Skocz do zawartości

A10 - 1.4.8


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że utraciliśmy kontakt porzez .ksy w sprawie kolejnej aktualizacji, chciałbym zaproponować zaspamowanie działu technicznego mailami dotyczącymi tej sprawy. Mam na myśli, że każdy zainteresowany w najbliższym czasie pisze maila z zapytaniem o aktualizacje i dzieli sie na forum odpowiedzią, którą otrzymał.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Użytkowników forum.

Z odpowiedzi otrzymanej z serwisu Vedii wynika, że "serwis w tej chwili nie posiada jej (wersji 1.4.9) i że zostanie umieszczona na stronie dopiero kiedy będzie gotowa, ale nie pojawia się informacja, kiedy to będzie. Na pytanie, która wersja firmware jest obecnie najlepsza, otrzymałem odpowiedź żeby pozostać przy 1.3.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło, że jak pojedyncze osoby będą pisać to będą zbywane, natomiast jak im się naraz zwali na łeb garść maili na ten sam temat to może sprawa ruszy, co sądzicie?

 

BTW miał ktoś do czynienia z 1.4.9? Warto instalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z licznymi pytaniami odnośnie udostępnienia 1.4.9 - niestety, ale nie mogę już tego obecnie robić. Sądzę, że jak będzie nowa wersja, to ktoś ją wstawi na stronę.

 

Ciężko mi powiedzieć, jak z testami bet dla chętnych. Ale proponuje spokojnie poczekać. I pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic takiego nie sugerowalem. po prostu zastanawiam sie czy dalsze pisanie o problemach z firmware tutaj ma jakis sens - czy ktos z firmy vedia bedzie to czytac czy po prostu bedziemy sobie narzekac w zamknietym gronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoshi - Aha. To źlę Cię zrozumiałem - przepraszam.

 

Co do pytania... nie mam pojęcia. Było by to logiczne, aby podtrzymać tradycje i kontakt, z osobami, które mocno pomagały.

Jednak ja nic nie wiem. Dlatego jedno co mogę zaproponować to poczekać. Albo pisać maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

wiem że nie w temacie ale dużo osób ma tutaj A10 i może będzie miało jakieś info co do mojego pytania.

 

Chciałem spytać czy 'padł' komuś wyświetlacz w A10 (pomijam oczywiście usterkę mechaniczną)?

 

Mam półroczną A10 i ostatnio po dwutygodniowym niekorzystaniu odpaliłem playerka mignął mi biały pasek i ciemność (urządzenie jest widoczne w kompie).

Odesłałem do serwisu i otrzymałem info że to usterka mechaniczna z mojej winy (pęknięty wyświetlacz). Niestety nie korzystałem z niego przez te dwa tygodnie i nie kojarzę abym mógł go gdzieś 'przydusić' (nie widziałem także śladów mechanicznej usterki).

 

Z góry dziękuję za info i pozdrawiam.

 

p.s.

Na tej stronie z opiniami też ktoś miał podobny przypadek (http://s113.allegro.pl/produkt/Vedia-A10-4GB) stąd moje pytanie.

 

--

pozdrawiam

fingerr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem.Wyswietlacz nagle zgasl gdy ruszałem joy'em. Wylaczyłem a10 aby ponownie wlaczyc. Juz sie nie udało. Był "martwy" przez tydzien , w koncu wysłalem do serwisu. Odp. serwisu-"urzadzenie sprawne, uszkodzony plik mp3" . Bzdura! Udało sie jakos usunac wszystkie pliki z pamieci ale a10 nadal sie nie właczał. Ponownie serwis. Wrócił dzialajacy z adnotacja-"wymiana wyswietlacza". Wysyłalem do serwisu za posrednictwem sklepu, wszystko trwalo dwa miesiace! Zycze cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem.Wyswietlacz nagle zgasl gdy ruszałem joy'em. Wylaczyłem a10 aby ponownie wlaczyc. Juz sie nie udało. Był "martwy" przez tydzien , w koncu wysłalem do serwisu. Odp. serwisu-"urzadzenie sprawne, uszkodzony plik mp3" . Bzdura! Udało sie jakos usunac wszystkie pliki z pamieci ale a10 nadal sie nie właczał. Ponownie serwis. Wrócił dzialajacy z adnotacja-"wymiana wyswietlacza". Wysyłalem do serwisu za posrednictwem sklepu, wszystko trwalo dwa miesiace! Zycze cierpliwosci :)

 

Dzięki za info Ton06.

 

Jeszcze jedno, płaciłeś za wymianę, czy w ramach gwarancji Ci naprawili?

 

(mnie skasują 50 za wyświetlacz i 30 za przesyłkę...)

 

p.s.

no fakt, cierpliwość trzeba mieć, miesiąc czekałem na jakiekolwiek info (wysłałem przez sklep w którym kupiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja liczę że firmware nowsze niż 1.4.8 jednak się pojawi i czekam, choć też jako klientowi Vedii jest mi przykro że kontakt z klientami padł.

mysle ze wszyscy na to liczymy, bo 1.4.x ma sporo bledow czekajacych na poprawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, niby jest nowe ale skoro sam serwis Vedii polecił mi 1.3.20 to po co w ogóle instalować 1.4.8? Moje obecne fw jest w zasadzie stabilne, ale odkąd wziąłem się za audiobooki, brak sprawnych zakładek jest bardzo uciążliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności