Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

Listę zamykam dzisiaj o 20. Wyślę wtedy do każdego PW z danymi do wpłaty kasy, jak wpłyną przelewy od wszystkich osób to biorę się za zamawianie. Dlatego im szybciej wpłacicie tym szybciej zamówimy i tym szybciej Xearsy dojdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamówienie zamykam, zaraz podeślę dane do wpłaty, wszelakie info o postępach realizacji zamówienia będę wysyłał na PW.

 

@ sonic - co do impedacji to nie mam pojęcia, nie ma takich danych nigdzie, ale nie jest ona wysoka bo połączałem poprzedni model TD-II do różnych źródeł i wszędzie grały głośno.

 

Co do playera to nie wiem co najlepiej z nimi zagra, napisz do usera ichris, powinien pomóc. Jak będziesz zainteresowany zamówieniem to pisz na PW, tak jutro do południa najlepiej, to podeślę dane do wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowiec, gumki S,M,L, tipsy bi-flange i tri-flange i jakieś tam badziewne pianki. Pudełka oczywiście nie ma, bo Xears pudełek nie dodaje do swoich produktów, całość jest zapakowana w zaklejone woreczki (nie do otworzenia, chyba, że je rozerwiesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno panowie - pie***lić Xearsy, bierzcie Shure SE215 ;) Dawno się tak nie cieszyłem muzyką z żadnych słuchawek :lol:

 

 

co kto lubi :) ja się cieszę i z mx980 i aiwek, ba nawet Kpp- a jakie inne :)

 

faktycznie- zapomniałem o futerale- w sumie w niego jest włożone to wszystko :D

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno panowie - pie***lić Xearsy, bierzcie Shure SE215 ;) Dawno się tak nie cieszyłem muzyką z żadnych słuchawek :lol:

 

E, spamerzy! :P

 

Jak mi dołożysz te 300 zł to z chęcią je kupie zamiast Xears :rolleyes:

 

P.S. O futerale przecież wspominałem ;)

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego grajka tak do 250-300 zl polecasz do tych xearsow, zeby sie to dobrze zgralo (synergia etc)?

Xearsy to funowe słuchawki, dlatego najlepiej je łączyć z neutralnym-chłodnym źródłem.

 

Powiem wam jedno panowie - pie***lić Xearsy, bierzcie Shure SE215 ;) Dawno się tak nie cieszyłem muzyką z żadnych słuchawek :lol:

Za ile kupiłeś SE215 i gdzie? :) Te shurki mają ponoć obciętą górę, zaś najmocniejszą stroną jest bass. Dużo ludzi narzeka na mocowanie kabla do słuchawki, które jest ponoć wadliwe. Zapraszam tutaj do opisania wrażeń z dźwieku :)http://forum.mp3store.pl/topic/75651-shure-se215/

Edytowane przez GoodBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje ktoś jeszcze zrobić zamówienie na Xearsy? a może się jeszcze da dopisać do wczorajszego? lub ktoś chciałby odsprzedać swoje?

PS piszę na tym forum po dłuugiej przerwie, dokładnie 5 lat od rejestracji, czy to dziwne? :D

ktoś mi zwinął moje jbl 220 wraz z myszka logitech mx510 i muszę kupić jakieś nowe dokanałówki:)

Edytowane przez bujaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko-czy ktoś wie jak się będą zgrywały z Ipodem nano 2G? Bo właśnie zastanawiam się czy je kupić... Lubię taki zbalansowany dźwięk-nie lubię jak bas dominuje nad resztą dźwięków. Jak mógłbym to określić najprościej-lubię bardzo dźwięk Philipsów SHP-5401 fajnie z odpowiednią ilością szczegółów i fajną górą. Nie jestem audio filem coby nie było :). Obecnie mam soundmagicki PL-21 i trochę mułowato dla mnie jest niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrq, Ty miałem wersje v1 no nie? No to v2 wcale nie musi być taka sama. Niektórzy słyszą różnice np.:

 

Używałem TD III z Clipem+ i rzeczywiście połączenie nie było idealne ale po zabawie z equalizerem dało się żyć :) Jednak zaczął szwankować lewy przetwornik i w ramach gwarancji otrzymałem TD III v2. Jakie było moje zdziwienie kiedy podłączyłem nowe słuchawki do Clipa :) Nie wiem czy moja pierwsza wersja TD III była jakaś felerna ale TD III v2 to dla mnie zupełnie inne słuchawki. Na moje ucho mają lepiej zrównoważony balans miedzy niskimi i wysokimi tonami i nie ma tu sybilantów co zdarzało się pierwszej wersji. Ogólnie słuchawki super grają z Clipem nawet bez equalizera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności