechem:-)

Jak do tej pory dla mnie jest dźwiękową rewelacją.

Wiesz kwestia gustu, mi dx100 grał lepiej od 901 ze wszelkimi kartami:)

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak, dlatego HM i tak zostanie bo mogę też trafić słuchawki gdzie będzie inaczej. Na dzisiaj HE400i "najlepsze na świecie są" bo nie mam porównania do lepszych:-) Może przy okazji jakiegoś forumowego spotkania uda się posłuchać klas wyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formatowałem kartę 64GB przez EasyPartitionMagic i C4 niewidzący wg specyfikacji kart większych niż 32GB przejrzał na dysku. Szkoda, że nie mam małej 128GB bo może widzi dalej niż 64GB.

64 mi grało z C4, 128 nie próbowałem, ale może @Fatso coś wie na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od Fatso wiem, że 64 czyta, ale żeby przekopiować pliki trzeba wyjąć kartę i wpiąć do komputera. Programem udało się sformatować tak, że nie muszę wyjmować karty tylko podpinam C4 przez usb i czyta dysk i kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przynajmniej 2.

W moim nawet nie liczyłem, ładuję go co tydzień, a słucham przed snem.

Muszę powiedzieć, że fajnie to gra z modowanymi przez Fatso K701. Ostatnich parę dni słucham na modowanych fatalitkach :)

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej 2.

W moim nawet nie liczyłem, ładuję go co tydzień, a słucham przed snem.

Muszę powiedzieć, że fajnie to gra z modowanymi przez Fatso K701. Ostatnich parę dni słucham na modowanych fatalitkach :)

A jak gra z HD800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przynajmniej 2.

W moim nawet nie liczyłem, ładuję go co tydzień, a słucham przed snem.

Muszę powiedzieć, że fajnie to gra z modowanymi przez Fatso K701. Ostatnich parę dni słucham na modowanych fatalitkach :)

A jak gra z HD800?

 

Niestety nie mam w tej chwili HD 800 u siebie. Chwilę słuchałem tego połączenia. C4 nie potrafi moim zdaniem do końca wysterować hd 800, ale słuchało mi się tego znośnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności