Skocz do zawartości

Cowon J3


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

na pixmanii 32gb juz za 1177 zl (linka podawac nie bede, kazdy moze sam znalezc), takze imo moglibyscie troche obnizyc te cene promo 1270 zl/32gb - widac, ze dzieki spadkowi kursu dolara da sie obnizyc cene (na pixmanii poprzednia cena  byla 1257 zl, o ile pamietam - a teraz spadek o 80 zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupuj w pixmanii, i powodzenia z niepewną wysyłką i gwarancją. A pozatym moglibyśmy? My? chyba pomyliłeś sobie coś, napisz do zarządcy Mp3store, a nie do sprzedawców czy userów. Nikt Ci nie karzę kupować w tej cenie, chcesz to leć do pixmanii, łaski nie robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w zwiazku z tym jest szansa na troszke wiekszy upust (czyli nizsza cene niz 1270 zl za 32gb)? Moglibyscie pogadac z szefostwem mp3store.pl pokazujac im oferte pixmanii, aby uprosic jakis dodatkowy upust? Naprawde wolalbym (i zapewne nie tylko ja) kupic w mp3store, nawet ciut drozej, niz w pixmanii, ale obecnie roznica w cenie jest juz znaczaca - przypomne, ze w mp3store cena promo to wprawdzie 1270 zl, ale dochodzi koszt 5 zl przy odbiorze osobistym i platnosci gotowka, czyli juz 1275 zl, i 10 zl przy kurierze pobraniowym, czyli 1280 zl, a wiec roznica to odpowiednio 59 lub 64 zl na korzysc pixmanii, czyli juz dosc znaczaca (prawie caly futeral do J3 dodatkowo mozna by juz miec).

Edytowane przez sonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w zwiazku z tym jest szansa na troszke wiekszy upust (czyli nizsza cene niz 1270 zl za 32gb)? Moglibyscie pogadac z szefostwem mp3store.pl pokazujac im oferte pixmanii, aby uprosic jakis dodatkowy upust? Naprawde wolalbym (i zapewne nie tylko ja) kupic w mp3store, nawet ciut drozej, niz w pixmanii, ale obecnie roznica w cenie jest juz znaczaca - przypomne, ze w mp3store cena promo to wprawdzie 1270 zl, ale dochodzi koszt 5 zl przy odbiorze osobistym i platnosci gotowka, czyli juz 1275 zl, i 10 zl przy kurierze pobraniowym, czyli 1280 zl, a wiec roznica to odpowiednio 59 lub 64 zl na korzysc pixmanii, czyli juz dosc znaczaca (prawie caly futeral do J3 dodatkowo mozna by juz miec).

 

 

To lepiej niech pokażą cenę z amazona czyli w przeliczeniu jakieś 720zł. Tak swoją drogą skoro wydajesz na odtwarzacz mp3 prawie 1300zł i roztrząsasz się nad 50zł na korzyść sklepu o dosyć wątpliwej opinii to znaczy że chyba jednak Cie na takiego playera nie stać...

 

 

EDIT:

Nie wiem też czy zdajesz sobie sprawę że w przypadku awarii sprzęt musisz odesłać na swój koszt do Francji.

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja ustalam ceny - takie ceny udało sie wynegocjować od szefostwa.

 

Cena jest faktycznie fajna, jak na polskie warunki i gdyby nie to, że na sprzęt trzeba było czekać Bóg wie ile, i że w pewnym momencie urwał się kontakt z MP3 Store to kupiłbym te 3 tygodnie temu.

 

Jestem w tej dobrej sytuacji, że gwarancje to dla mnie nie problem, bo często jestem w UK, więc nie ma dla mnie różnicy gdzie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

z tym kontaktem to ja spaprałem sprawę, odczytałem wiadomość na telefonie, przez tapatalk a z tego programu(bez wersji premium) nie da sie odpisywać, a później zapomniałem, za co przepraszam.

 

Co do terminu to wciąż czekamy, miały być w ostatnim tygodniu września ale dzisiaj pytałem o baterię do innego cowona i usłyszałem datę ok 5 października, podejrzewam że to w jednej paczce płynie/leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym kontaktem to ja spaprałem sprawę, odczytałem wiadomość na telefonie, przez tapatalk a z tego programu(bez wersji premium) nie da sie odpisywać, a później zapomniałem, za co przepraszam.

 

Co do terminu to wciąż czekamy, miały być w ostatnim tygodniu września ale dzisiaj pytałem o baterię do innego cowona i usłyszałem datę ok 5 października, podejrzewam że to w jednej paczce płynie/leci.

 

Tak to jest - za dużo techniki... Mnie wyszło póki co na lepsze, bo jeszcze bym pewnie czekał, a tak to już mogę się oddawać odsłuchowi. Teraz tylko jakieś sensowne słuchawki - nie lubię dźwięku IE8, mimo EQ a q-Jaysy trzeba trochę za głośno jak dla mnie podkręcić coby było OK. Może se-535 albo DBA-02 (jeżeli kiedykolwiek zostaną znów wyprodukowane). Nie wiem, ale to temat na inny post.

 

W każdym razie dzięki za kontakt i zainteresowanie i rabat na J3. Może ktoś skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka karte microSDXC 32GB polecacie kupic do J3 (jaka klase powinna miec - nie znam sie na tym za bardzo), i po ile takowe obecnie chodza, zeby nie przeplacic (ale tez nie kupic jakiejs taniej podroby)?

 

czy pliki/foldery na karcie i w samym playerze widziane sa razem, czy osobno?

Edytowane przez sonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32GB karty są drogie, sprawdź ofertę Sandiska na ceneo czy allegro. Nie potrzebujesz kart z ultra szybkim zapisem, to odtwarzacz, nie aparat. Prędzej patrz na czasy odczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan odnosnie J3:

 

Pierwsza sprawa.

 

Jak jest rzeczywiscie z tą kartą, mam kolekcje muzyki okolo 50gb i chce, zeby mi sie wszystko zmiescilo. Slucham glownie w 320kbs, minimum 192kbs. Wiem, ze czesto odtwarzacze, ktore maja slot na karte, maja go tylko dlatego, zeby zwiekszyc sobie docelowa grupe odbiorcow (zainteresowanych wlasnie wieksza pamiecia). Natomiast czy to dobrze chodzi, to jest dla nich kwestia drugorzedna. Pamietam, ze w COWON D2, ktorego mialem kilka lat temu, wystepowal spory problem z czytaniem kart. Kupilem sobie karte 16gb i byla niezla lipa. Odtwarzacz wieszal sie nagminnie. Fiksowal niesamowicie. A karte kupilem dobra (dalem za nia wtedy 200zl). Dlatego co do opinii, ktore tutaj przeczytalem, to bym sie nie zgodzil. Karta musi byc jak najlepsza i tyle. A moje pytanie jest: czy ktos ma dobra karte, pelna muzyki i czy odtwarzacz sobie radzi? Czy swobodnie przechodzi pomiedzy utworami, z karty na pamiec wewnetrzna? Czy sa jakies przerwy w odsluchu? Czy sie zawiesza (przy odsluchu glownie 320kbs - czyli stosunkowo ciezkich plikow)????

Jest to dla mnie bardzo wazne, prosze o rzetelna odpowiedz. Bede bardzo wdzieczny.

 

Druga sprawa: pytanie odnosnie dzwieku? Czy ktos mial juz okazje sluchac tego na jakims lepszym sprzecie (powiedzmy sobie sluchawkach powyzej 1000zl). Jak wypada w porownaniu do SONY X?

 

Trzecia rzecz: playlisty. Czy z poziomu odtwarzacza mozemy tworzyc wlasne playlisty? Bo niestety w moim obecnym playerze (SONY X) nie ma takiej mozliwosci, co jest wielkim bledem (uwazam).

 

Czwarta sprawa: czy po podlaczeniu do komputera mozemy otworzyc zawartosc w formie dysku twardego? Czy przerzucamy pliki przez specjalny program?

 

Piata sprawa: jak z wyswietlaczem. Czy jest conajmniej tak intuicyjny, jak w X-ie? Czy latwo sie obsluguje?

 

Natomiast co do wielkiej polemiki na temat ceny. W USA jest do nabycia 32gb wersja za ponizej 800zl. Jak ktos ma znajomego, czy jakis kontakt, to nie warto nawet sie wysilac tutaj za powyzej 1100zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa: pytanie odnosnie dzwieku? Czy ktos mial juz okazje sluchac tego na jakims lepszym sprzecie (powiedzmy sobie sluchawkach powyzej 1000zl). Jak wypada w porownaniu do SONY X?

Typowa szkołą grania Cowona. Patrz S9 vs Sony X. Sony gra cieplej i muzykalniej.

 

Czwarta sprawa: czy po podlaczeniu do komputera mozemy otworzyc zawartosc w formie dysku twardego? Czy przerzucamy pliki przez specjalny program?

 

tak

 

Piata sprawa: jak z wyswietlaczem. Czy jest conajmniej tak intuicyjny, jak w X-ie? Czy latwo sie obsluguje?

 

lepiej się obsługuje niż S9. Z wielkiej trójki Cowon (moim zdaniem) ma najmniej intuicyjny Interfejs. Apple > Sony > Cowon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej się obsługuje niż S9. Z wielkiej trójki Cowon (moim zdaniem) ma najmniej intuicyjny Interfejs. Apple > Sony > Cowon

 

Ale dodaj że z tej trójki tylko cowon ma możliwość zmian wyglądu interfejsu i nic nie stoi na przeszkodzie aby wgrać menu z ipoda czy zuna czy setki innych o niebo lepszych od standardowego.

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robi sie troche lipa z tego całego Cowona J3.

 

Dla mnie najwazniejszy jest dzwiek. Nie lubie zimnego/chlodnego brzmienia. Zalezy mi na karcie pamieci. I oczywiscie intuicyjnosc wyswietlacza.

Robi sie zatem ten J3 srednim wyborem.

 

A w ipodzie ciagle przez Itunesa wrzucamy na odtwarzacz utwory?? Nie ma okienka dysku twardego przy podlaczeniu?? Bo mysle tez nad Ipodzie touch 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności