Skocz do zawartości

Który iPod z HDD ma najlepszą górę?


escaper

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie, inaczej przecież niema lansu :) Po prostu jestem troche pod wrażeniem Nano 1gen i pomyślałem że może jakieś duże jabłka też taką mogą mieć :) Super, lece w takim razie obczajać E10 - ja sie na czasach Rio Karmy zatrzymałem, więc mam troche do nadrobienia :) Dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Touch 4G ma bardzo dobrą górę, na pewno lepszą (bardziej otwartą, czystą i bardziej szczegółową) niż Touch 3G i Video 5G z którymi go porównywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Touch 4G ma bardzo dobrą górę, na pewno lepszą (bardziej otwartą, czystą i bardziej szczegółową) niż Touch 3G i Video 5G z którymi go porównywałem.

Jak soft mial 3G? Jest taki watek na head-fi, gdzie koles twierdzi, ze po aktualizacji softu do 4.1 3G=4G jezeli chodzi o SQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, powinienem założyć temat o górze we wszystkich plejerach :P

 

Vibez - właśnie, dzięki za to, zapomniałem już o jego istnieniu prawie. A słuchałeś może Nano 1gen, iRivera E10, albo któregoś z chwalonych tu Ipodów NuBreed?

 

wcicherski, a z jakimi innymi grajkami możesz je porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Touch 4G ma bardzo dobrą górę, na pewno lepszą (bardziej otwartą, czystą i bardziej szczegółową)

 

na czym słuchałeś ?

 

 

CAL! rekablowane i moje monster turbine, a wcześniej na szybko b&w p5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp praktycznie do wszystkiego z oferty mp3store, z czym chcesz porównać i co?

 

Swego czasu miałem Sony A816 bardzo ładna góra, ale reszta w całości jakos mi nie podpasowała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności