Skocz do zawartości

Meet w Warszawie 20.03.2010


lawrence

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w zwiazku z ustaleniami przez priv i wiadomosciami na forum ustalamy termin meeta na przyszla sobote tj. 20 marca. Wiekszosc forumowiczow napisala, ze ten termin im pasuje. Meet odbedzie sie na SGH w siedzibie Akademickich Inkubatorow Przedsiebiorczosci miedzy godz. 15 a 20. Mozna przeciagnac, ale wstepnie sale mam na te godziny zarezerwowana :)

 

Adres, gdzie odbedzie sie meet to:

 

Al. Niepodległości 147 lok. 25 (5 minut drogi piechota od Metra Pole Mokotowskie)

 

Mapa dojazdu:

Google maps

 

 

Podaje numer telefonu do mnie, jakby ktos mial pytania to smialo dzwonic, 668 478 461.

 

Wszelkie propozycje mile widziane.

 

 

Wstepna lista osob, ktore wyrazily chec przyjscia:

 

1. piotrus-g - (UM-3w + SSC wire, emocje, Audeo, Flo jak doleci, imp 550)

2. D@arksid3 - (Clip, A826, Zune, K518DJ i HJE350)

3. rytek - (Triple.fi 10, RE2, SRS-300, CAL!, Beresford TC7520, iPod Video 5g, Fuze)

4. Pawlo - (Denony D2000, iPod Touch 2G, Shure SCL2, Sennheisery PMX100, line-out do iPoda - made by Goras, AUNE DAC/Amp MK2)

5. Homzik - (Ultrasone'y 900 + Sennheiser HD4xx?, Sony A826 )

6. aml - (D2000, TF 10, iPhone)

7. tiamat - IE6 + Cowon D2

8. burgerking - (iPod Touch 2g)

9. sonus - (Jaysy, Comply, Phonaki)

10. lawrence - (NuForce NE6, NE7M, NE8, NuForce uDAC oraz Icon Mobile + FiiO E1 i E5)

11. untek - (iPhone, ADDIEM, Hippo Shroom, K518dj, modowane HTX7, Nano 1 i 2G)

12. dj_spinacz - (DT880, SM pl50)

13. blackdrake - (Grado SR80)

 

 

Dodatkowo: SM p10 i p20.

 

 

Jezeli kogos pominalem, a pisal do mnie, albo w watku to przepraszam i prosze dopisac sie w watku. Te osoby, ktore wymienilem tez fajnie by bylo, jakby napisaly, jaki sprzet wezma ze soba.

Pozdrawiam, Lauryn Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można ciut wcześniej? Czyli od 14 do 20? :)

 

Btw. Numer zapisany, jak nie zbłądzę to będę dzwonił.

 

PS1: Lawrence (ew. chyba Piotrus, bo ma), jak możesz, to weź jedno fiio e5, bo chciałbym coś sprawdzić :)

 

PS2: Będzie ktoś z x1050? HorvaTT wspominał, że triple się z nim bardzo ładnie zgrywają, chętnie bym to usłyszał. Jak ktoś ma, niech weźmie też kabelek, to zgram trochę swojej muzyki do testu ;) 

 

Pozdro, Rytosław ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO i NuForce bede mial ze soba. Takze, jak ktos bedzie chcial ich odsluchac to na pewno znajdzie sie dla kazdego jakas sztuka.

 

Godzine meeta ustalilismy na 15, zeby jak ktos pracuje do 14 nie mial problemu dojechac w miare na czas. Mozna przesunac na 14, jezeli wiecej forumowiczow bedzie tak chcialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę raczej na pewno: Triple.fi 10, RE2, SRS-300, CAL!; Beresford (brać?), iPod Video 5g, Fuze

 

Btw. Ponawiam pytanie o sonego ;)

Al. Niepodległości 147 lok. 25 (5 minut drogi piechota od Metra Pole Mokotowskie)

Cholera, coraz to dale uciekacie :D A mi szkoda na metro kasy ^^

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odtwarzaczy to wezmę Clipa, A826 i Zune (jak siostra pozwoli). M240 i T20 raczej nie są warte uwagi. ;)

 

Z słuchawek to K518DJ i HJE350. Może Superata pozwolił by mi na zabranie Petek Soundmagica. Wykorzystał bym was do recki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie,

 

Denony D2000, może już zrecablowane...

Shure SCL2

Sennheisery PMX100

line-out do iPoda, made by Goras

Touch 2G

 

i coś świeżego:

Aune DAC MK II.

 

@rytek, nie wyobrażam sobie żebyś nie zabrał Beresa. Toć to główny rywal dla Aune! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja to naprawdę mało powiedziane...

Przesyłka ze s:flo nadana 3(trzeciego!) marca wyleciała dzisiaj (16 !) z HongKongu... Priorytet który miał iść 4-10 dni <_< s:flo nie będzie na mecie na 99,9% :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO

 

Dzięki uprzejmości Superaty, będziecie mieli możliwość posłuchania Soundmagiców P10 i P20. Oczywiście, musicie wyrazić swoje opinie na ich temat, które umieszczę w mojej recenzji. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności