Skocz do zawartości

Cowon J3


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczymy co da się zrobić

 

Stanowisko godne naśladowania. Dzięki.

Odkąd wysłałem do serwisu q-Jaysy nie mogę przyzwyczaić się do zamulonego brzmienia IE8 i Clippa. Cowon to the rescue!

Edytowane przez angstrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pod koniec miesiąca powinny być 32GB. Ludzie często się o nie pytają mam nadzieję że dostaniemy dość sporo ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie jakas dobra cenka/promo na te nowa dostawe? bylbym zainteresowany wersja 32gb black, ale nie w obecnej, zaporowej wrecz cenie (cos < 1300 jak wyzej np. 1250-1270 byloby ok), zwlaszcza ze dolar spada, wiec cena w PLN powinna byc odpowiednio nizsza (+ jakies male promo, jak wyzej).

 

jestem z wawy, btw (wiec oczekuje/mam nadzieje, ze akcja promo obejmie tez wawe)

 

 

 

 

gdzie/do kogo mam sie zglaszac, zeby wstepnie zarezerwowac swoj egzemplarz z tej nowej dostawy (32gb black i tylko taki), zeby sie zalapac, i nie czekac na nowa nie wiadomo ile?

Edytowane przez sonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie jakas dobra cenka/promo na te nowa dostawe? bylbym zainteresowany wersja 32gb black, ale nie w obecnej, zaporowej wrecz cenie (cos < 1300 jak wyzej np. 1250-1270 byloby ok), zwlaszcza ze dolar spada, wiec cena w PLN powinna byc odpowiednio nizsza (+ jakies male promo, jak wyzej).

 

jestem z wawy, btw (wiec oczekuje/mam nadzieje, ze akcja promo obejmie tez wawe)

 

 

 

 

gdzie/do kogo mam sie zglaszac, zeby wstepnie zarezerwowac swoj egzemplarz z tej nowej dostawy (32gb black i tylko taki), zeby sie zalapac, i nie czekac na nowa nie wiadomo ile?

 

Dolar spada ale VAT podnoszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale ja jestem z wawy - czy jest opcja odbioru osobistego w sklepie w wawie? takie cos by mi pasowalo najbardziej (bralbym razem z futeralem od razu - jakis dodatkowy maly upust ;))?

 

 

 

 

i do kogo sie zglaszac, i gdzie, zeby juz teraz zarezerowac swoj ezgemplarz z tej nowej dostawy, jak przyjdzie, zeby znowu nie czekac miesiac czy wiecej?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ustawieniu EQ teraz dopiero udalo mi sie z niego wyciagnac to co trzeba jak dla mnie bomba :) szkoda ze jednak tych moich filmikow we flash raczej nie zobacze z obrazem widac sa za bardzo wymagajace :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam.

 

Wczoraj wieczorem przyszedł - J3, 32GB za jedyne 1100 zł.

 

Audiobooki na tym w porównaniu do Clip+ będą ciężkie do przejścia, ale w końcu moje IE8 brzmią tak jak sobie wyobrażałem, że powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a nie jesteście w ogóle ciekawi Toucha 4G, że tak tłumnie kupujecie tego Cowona?

 

Jak będzie działał w trybie dysku przenośnego i obsłuży FLAC i OGG to się zastanowię. Nie trawię iTunes i pochodnych. No i jeszcze niech chodzi na baterii tyle co J3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a nie jesteście w ogóle ciekawi Toucha'a 4G, że tak tłumnie kupujecie tego Cowona?

 

Ani troche nigdy nie bylam i nie bede.Bo poprostu kocham Cowona nie tylko za JetAudio ale i za sprzet Touch nigdy tego mial nie bedzie co J3 ma jezeli chodzi o funkcje dzwieku.

Edytowane przez VeraVonVereti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wczoraj wieczorem przyszedł - J3, 32GB za jedyne 1100 zł."

 

gdzie za tyle mozna go dostac??

 

Kupiłem w UK. Była promocja za 209,99GBP + ship do PL 22,62GBP = 232,61GBP (ok. 1080PLN). http://www.advancedmp3players.co.uk/, ale już po promocji - teraz cena jest wyższa 239GBP. Generalnie często mają krótkie promocje po kilka godzin - przypadkiem sprawdziłem i się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z gwara w razie czego?

 

12 miesięcy - gwarancja jest u sprzedawcy. nie ma znaczenia skąd jest kupujący.

 

trzeba odsylac do .uk na naprawe (na swoj czy ich koszt?)

 

trzeba wysłać - kupowałem już u nich słuchawki i odsyłałem bez problemu na gwarancji. przyszły szybciej niż HDD, który serwisowałem w PL.

 

ps ile dni czekales na przesylke od momentu zamowienia?

 

3 dni - FedEx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności