Skocz do zawartości

Samsung P3 vs Samsung Wave


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w bada 2.0 wkurza jedno. NIby mam kontakty, ale jak ktoś dzwoni/pisze to numer jest niezidentyfikowany... wtf? Tak samo w domu nie mogę połączyć się z WiFi, bo mam tu ustawione starego typu zabezpieczenie (które były stosowane x lat temu).

 

Dźwięk dla mnie jest lepszy niż w 1.2, mniej zamulony, bardziej czysty. w 1.2 był spadek jakości w porównaniu do 1.0.

Edytowane przez Siekiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz cos pozmieniac kodami serwisowymi, nie pamietam juz co to bylo, ale znajdziesz na pewno na forach o badzie (dodanie +48 do kontaktow chyba tez pomagalo, albo usuniecie... nie pameitam heh)

 

przez noc spadlo mi 40% baterii, kiedy przez caly dzien z 20.... ciekaw jestem co sie dzieje z phonem w nocy, ze tyle zre, ale dam mu jeszcze kilka dni, moze sie unormuje, ustawilem na sztywno zeby siedzial na 3G, ale watpie zeby skakal 2G<-> 3G w samym centrum Warszawy...

 

z wifi nie mam problemu jako takiego, zasieg taki sam jak na 1.2

 

mnie wkurza brak mozliwosci podswietlenia ekranu na blokadzie kazdym przyciskiem, w 1.2 byla taka opcja, a tu masz tylko ten od blokady... czasem wolno dziala belka gorna/odblokowywanie ekranu, pomieszali wszystkie opcje w stosunku do 1.2, teraz cos znalezc to jest problem, czesci opcji, ktore byly przydatne i ich uzywalem w ogole nie ma, brak mi tez wyjscia do pulpitu skadkolwiek czerwona sluchawka - teraz to srodkowy button to robi... , menu srodkowym buttonem tez bylo fajne, teraz tylko przez ekran mozna wejsc, troche mala klawiatura przy pisaniu smsow sie zrobila IMO, duzo czesciej sie myle

 

za to fajna jest nowa galeria zdjec i obrazow, ten pulpit z kalendarzem, szukajka, etc jest bardzo fajny imo, delfin chyba szybciej dziala

 

troche OT sie zrobil :(

 

edit co do kontaktow to czesciowo ponoc pomaga zrobienie kopii w kiesie, wykasowanie all kontaktow z phona/sim i wgranie tej kopii zapasowej z kiesa

edit 2.0

Musisz ustawić region code na XEO.

Zmiana region code (problem z kontaktami +48):

z klawy: *#5239870*# >> Pre-configuration >> wpisać: *#27236*# i wybrać XEO (uwaga Hard Reset czyli wszystko sie pojdzie ... kochac)

Edytowane przez zawish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sam sie zdziwilem, dzien zaczalem z 82%, poszedlem na uczelnie, wrocilem po 8h i bylo 67% czyli calkiem w normie, zanim sie polozylem spac spadlo do 64% ... budze sie rano a bateria ma 28% i sobie mysle wtf.... moja siec to play, pogodynke mam ustawiona na autoupdate co 3h, ale bez przesady, na badzie1.2 moglem ladowac raz na 5-6dni, a tu co drugi dzien... irytujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie numerow to jak ktos posze smsa to nr jest z +48 a jak ktos dzwoni to jest bez kierunkowego... nie wiem co z tym robic, bo ta instrukcja, jezeli ja wykonam to automatycznie zrobi sie hard reset i jakie dane moge utracic? Odnosnie wifi, juz dziala. Zle haslo wpisywalem... Za to w pisaniu myle sie teraz niesamowicie.

 

Co do offtopu to moderator nie widzi problemu :-P

Edytowane przez Siekiera
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hard reset to tracisz wszystko, smsy, kontakty, ustawienia.. ale majac bade 2.0 przez kiesa mozna zrobic backupa wszystkiego, wiec sie nie martw, sciagnij kiesa i bedzie to 4 zakladka w glownym oknie i potem powinien wszystko przywrocic, na wszelki wyjmij SIMa i SD i dopiero rob, dodatkowo mozesz porobic backup kontaktow na SIMie

 

nom, klawiatura jest straszna, ciagle nie moge sie przyzwyczaic ze nie ma juz nic jak dluzej nacisne spacje (w 1.2 byly tam znaki przestankowe itp) i musze przecinka szukac na klawiaturze od cyferek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z numerami byl taki numer ;) ze po prostu nie rozpoznawal mi osoby w kontaktach, jezeli mialem ja zapisana tamze z prefiksem krajowym, wyswietlal sie sam nr (bez prefiksu) a nie wizytowka z kontaktow. Tak samo wszystko sie zapisywalo w historii polaczen. SMS tak samo. DOpiero jak skasowalem w danych kontaktu prefiks to rozpoznawal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, zanim zrobisz harda to sprobuj pousuwac z kontaktow +48 albo zrobic kopie w kiesie i przywrocic ja, a dopiero potem ostatecznosc... ;)

 

edit

 

wlasnie odkrylem jak wejsc w task managera w 2.0... moze dlatego mi zarlo tyle baterii bo mialem pootwierane rozne rzeczy, o ktorych nie mialem pojecia :s

zobaczymy tej nocy

Edytowane przez zawish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, middle buttonem - i pusto tam mam zupelnie :)

to w 1.2 tez sie tak dalo? czy chodzilo Ci o porzednie wersje 2.0? to jest moja pierwsza wiec... dla mnie nowosc ;P

ja nie mialem, dunno why... niby ze wszystkiego wychodze czerwona sluchawka, wiec powinno sie zamykac, a nie dzialac w tle... ale dunno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie wiedzialem, zawsze wlazilem przez ustawienia, no w badzie 1.x bylo latwo, bo nie bylo multitaskingu, tylko odtwarzacz zostawal i trzeba bylo killowac, naladuje zaraz na maxa i zobaczymy ile zezre przez noc

 

swietnie, znowu -40% przez noc ... wtf ten telefon w nocy robi :/

Edytowane przez zawish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na tej "oficjalnej becie" bo nie można tego nazwać oficjalnym softem.Na twitterze @Samsungpolska spytany ok. 29 grudnia powiedział, ze nie będzie bada 2.0 w tym roku dla S8500 co jest tylko tego dowodem.wersja lite od kamilio, dodany SHP, polar office, nagrywanie rozmów, kies rozpoznaje jako oficjalna itd.) .

Nikt mi nie wmówi, że wszystko szybko działa... Każdemu na tym sofcie przycina i działa z opóźnieniem ekran blokady jak i przycina górna belka. Usunęli całkowicie profile dźwięków, widok katalogu w wiadomościach, możliwość zapisania kopii roboczych, długo by wymieniać.

Jeśli nie wyświetla kontaktów tylko numery gdy ktoś dzwoni to trzeba zmienić region code i nie ma innego sposobu, poza tym przy aktualizacjach też jest to ważne.

Dźwięk względem 1.2 jest bardziej dynamiczny, więcej basu, IMO lepiej.

System działa nieco wolniej bo przy dynamicznym taktowaniu maksymalnie osiąga 800-850Mhz a nie 1Ghz jak w bada 1.x ale można to zmienić, poradnik tutaj:

 http://bada-world.pl/poradniki-instrukcje/bada-2-i-dynamiczna-predkosc-procesora-t8596.html 

Nie zjada to więcej baterii na szczęście. Z baterią unormowało mi się dopiero po 4 dniach niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności