Skocz do zawartości

johnys


johnys

Rekomendowane odpowiedzi

Odkupiłem DT880 900Ohm (to chyba te 30-o letnie), które nie mają się co wstydzić, z nowym kabelkiem, z nowym obszyciem. Szybki kontakt, a poczta znowu jakieś rekordy czasowe biła. No i wreszcie uszy mi "nie krwawią".

Banan od ucha do ucha. Totalny pozytyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dokonałem z JohnySem (?) kilku wspólnych transakcji grupowych, kilku wymian barterowych i po tym wszystkim muszę szczerze powiedzieć, że przypadł mi ten Pan do gustu. Naprawdę warto robić z nim interesy - konkretny (zupełnie nie jak artysta), sensowny i z ogromną wiedzą. Ogólnie transfery wiedzy w obydwie strony również wychodzą nam na dobre.

 

Także niezdecydowanym polecam, a całej reszcie niech się zapoznają z ofertą i rozpoczną handelek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kupiłem interkonekt od Janka . Szybka przesyłka , kabel solidnie zrobiony i co najważniejsze poprawił brzmienie w zasadzie w każdym aspekcie pomimo mojej lekkiej niepewności i braku wiary w grające kable ........... i tu zaskoczenie , miłe . Polecam kabel jak i kontakt z Jankiem , zawsze służy pomocą i poradą . Więcej nie napiszę , idę słuchać :)

20140130_141542.jpg

Edytowane przez maciekp711
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem kolejnym posiadaczem Interkonektu produkcji johnysa. Faktycznie poprawa w brzmieniu jest zauważalna i nie na zasadzie placebo - w porównaniu do mojego dotychczasowego IC na Conducfilu Speakfil'u i Amphenolach, poprawiła się przede wszystkim przestrzeń, dalej separacja i dzięki temu szczegółowość. Barwa została taka sama, co akurat mi się podoba.

 

 

Polecam zdecydowanie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja natomiast miałem okazję przesłuchać kabel autorstwa tego oto pana. Dla mnie każdy kabel gra inaczej i potrafię to wychwycić. Wiadomo jak się zna swój sprzęt to nawet najdrobniejsza zmiana wprowadza jakieś zmiany. Ale przejdźmy do szczegółów.

 

Niestety miałem okazję porównywać go tylko z jednym kablem, ponieważ wszystkich już się po prostu pozbyłem. Interkonekt pana Johnys'a jest szczególnie skierowany dla tych co słuchają przede wszystkim muzyki z wokalem. Ten kabel potrafi go całkowicie wyodrębnić tak, że nie zlewa się w ogóle z muzyką, śpiew wysuwa się na pierwszy plan. Jest się w stanie nawet wychwycić zająknięcie piosenkarza. Na drugi plan przechodzi właśnie tło czyli muzyka, która ładnie to wszystko dopełnia. Kabel pozbywa się wszelkiego rodzaju buczenia, bas staje się bardzo szybki, kontrolowany i krótki. Drugą zaletą tego kabla jest baaardzoo szeroka średnica, która gra na równi z wysokimi tonami. Tutaj zależy kto jak lubi. Tutaj kabel sprawia wrażenie szerokiej szyny przez którą przepływa duża ilość średnich i wysokich tonów. Bardzo rozjaśnia muzykę, tak jakbyśmy zdjęli watę z głośników. Zapomniałem jeszcze dodać, że kabelek ten bardzo rozszerza scenę.

 

Szczerze bez owijania w bawełnę mogę polecić ten kabel!

Edytowane przez mkondrat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zleciłem złożenie DAC'a i ściągnięcie z zagranicy kolanka coax - którego użycie podpowiedział mi johnys - i co okazało się świetnym rozwiązaniem. Sprzęt dotarł do mnie cały i zdrów, gra tak jak chciałem. Słowem, jestem zadowolony z transakcji.

 

 

Wcześniej jeszcze johnys zmodował mi moje DVD. I tutaj też wszystko ok.

 

 

Szczerze polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupilem kabelek do swoich sluchafonow.

Transakcja wzorowa, super kontakt... wiec poza wartoscia soniczna tez troche nauki z tej dziedziny przybylo :)

 

sam kabelek (zlocona miedz solid core) bardzo zacny. Mimo obaw nie jest jakis klopotliwy w uzytkowaniu, a sonicznie polecam do sluchawek o charakterze hd650, dt990 edition 600ohm, lcd2/3. Mega kontrola dolu przy zachowaniu glebokiego zejscia, przez to nieco uwypuklenie srednicy, wyjscie wokalu na przod, dodanie pazura w jej gornych rejestrach, wyciagniecie nieco gory przy zachowaniu naturalnego wybrzmienia (bez nachalnosci, cyfryzacji czy ostrosci). A na okolo czern... takze bardzo czyste granie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem kabel do HD600 na conducfil sonolene 3014 oraz interkonekt.

Kable są wykonane wzorowo.

I co najważniejsze należą do kategorii "grających kabli"

Sam w to na początku nie wierzyłem, jednak po tygodniu odsłuchów mogę stwierdzić:

(Interkonekt) Poszerza scenę, przy okazji porządkując ją, likwiduje sybilanty a wokal nie jest już rozlany tylko skupiony w konkretnym punkcie.

Kabel do sennheiserów ma natomiast specyficzne brzmienie, nie każdemu może się spodobać, jednak trafił w mój gust lepiej niż jakikolwiek zrobiony na OCC7N.

Możliwość przetestowania przed zakupem jest również ogromnym plusem.

Kable są zdecydowanie warte swojej ceny jak najbardziej polecam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wymieniłem swoje 3waye za unikalnego FCL'a i IC produkcji Johnys'a. Po bardzo przyjemnym spotkaniu myślę, że obie strony są z transakcji zadowolone i oto chodzi. :) Interkonekt wykonany fantastycznie, żałuję, że bezpośrednio nie mam możliwości porównania dźwiękowo z innymi IC. Niemniej jednak opinie innych zadowolonych mówią same o sobie. :) Serdecznie polecam Kolegę jako kontrahenta!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tym razem johnys dorobił USB w moim DAC'u i wykonał bardzo dobry kabel USB. Z takimi kablami nie miałem wcześniej żadnego doświadczenia, w zasadzie to DAC'a testowałem na zwykłym USB do drukarki, a to w ramach oczekiwania na wspomniany kabel produkcji johnysa. Przyznam, że nie nastawiałem się jakoś hurraoptymistycznie, wręcz miałem nadzieję, że w moim przypadku potwierdzi się to, o czym niektórzy piszą (jakoby kable USB nie wpływały na dźwięk). Nie wiem, czy ten kabel drukarkowy jest kiepskiej jakości, za to wiem, że po odsłuchu johnys'owego kabla znowu zbiedniałem :P

 

 

Mimo tego faktu nie pozostało mi nic innego jak ponownie polecić, bo to użytkownik, który zawsze doradzi optymalne rozwiązanie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brał udział w organizowanym przeze mnie zamówieniu zbiorowym na portalu Thomann.de

 

Wpłacił pieniądze bez gadania, nie miał żadnych pretensji.
Wszystko było w zgodzie z Talmudem, Koranem, Nowym Testamentem, Historią, Instrukcją Obsługi, Programem Telewizyjnym, Programem Wyborczym, Zasadami BHP, Konstytucją, Konwencjami Międzynarodowymi i komiksami :-)

Ogółem: idealny kontrahent! Szczerze polecam! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Johnys zrobił mi IC (2 x RCA). Świetna robota, super kontakt i żadnych problemów. Polecam. :D

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności