Skocz do zawartości

Meet w Warszawie 20.03.2010


lawrence

Rekomendowane odpowiedzi

Ja musiałem się zapytać, z powodu takiego iż jutro bym je oddawał. I by ich nie było na meecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, pociąg ogólnie mi pasuje na obie godziny, ale jest inna sprawa.

Ja około 17.40 muszę się zbierać na powrót, bo ostatni bus do mojej mieściny odjeżdża z Żyrardowa o 19.20, a 18.20 jest pociąg ze śródmieścia. Drugim wyjściem jest pośpiech o 18.40, ale przyjeżdża o 19.21 do Żyrardowa, więc znając moje szczęście transport już odjechał ;) Być może uda mi się skołować jakiś transport, co by mnie później zabrał, ale czekanie na dworcu w tych godzinach z całym sprzętem mi się nie marzy :P (no, chyba, że ktoś by zechciał ze mną posiedzieć :P)

 

Wracając... 2.5h to jest mało czasu, żeby się do wszystkiego dopchać i na spokojnie sobie przesłuchać (kolejki jak do kasy w tesco :P). Jeśli dołożyć do tego to, że część z Was spóźni się pewno o paręnaście minut, to już w ogóle czasu jest mało. Dlatego, chciałem, żeby zrobić ciut wcześniej (chociaż o 14.30 - już byłoby lepiej). Ale i tak godziny mi się bardziej podobają niż ostatniego ;)

 

Ale... jeżeli psuję komuś jakieś plany, bądź nie można tak bezproblemowo tego przełożyć, to wycofuję swoją propozycję godziny.

 

Pozdrawiam, Rytosław.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie miał ktoś laptopa?

Bo ja prawdę mówiąc wolałbym nie brać, bo w plecak muszę wziąć parę innych rzeczy...

Ja też prawdę mówiąc nie chciałem brać... Liczmy więc na lawrenca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie miał ktoś laptopa?

Bo ja prawdę mówiąc wolałbym nie brać, bo w plecak muszę wziąć parę innych rzeczy...

Ja też prawdę mówiąc nie chciałem brać... Liczmy więc na lawrenca :)

 

Będą 2 DAC-i do wpięcia także przydałyby się dwa... No ale zobaczymy ;)

 

Jak znajdę miejsce w plecaku to wezmę swojego, ale wątpię czy mi się zmieści :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mój wpis będzie jako pierwszy. ;)

 

Niech żałują Ci których nie było i Ci którzy wyszli wcześniej. :P Dlaczego? Ponieważ mieli by szanse dostać odtwarzacz i parę słuchawek dla siebie. Od firm HIsoundaudio i Jays.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mój wpis będzie jako pierwszy. ;)

 

Niech żałują ci których nie było i Ci którzy wyszli wcześniej. :P Dlaczego? Ponieważ mieli by szanse dostać odtwarzacz i parę słuchawek dla siebie. Od firm HIsoundaudio i Jays.

A paczcie jaki materialista! :D o!

 

Niech żałują Ci co nie byli i ci co wyszli wcześniej bo meet był jednym z lepszych jak do tej pory!

Szczególne podziękowanie dla Lawrenca, jak zwykle to wszystko dzięki niemu. Poza tym podziękowania dla Sonusa za podarki - recenzja będzie wkrótce.

 

A jeśli chodzi o sprzęt to dużo pisać nie będę...

Moją szczególną uwagę przyciągnął AMP3 Studio - mimo że wersja niefinalna to grał naprawdę przyjemnie. Bardzo hmm klasowe brzmienie, w moim odczuciu. Ciepła fajna barwa. Jednak dosyć ciężki jest ten sprzęt. Mimo to naprawdę ciekawe urządzonko i warto mu się przyjrzeć dokładniej kiedy będzie wersja ostateczna.

 

Kolejnym sprzętem któremu poświęciłem więcej uwagi to q-jays. Tylko dlatego że przetwornik znajdujący się w owych słuchawkach jest mid-high driverem w moich customach. Q-jays'y grają bardzo przyjemnie i mi się całkiem podobały. Wysokie i średnie tony bardzo zbliżone do tych z moich UM3w ale mimo wszystko to nie to samo :) Jeśli chodzi o bas to jest przeciętnie, generalnie UM3w mają basu ze 3razy więcej...

A skoro już jesteśmy przy basie UM3w to po porównaniu 1:1 mogę stwierdzić że ten z moich customów podoba mi się bardziej niż z tripelków. Ma lepszy impakt i lepszą barwę :)

Ogólnie TF10 nie wywarły już na mnie takiego wrażenia jak kiedyś.

 

Słuchałem także d-jaysów które wydały mi się dość słabe, są na pewno słabsze od Audeo czy, SF3studio, ale na pewno lepsze od UM1 czy Aurvan zen.

Poza tym futerały od jaysów :rolleyes: ...genialne ...to zielone futerko :lol:

 

Żałuję że nie przesłuchałem ostatecznie ibasso D2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mój wpis będzie jako pierwszy. ;)

 

Niech żałują ci których nie było i Ci którzy wyszli wcześniej. :P Dlaczego? Ponieważ mieli by szanse dostać odtwarzacz i parę słuchawek dla siebie. Od firm HIsoundaudio i Jays.

A paczcie jaki materialista! :D o!

 

Żyjemy w konsumpcyjnych czasach. :P

 

Studio ma bardzo fajną funkcję. Ma tryb wzmacniacza. ;)

 

Okazało się że w moich Hi PAA-1S jest chyba uszkodzony prawy przetwornik. Mam nadzieję że to tylko kwestia wygrzania. Bo słuchaweczki bardzo fajnie grają. Z funem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że w moich Hi PAA-1S jest chyba uszkodzony prawy przetwornik. Mam nadzieję że to tylko kwestia wygrzania. Bo słuchaweczki bardzo fajnie grają. Z funem.

Hmm to kiepsko, ale na brak słuchawek chyba nie narzekasz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ilość nie narzekam. Ale będę bardzo nie zadowolony jeśli sytuacja się nie zmieni. Bo brzmienie coraz bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ilość nie narzekam. Ale będę bardzo nie zadowolony jeśli sytuacja się nie zmieni. Bo brzmienie coraz bardziej mi się podoba.

może oddam Ci swoje ;) ja pchełek i tak używać nie będę... aha bo mowa o dokach - mój błąd

 

Pawlo zgarnął RoCoo A

Ja B

Darkside B (jeśli się nie mylę) do testów i j-jaysy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności