Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Samsung P3 vs Samsung Wave


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę miał swojego wave to przed wgraniem nowego softu zrobię porównanie. Bo tak z pamięci mówić to niebezpiecznie.

 

I moja pomyłka. Widocznie musiał się system rozgrzać, bo teraz śmiga aż miło. Styl też nie taki zły, ale jak się pojawią nowe theme to pewnie przetestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontynuujac offtop macie oficjalne wersje bady 2.0 czy jakies modowane (fosamobi, kamilo2406, ....)?

za kilka dni jak juz sobie potestuja ludzie bede pewnie flashowal swojego, ale jeszcze nie wiem czym ;p

Mam przedostatnią wersję od Kamila i powiem, że bardzo dobrze się sprawuje - działa szybko i nie łapie zwiech.

Świetnym dodatkiem są również motywy, które są naprawdę dobre i tapety chociaż te zajmują sporo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat defaultowy motyw i moj wlasny screen na tapete najbardziej mi pasuja :)

raczej chodzi mi o uzytecznosc/plynnosc... najgorsze jest to ze czesc osob mowi ze im sie tnie, maja jakies bledy i problemy, a czesc ze smiga az milo, najlepszy soft ever i w ogole super

 

i badz tu teraz madry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat defaultowy motyw i moj wlasny screen na tapete najbardziej mi pasuja :)

raczej chodzi mi o uzytecznosc/plynnosc... najgorsze jest to ze czesc osob mowi ze im sie tnie, maja jakies bledy i problemy, a czesc ze smiga az milo, najlepszy soft ever i w ogole super

 

i badz tu teraz madry....

Na samym początku tnie się mocno, ale gdy już się wszystko 'skataloguje' to działa naprawdę płynnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to wolniejsze działanie odtwarzacza muzycznego, ale może to być spowodowane moją wolną kartą pamięci.

Generalnie nie odczuwam potrzeby powrotu do bady 1.2, uważam że dwójka jest naprawdę dobra i nie ma z nią problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebna pomoc. Kies instaluje mi stery ale system krzyczy, że się nie udało. Podłączam fona, oczywiście nie ma komunikacji z Kies'em. Potrzeba ręcznie skopiować jakąś bibliotekę z driverami czy co? Chcę wykonać update Bady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly ten Kies. Jak nie zainstalowal sie poprawnie, to kiepawo. Ja z tym syficznym programem mam tak, ze na 4 komputery w domu tylko na jednym (netbooku z XP) jestem w stanie podlaczyc fale do Kiesa. Na innych kompach (z win7 i vista) moge o tym jedynie pomarzyc. Ewentualnie mozesz jeszcze sprobowac przez Multiloadera. Jak tak podmienialem oryginalny brandowany soft na niebrandowany. Potem nastepne aktualizacje robilem juz przez Kiesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Kies działał na Win7, ale jak go kilka razy reinstalowałem (a i update musiałem robić przez ściąganie nowej instalki). Pobawię się w środę z updatem.

Mi z tego co pamiętam kies twierdził, że dla mojego telefonu nigdy nie ma aktualizacji, albo nawet jak były to nie chciał ich wgrywać i nawet pomimo wykorzystania artykułów znalezionych w Internecie to i tak musiałem skorzystać z multiloadera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz wiecej opinii sie pojawia ze ta 'oficjalna' bada2.0 to mimo wszystko dalej gleboka beta, ciagle te same bledy co w poprzednich wersjach, rozne rzeczy nie dzialaja, wiesza sie, restartuje telefon, etc.... ciekawe czy samsung przewidzial jakies hotfixy dla swojego systemu anytime soon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie z tego co wiem Wave 3 nie ma nawet niektórych funkcji z Wave I np alfabetu GSM w smsach, a my już mamy w tej "oficjalnej" becie. Reszta np szybkość działania jest dużo lepsza w Wave 3 ale oba mają być teraz intensywnie aktualizowane (choć u Samsunga to różnie z tą intensywnością bywa).

 

Co do playera to czy ja dobrze słyszę - pojawiły się szumy :unsure: szczególnie na Audeo. (Bada 2.0 ma nowe stery do dźwięku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie z tego co wiem Wave 3 nie ma nawet niektórych funkcji z Wave I np alfabetu GSM w smsach, a my już mamy w tej "oficjalnej" becie. Reszta np szybkość działania jest dużo lepsza w Wave 3 ale oba mają być teraz intensywnie aktualizowane (choć u Samsunga to różnie z tą intensywnością bywa).

 

Co do playera to czy ja dobrze słyszę - pojawiły się szumy :unsure: szczególnie na Audeo. (Bada 2.0 ma nowe stery do dźwięku)

Moim zdaniem ta oficjalna wersja jest wydana na siłę - co by tylko dotrzymać terminu. Bodajże identyczną wersję można było pobrać parę dni wcześniej jako betę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie z tego co wiem Wave 3 nie ma nawet niektórych funkcji z Wave I np alfabetu GSM w smsach, a my już mamy w tej "oficjalnej" becie. Reszta np szybkość działania jest dużo lepsza w Wave 3 ale oba mają być teraz intensywnie aktualizowane (choć u Samsunga to różnie z tą intensywnością bywa).

 

Co do playera to czy ja dobrze słyszę - pojawiły się szumy :unsure: szczególnie na Audeo. (Bada 2.0 ma nowe stery do dźwięku)

Moim zdaniem ta oficjalna wersja jest wydana na siłę - co by tylko dotrzymać terminu. Bodajże identyczną wersję można było pobrać parę dni wcześniej jako betę.

chyba 29 wypuscili ten soft jako bete, a potem 31 juz jako official... ale tak, to tyle zeby bylo ze bada 2.0 na starsze telefony wyszla w 2011, a juz jaka ta bada jest.... nikt nie bedzie pamietal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie wiesza i co nie dziala? U mnie wszystko dziala... nie wiem co ludzie robia z telefonem, zeby opisywac potem takie historie. Generalnie poza nedzna przegladarka (ktora od poczatku dzialala jak chciala) nie obserwowalem w swojej fali zadnych anomalii (ale rym) od ponad roku uzytkowania... na 3 roznych wersjach systemu. Obecna dziala stabilnie, nic sie nie zacina, nie wiesza, nie restartuje, dolphin tez nie pokazuje problemow z pamiecia jak wczesniejsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ludzie maja problemy z zasiegiem wifi, z delfinem (wiesza sie i krzyczy ze malo pamieci), samoistne restarty phona, wiekszosc appow na javie wylacza sie sama kiedy chce, gps kiepsko lapie fixa, widgety znikaja z pulpitu, fala laczy sie z netem co jakis czas i pobiera 10kB(jak mozesz to sprawdz gdzies na stronce swojego operatora, powinienes zobaczyc jak Ci sie w nocy ladnie laczylo :) ), bateria strasznie leci na wifi.... to tak co mi sie przypomnialo co czytalem, ale znowu jest kilka osob co twierdzi, ze im dziala lepiej, wszystko smiga i sie nie wiesza... od czego zalezy? mysle ze nawet koreance nie wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel, ja nie wiem o czym Ci ludzie piszą. Mam Wave od 1,5 roku i to jedyny telefon jaki miałem, którego nie mam ochoty zmieniać, bo nie mam na co. Cały czas czekam na jakiś ******sty telefon na Androidzie, bo chyba żaden z obecnich na rynku nie ma np spustu migawki i innej obudowy niż plastik (ok, Motorola Razer jest z kewlaru, ale nie jestem fanem motek).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie z delfinem bylo wlasnie tak jak opisujesz, ale na 1.2, zas teraz dziala az milo :) A co do danych, to ja procz wi-fi w domu w zasadzie nie korzystam i przezornie mam zawsze wylaczona transmisje pakietowa i wlaczam ja z palca kiedy jest potrzebna (czyli nieczesto) - zawsze tak mialem na wszystkich systemach ;) wiec licznik pokazuje 0 i az tak bezczelny nie jest, zeby sie wlaczyc sam ;) Widgety poki co nie wariuja, a co baterii no to coz, ja mocno nie katuje fona, ale na wi-fi to jednak zawsze kosila fala batke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekier ja to rozumiem- zależało mi głównie na poprawie przeglądarki i żeby nie pobierał w magiczny sposób danych :) nic więcej, a no i wave 2 :) nie zmienia to faktu że kupię go i tak pewnie za parę miesięcy (2-3). Chyba z tym wykonaniem i nie kombinowaniem jak w andku, w tej cenie nic nie znajdę- jeszcze tak grającego.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czego oczekujesz... jezeli chcesz kombajn - nie tedy droga, a jezeli solidy telefon z kilkoma dodatkowymi funkcjami - go for it, zawsze mozna zostac na stabilnym sofcie 1.2 i poczekac miesiac czy 2 na lepsza wersje 2.0 (a moze Twoja to bedzie ta dobrze dzialajaca! :D)

 

edit: znaczy ja nie narzekam na wave! at the moment mam 1.2 bade i jest ok, to czego uzywam dziala i to mi starcza, telefon jest bardzo dobrze zrobiony, soft ogarnia, jest szybki i calkiem sprawny, ale nie masz tylu mozliwosci co w andku (choc ja tego nie potrzebuje), ale mam pewne obawy przed flashowaniem i instalowaniem 2.0 jak czytam takie komentarze, po prostu software ma juz to do siebie, ze bugi byly, sa i beda, teraz tylko - jak bardzo beda wkurzac ;)

Edytowane przez zawish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności