Skocz do zawartości

Cowon J3


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Super recka. Już od dłuższej chwili planuję zakup, ale jedno mnie wkurza.

 

Wszystko pięknie, tylko dlaczego w polskich sklepach jest tak cholernie drogi? Np. w advancedmp3players w UK (nie jest to najtańszy sklep) wersja 32GB kosztuje 239GBP, czyli około 1123PLN i free ship (niestety tylko w UK) a w takim mp3store trzeba dać 1399PLN. Skąd taka różnica? Polacy więcej zarabiają? Mają wyższą stopę życiową? Różnica może wynikać z VAT - UK 18,5%, PL - 22%, ale chyba nie aż taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, w s9 trzeba skasować plik o nazwie "PARAM" z folderu systemowego. Następnie wyłączamy i włączamy playera i mamy od nowa ustawienia jak przy pierwszym uruchomieniu. Język jaki wybierzemy jest bez znaczenia, natomiast następny punkt czyli region jest ważny. Można wybrać cokolwiek BYLE NIE europe.

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilam z glownego magazynu RtvEuroAgd a zaplacilam 1389 czyli standard :) aha i ten wasz sposob dziala :) juz gra na caly dom ;P Mam jeszcze pytanie da sie zmienic ustawienia playera by mi nie pokazywal coverow jak wchodze w Zdjecia? bo chce sobie dac tapetke a nie dam bo mam 500+ coverow przed tym zdjeciem ;P

Edytowane przez VeraVonVereti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azahiel lub VeraVonVereti

 

Małe pytanko. Słucham audiobooków, czy J3 ma jakąś osobną funkcję w menu dla podcastów lub audiobooków (jak np. Clip lub Fuze) - dedykowany folder, czy all idzie na odtwarzaczu do foldera Music i trzeba ręcznie za każdy razem pamiętać o ustawianiu zakładek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie i słuchanie lub ogladanie w tym samym czasie znacznie skraca zywotność batrii. Sprawdzone karta 32GB zapełniona na poziomie ok 20GB player w połowie - czas uruchomienia 32s.

 

Recka w stylu Azy. Kto go czyta ten wie o co chodzi.

 

Player doskonały - w mniej doskonałej cenie. Nie lubie określeń lepszy gorszy - jest o stopień albo i więcej nad S9. Gdyby miał wifi - mistrzu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie ten dział i cena dalej wysoka, ale looknijcie na to:

 

http://allegro.pl/nowosc-cowon-j3-16gb-the-best-in-the-world-promo-i1222192688.html

 

A co najważniejsze to źródło sprawdzone :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zapomniałem dopisać, że chodzi o J3 16 GB za 999zł - to chyba okazja. Znalazłem na allegro wczoraj wieczorem, a skoro dzisiaj jest mowa o cenach, to wstawiłem - może komuś kto się zastanawia nad kupnem pomoże podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to juz wiem z tymi filmikami :) Zaskoczyl mnie dalam na 1.5 i 192 audio i obraz jest hm ******sty? oczywiscie zalezy od pliku źródłowego dlatego musialam wiekszosc filmikow poszukac w 720p :) Xvid bo jednak H264 nie otwiera i oczywiscie koncowka Avi.Jednak to BBE+ daje naprawde duzo :) Wkoncu nie ma tych szumow co byly w D2 jak graly gitary i pomyslc ze sadzilam ze to wina AKG :) A teraz wkoncu slysze jak te sluchawki graja naprawde :) jednym slowem J3 spelnil w pelni moje oczekiwania a nawet zaskoczyl bardziej niz sadzilam ze moze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zapomniałem dopisać, że chodzi o J3 16 GB za 999zł - to chyba okazja. Znalazłem na allegro wczoraj wieczorem, a skoro dzisiaj jest mowa o cenach, to wstawiłem - może komuś kto się zastanawia nad kupnem pomoże podjąć decyzję.

 

Jaka okazja? Przecież mp3store to oficjalny dystrybutor cowona na Polskę i jest to normalna cena, chyba nie zauważyłeś ale to forum na którym właśnie piszemy to forum sieci sklepów MP3store.pl ......

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym doskonale, ale spojrzyj na cenę w sklepie 1149zł, a tu na allegro sprzedają za 999zł (było 5 egzemplarzy), a więc taka to okazja. Znalazłem na PIXmnani za 1028 zł, ale ten sklep ma niezbyt pochlebne opinie. Na tej samej zasadzie kupiłem pierwszego e2 - na allegro było taniej niż na stronce mp3store.

 

Tak więc stwierdziłem, że warto było o tym napisać. Jeżeli uważasz, że zaśmieciłem forum to zgłoś posty do usunięcia - ja miałem tylko nadzieję komuś pomóc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności