Skocz do zawartości

Jakie Sa Najlepsze Słuchawki Dokonałowe W Przedziale Do 200zł


DiGiT-X

Rekomendowane odpowiedzi

Aha...czy soniaki sa wogóle opłacalne jeżeli posiadaja beznadziejny kabel blink.gif ? unsure.gif
Z własnego doświadczenia wiem, że nie. Sony MDR-EX71SL są dobre ale ten kabel, 3 miechy i już masz po izolacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki, ale temat był wałkowany chyba ze 100 razy i nie ma zdecydowanego faworyta. Musisz je sobie przesłuchać i wybrać te, które będą Tobie najbardziej pasiły. Mam Epki i jestem bardzo zadowolony, choc nie miałem w uszach Soniaczy, więc nie wiem jak one grają. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imacman, ja mam soniacze fantopia e931lp praktycznie to samo co wersje 71 i 51 tyle, że to pchełki. W soniaczach bass jest jakby schowany, wokal także, a podkreślone dźwięki instrumentalne. Mnie to nie odpowiada, ale jak ktoś słucha dużo muzyki elektronicznej to będzie jak znalazł :)

 

 

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy tak kufa z tym kablem? ja swoje mam już od 4 miechów, noszę codziennie, jem w nich, śpię, biegam, kąpię się, z resztą, moja pani też je czasem pożycza (tylko zmienia gumki na mniejsze) i kabel nie ma najmniejszych śladów zużycia. zaczyna mnie to martwić, myślałem, że już niedługo czeka mnie ekscytująca wymiana kabla na wygodniejszy :] a tu lipa, kabel najwyraźniej nie chce się psuć :D

 

być może kabel reaguje chemicznie ze specyficznym składem chemicznym czyjegoś potu? ja pocę się jak świnia, ale mój pot co najwyżej ten kabel konserwuje :D

 

myślę, że być może z felernym kabelkiem poszła tylko jakaś seria produkcyjna tych słuchawek? hm... w końcu w polsce (pisownia umyślna) często sprzedaje się jako pełnowartościowy towar zachodnie odrzuty produkcyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ex81 i ep630 i podobnie brzmia, maja podobna sygnature dzwieku jako ze dol wplywa na srednie i wysokie tonacje u obu par i z nimi jest gorzej, ale basik przyjemny. mojemu kumplowi izolacja zeszla z sonaczy wiec bralbym ep630 zwlaszcza, ze sa za mniejsza kase (jakies 100 zeta). Wiec gdyby topik brzmial 'słuchawki do stówy' bralbym te ep630 bez wahania. jesli nie miales okazji slyszec lepszych sluchawek od 'zwyklych earbudow' to i tak moim zdaniem bedziesz zadowolony, bo nie masz punktu odnisienia, a mozg przyzwyczai sie do tego typu dzwieku i jak pozniej bedziesz chcial upgradeowac sprzet to bedziesz szukal podobnie brzmiacych sluchawek (tylko ze lepszych), tak mi sie przynjamniej wydaje.

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności