Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] coś lepszego od AKG K370


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, tą "słuchawką" to wiadomo, że lekka przesada. Jednak w moim przypadku różnica silikony vs Comply była olbrzymia więc pewnie dlatego użyłem już "obiegowego" sformułowania nt. Audeo (z którym się nie zgadzam). Chodziło mi bardziej o wzmocnienie różnic a niezamierzenie wyszło jakbym dewaluował sprzęt, do którego być może kiedyś wrócę :) Jednak nie wyobrażam ich sobie bez Comply :)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie przesadzajcie, ja nie lubię comply i pomimo dobrego dopasowania wróciłem do silikonowych. Są dosyć specyficzne, tzn miękkie co akurat mi odpowiadało, był efekt "zassania" słuchawki w uchu. Nie zapominajmy, że nawet na silikonach to jedne z najwygodniejszych iemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznaję, że przesadziłem z tą słuchawką:) Też nie lubię Comply bo są drogie, brudzą się, szybko zużywają, niewygodnie się je wkłada ale... właściwości soniczne pomiędzy nimi a silikonami - akurat przy Phonakach - to było niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem testy :) One mają mało basu o_O ? Obawiałem się (i już byłem nastawiony :D) na jakieś wyprane z basu strasznie płaskie brzmienie, a tu jest całkiem przyjemnie. Gdzie jest niby to granie jak słuchawka telefoniczna?

Na razie bardzo mi się podoba ich granie (oczywiście szare filtry).

Edytowane przez Luk@s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem testy :) One mają mało basu o_O ? Obawiałem się (i już byłem nastawiony :D) na jakieś wyprane z basu strasznie płaskie brzmienie, a tu jest całkiem przyjemnie. Gdzie jest niby to granie jak słuchawka telefoniczna?

Na razie bardzo mi się podoba ich granie (oczywiście szare filtry).

wiesz bo teraz robią dobre te słuchawki telefoniczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy operują pojęciami hercowymi, wiesz o tym?:)

No ale jak mam się precyzyjnie wyrazić, bas nie jedno ma imię. :) Mógłbym napisać ten niski ale nie najniższy, bas niski (ale są niższe :) ) , średnio-niski, ale to takie raczej nieprecyzyjne i czasami różnie pojmowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności