Skocz do zawartości

Cmoy


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie są fajne bo zwykle producent podaje natęzenie (300mA) w odniesieniu do najmniejszej wart napięcai (w tym przyp 3V).

 

np. ten będzie ok:

 

http://www.allegro.pl/item277496337_zasila...a_ce_vk500.html

 

Chociaż stabilizowany byłby lepszy, ale ten daje rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi ale ten świat mały :)

 

Mały OT się robi chyba :P

 

 

Edit--

 

Forza masz zapchaną skrzynkę więc piszę, że kasę przelałem.

Opróżnij trochę to wyślę PM-a :)

 

 

Edit2----

Forza dalej masz zapchaną skrzynkę <_<

Piszę więc tu, że dioda może być czerwona :)

A adres do wysyłki taki jak w przelewie.

Jak się uda to wyślę PM-a :)

 

Edit3------

 

Uff, w końcu wysłałem PM-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza, skrzynke masz ponownie zapelniona ;P wiec zapytam tu - udalo Ci sie wyslac w srode cmoy'a? Nadal go nie ma (priorytet juz chyba powinien dojsc z Wawy do Gdanska...) i zaczynam sie zastanawiac, "why tak dlugo" ;P

Pozdrowionka

 

 

Chyba nie wiesz jak dziala poczta polska w okresie swiat :) . Prawdopodobnie dostaniesz paczke po swietach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza, skrzynke masz ponownie zapelniona ;P wiec zapytam tu - udalo Ci sie wyslac w srode cmoy'a? Nadal go nie ma (priorytet juz chyba powinien dojsc z Wawy do Gdanska...) i zaczynam sie zastanawiac, "why tak dlugo" ;P

Pozdrowionka

 

Ano poszedł już jakiś czas temu - dzisiaj ide na pocztę to zobacze przy okazji - moze cos o wzmaku wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

może trochę odświeżę temat. Po przebiciu sie przez 74 strony znalazłam podobne do mojego pytanie, ale bez odpowiedzi :(. Czy jest sens kupować Cmoy'a do Philipsów shp8900 podłączonych do SB live 24bit? Przenośnie służyłby do Zena + she9500. Czy będzie wyraźna różnica w brzmieniu, czy na razie lepiej sobie darować i dozbierać do czegoś droższego? Chodzi mi o w miarę tanie, ale poprawiające jakość brzmienia rozwiązanie do tych Philipsów na około rok, potem byłby już tylko używany przenośnie z odtwarzaczem. Bo brakuje mi odrobinke mocnego basu, poza tym jestem ciekawa co na prawdę te słuchawki potrafią, na razie nie mają za bardzo z czym się wykazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

e10 jest bardzo mocnym plajerem i sam swietnie wysteruje takie sluchawki jak T-7... zwlascza ze kilka osob chwalilo sobie taki zestaw

podejrzewam ze masz go chwilke wiec daj im troche czasu na poznanie a dopiero wtedy bedziesz myslec o upgrade'ie

jesli jestes zdecydowany mozesz zaczac od MxM ale Cmoy mysle ze wiecej szkod narobi niz zalet wniesie

w ponidzialek bede mial e10 to sprawdze jak to dziala na mxm/sr60 to sprobuje sie wypowiedziec

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności