Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam panowie, jako że moje XGF500PRO, kiedyś tutaj polecane się popsuły napisałem do thomasa kilka maili i poprosiłem go o td4 ( W końcu się zgodził) - Myślicie że td4 będzie łatwiej i przyjemniej słuchać? bo XGF po 2-3 godzinach się nie dało :)

czekam na jakieś info :}

 

Używasz oryginalnych tipsów? 2-3 godziny to ja nawet BsCCD nie potrafię słuchać... Jedyne doki, które słuchałem przez 3h non stop to były FA Tandem, które mają bardzo delikatnie, miękkie brzmienie.

 

Od TD-III wolałem model XE200 więc każdy ma swoje upodobania. XGF500Pro z hed16 też są bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Właśnie dostałem TD4,

"out of the box" prezentują się tak: Dużo bardziej "delikatne", nie biją tak basem po uszach. nie ma aż takiego efektu mikrofonowego. kabel dość sztywny, gumki tragiczne. Co do dźwięku to nie wypowiem się (nie wygrzane jeszcze) .

Xgf bym porównał do ściagcza- mocne, dynamiczne, TD4 bardziej opanowane jak motocykl turystyczny, nie męczą tak uszu, na razie łagodniejsze. Tyle na razie, może coś napiszę jak się wygrzeją

 

EDIT:

Czy inni posiadacze td4 tez mają podział tonów na słuchawki? Ja mam na prawej bass (low,mid,high) i srednie tony (kolo75% ) i ze 25% wysokich, natomiast na lewej mam 60% wysokich , gdzies tak 30% srednich i 10% basu? Wyrównało się Wam po wygrzaniu ? Taka charakterystyka słuchawek czy wadliwy egzemplarz?

Edytowane przez gumojadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem na innych tipsach, chwile pograly i jest troszke lepiej ale nadal bas wiekszy jest w prawej niz lewej :(

A jak zamienisz lewą słuchawkę z prawą, to też gra gorzej - może to wina ucha? W moim lewym uchu często w stanach przedprzeziębieniowych słabiej basy słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio to powinno być sprzedawcy.

 

Jakość jest taka jak wszystkiego... xearsow jest sporo na forum a innych modeli pojedyncze sztuki więc siła rzeczy częściej można czytać o awariach tych a nie innych...

 

Gdyby nie świetne warunki gwarancji to xearsow pewnie byłoby mniej.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchane na prawym uchu- zamianiona lewa słuchawka z prawą, nadal jest odczuwalna różnica

 

Postanowilem zrezygnowac z dousznych i kupic przenosne nauszne takze jak ktos by chcial, bede mial nowe xearsy td4 na sprzedaz, sprzedaje takze pionierki se-m390 oraz sennki hd555 w tej kolejnosci:)

Edytowane przez gumojadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie Wy się kontaktujecie? Jeżeli nie umiecie po angielsku mówić (pisać) to poproście kogoś, Wam pomoże. Mi Thomas odpowiada w sprawie reklamacji w ciągu 1-2 dni :) Support@xears.com.

Mi też pisze "cut the cable, make pic on a bill". Robie na kartce z moim imieniem i nazwiskiem i starcza. możesz mu napisać "what kind of bill You want me to make picture on?"

Ponieważ paragon to receipt, a Bill to rachunek.

Może mu chodzi o jakiś rachunek z i nazwiskiem np za gaz czy prąd żeby było potwierdzenie tylko daty itp

Edytowane przez gumojadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem zdjecia przecietych przy samych słuchawkach, by kabel był do recablingu :D z marnym skanem faktury, od gościa z forum i mi uznał Thomas :D , odpisuje po kilku godiznach.

ruecksendung@xears.com -> pierwszy mail tu : po angielsku i niemiecku z google translate

support@xears.com -> reszte maili

Edytowane przez deadmau52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna para Xearsów padła. Thomas chyba problemów nie robi aczkolwiek na tekst 'bill' wysłałem mu po prostu część swoich danych z dzisiejszą datą i mailem. Pochwaliłem go przy okazji za odpisanie mi w sobotę na maila, ale zamiast odpowiedzieć mi czy odeśle mi nową parę napisał, że jest 'niewolnicą swojej firmy', w wolnym tłumaczeniu. Ciężko się z nim dogadać :)

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podszedł do tego humorystycznie - zrób zdjęcie przeciętych słuchawek na kimś bądź na swoim zwierzaku, narysuj wielką strzałkę w paintcie skierowaną ku tej osobie/zwierzęciu z napisem Bill. Jak ma poczucie humoru to z reklamacja nie bedzie problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności