Skocz do zawartości

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

YYy.. to są oryginałki :) Nie wiem czemu, ale ostatnio wszystkie Epki z nowej dostawy są właśnie w takim opakowaniu. Widziałem je już w kilku sklepach (m.in. Euro, Media Expert, Vobis).

A co do ALL-NETu to tam również mają nowe opakowania - kilka dni temu wujek zamawiał na allegro od nich i właśnie w takim opakowaniu przyszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie odebralem z poczty moje EPki :)

Wlasnie sa w tym nowym opakowaniu, opakowanie moze nie zbyt piekne ale za to solidne , wszytsko ladnie poukladane , pozaklejane, sluchawki z matowego czarnego plastiku z logo Creative, i siateczka a nie zadna gąbka czy plastikiem.

 

Wlasnie robie pierwszy odluch, jak narazie jestem zakochany w odjechanym basie , zwlaszcza ze slucham D'n'B , Jungle , RaggaJungle i Dubstepow wiec bassu tam jest sporo , rzeczywiscie odrazu rzuca sie wycofanie gory dosc mocne w porownaniu do Soniakow ktore mialem(nie narzekalem na ich dzwiek nigdy, tylko ze teraz zapragnalem porzadnej dawki basu bo jednak kawalki tego typu nie brzmialy zbyt genialnie).

 

Odrazu daje sie zauwazyc microphonics effect no nic pewnie bede musial sie przyzywczaic i opatentowac metode noszenia :)

 

Wieksza iloscia wrazen podziele sie jak ich poslucham dluzej :)

 

Po 2 godzinnym odluchu :D

 

Przelecialem przez wszytskkie gatunki muzy jakie mam na odtwarzaczu poza tym co wymienionymi wyzej miedzy innymi : Portishead, Massive Attack, Bjork, Dolly Parton, Troche HipHop'u, Deftones, Rage Against Machine i kilka innych i ogolnie rzecz biorac jestem mega zadowolony, kilka korekt equalizera i jest naprawde super.

 

Na Soniakach(pchly) musialem sluchac 60-80% volume tutaj siedzac sobie w pokoju, jakies 15-20% , w warunkach komunikacji miejskiej pewnie bedzie jakies 30-40% zeby zwiekszyc izolacje.

 

Rzeczywiscie na plaskim EQ gora i srednica sa mocno cofniete na rzecz basu ale modyfikacja ustawien to zmienila i jest naprawde ekstra, nie chce zadnych innych sluchawek jak narazie, chyba ze nazbieram kase konkretna to wtedy juz IEM'y siada ale wtedy tez bedzie potrzebny nowy player ale to odlegla przyszlosc, ogolnie 100% zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja właśnie też dziś odebrałem ze sklepu w Krakowie moje ep-ki :D i są rewelacyjne.

Były w tym właśnie nowym opakowaniu (mi się tam ono podoba ;) ) i moge z czystym sumieniem powiedzieć że są to na 100% orginały :)

Mam je do mojego Iriver'ka T10 1GB i sę jak narazie super!! GORĄCO wszystkim POLECAM!

 

A i dodam jeszcze że nie uchciwcie się że możecie je mieć 5 czy 10 zł nawet taniej bo nie warto bo potem bedziecie sobie pluć w brode że można było dołożyć i nie kombinować i mieć 100% pewne orginały niż teraz patrzeć i denerwować się że sie kupiło badziew, więc polecam kupno w sprawdzonych miejscach!!

 

PS. Ja kupiłem z polecenia sklepu na Skąpiec.pl >> http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82214_cena/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki sa made in china , jak wiekszosc sprzetu elektronicznego obecnie.

 

W wiekszosci sklpow obecnie sprzedawane sa w nowym opakowaniu, opakowanie nie jest badziewne tylko porzadnie i doklandie wykonane.

 

Na opakowaniu napis Creative Labs Ltd. Ireland.

 

Kabel symetryczny, a nie jak w wiekszosci podrobek asymetryczny.

 

Sam plastik nie ma typowego polysku charakterystycznego dla podrobek.

 

Gumki sa dokladnie takie same jak w orginalach.

 

Jack jest prosty a nie katowy i kryty "zlotem", w podrobkach jest katowy i kryty "srebrem"

 

Jest normalna siateczka a nie jakas gabka czy cos.

 

Graja dobrze, nie sa zamulone ani dziwek w niczym nie przypomina opisywaneog juz wczesniej dzwieku z kartonowego pudla.

 

Dla mnie to sa orginaly zmienilo sie tylko opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te EP-630 w nowym opakowaniu, maja wszytsko tak jak w orginale, napisy w innych jezykach miedzy innymi polskim itp, watpie aby jakis chinski producent kwapil sie z wypisywaniem informacji w tak egzotycznych jezykach jak polski czy czeski.

 

Do tego 24 miesiecy gwary Creative raczej o czyms swiadczy.

 

Porownalem je z zdjeciami ktore zrobil w swoim porownaniu EP-630 orginalow i podrobek Maciej

>>KILIK<< i sa identyczne jak orginaly, ta sama czcionka, ten sam kabel, identycznie wykonane , taka sama wtyczka , identyczny kabel i ten organicznik na kanlu, nie mam watpliwosci ze to orginaly.

 

Creative zmienil opakowanie i tyle.

 

Wlasnie wrocilem z testu terenowego :

 

Pierwsze wrazenie , totalna zmiana perspektywy sluchania muzyki, ide slysze muze nie slysze innych rzeczy , taka zmiana funkcji muzyki, z umilacza na taki opis rzeczywistosci , daje pewne tlo, ide sobie slucham jakiegos kawalka a przestrzen dookola jako scena ale zeby nie bylo zbyt pieknie bah i powalil mnie Mircophonics Effect, no moze nie powalil ale uderzyl mocno , tak dziwie ide i jakby slysze swoje kroki, mocniejszy oddech slysze guma do zycia slysze , ale za chwile udalo mi sie lekko skorygowac chod i oddech i praktycznie niewielki effekt juz jest ale jest pewnie kwestia przyzwyczajenia i bedzie OK.

 

Ale naprawde izolacja jest genialna w porownaniu do pchelek praktycznie nic nie slychac genialna sprawa , musze sprobowac puszczenia ich po plecach tak dla testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz na jakiej to zasadzie dziala.

 

Wysoki poziom izolacji pozwala na duzo nizsze natezenie dzwieku co zdecydowanie lepiej wplywa na sluch w moim przypadku to wyglada mniej wiecej tak :

 

Na Sony MDR-E828LP(pchly) poziom glosnosci zapewniajacy w warunkach drogowych komfortowe sluchanie to okolo 80% glosnosci na odtwarzaczu choc czasem i wiecej, w warunkach domowych 50-60% choc bardzo rzadko sluchalem

 

Na Creative EP-630 : W warunkach drogowych jakies 40% powyzej 50% poziom glosnosci staje sie nieznosny ze wzgledu na izolacje, w warunkach domowych 20-25%.

 

Jednym slowem przy luchawkach dokanalowych oszczedzasz sluch bo masz mniejsze natezenie dwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności