Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

A10 - 1.4.8


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam ze jednym z czynników który spowodował, że kupiłem vedię było zaangażowanie KSY na tym forum, pomyślałem fajna firma dba o klienta, okazało się, że fajny to jest KSY a nie vedia, i tak jak polecałem ją wcześniej znajomym to już więcej nie kupię. Mam A10 wkur... mnie przerywanie utworów w ostatnim firmwarze, a najbardziej olewanie vedii, jak odszedł KSY to vedia nie istnieje w necie, gratuluję właścicielom / menagerom vedii genialnych działań: vedia RIP. Dzięki KSY za to Twoje działania i życzę powodzenia gdziekolwiek jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No niestety. Ja zdążyłem polecić komuś Vedię i ten ktoś ją kupił... Chyba będzie żałować. Trochę jak ja. Widzę, że jest jak zwykle. Z firmy odchodzi (albo jest "przesuwany") istotny a może niedoceniany odpowiednio pracownik i wszystko upada. Szkoda Vedi, A10 miał spore szanse. Ale tak bywa. Potencjalnie dobre produkty nie mogą być tanie... Kolejna stracona szansa na coś oryginalnego i dobrego (a niekoniecznie ładnego i widowiskowego). Żegnaj Vedio. Przez chwilę było milo... Ale tylko przez chwilę.

 

PS.

 

Do końca wakacji pozwolę sobie mieć nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Vedi, A10 miał spore szanse. Ale tak bywa. Potencjalnie dobre produkty nie mogą być tanie...

akurat Vedia ma tanie produkty, to jest jedyna zaleta tych playerów, ale niestety ile kosztują tyle są warte, a może jeszcze mniej warte. Z mojego punktu widzenia udał się tylko V39, i tu jakiś paradoks - w tej "zabawce" (po co filmy na takim małym ekraniku?) jest znakomity dźwięk i dobry, stabilny firmware, a w grajkach typowo audio A7, A10 wszystko jest spaprane,...na dźwięku począwszy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj zauważyłem, że ze stron Vedii zniknął link z najnowszą wersją firmware 1.4.8 . Zastanawiam się czy to krok do umieszczenia nowszej wersji, czy też zarzucono pracę nad aktualizacjami.

widzialem to chyba z tydzien temu. stwierdzilem ze po prostu zdjeli ze strony lewy firmware. bo ta wersja 1.4.x jak wiadomo idealna nie byla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jeszcze wierze, że jeden FW się pokaże - ale zwrócił bym uwagę na to, że w oficjalnym sklepie (MEDIAstore / VEDIAstore) A10 zostały już tylko 2GB i 8GB - srebrne. Więc tak jak by nie było już innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Zanim zakupiłem Vedię (jakieś 2 tyg. temu) naczytałem się różnych opinii, ale ciekawi mnie jedno. Jak sprawdzałem wersję firmware w odtwarzaczu to pokazuje mi V001.004.011 więc jednak poszli z postępem i powiem że jestem w ZADOWOLONY z odtwarzacza. Nic nie przerywa, nic się nie wiesza, transmiter w samochodzie ok. Tylko słuchawki dają już inaczej wyglądające niż te osławione 300. A co ciekawe na stronie Vedii takiego softu nie ma??? Możecie mnie uświadomić o co biega??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje. Jednak to te osławione SRS 300. Po prostu coś mi się namieszało z symbolami i wyglądem. Dopiero jak przeczytałem inne wątki na tym forum to wszystko się wyjaśniło. Słuchawki wyglądają identycznie jak tu. No cóż. Z tych słuchawek nie jestem za bardzo zadowolony. Może rzeczywiście trzeba je wygrzać. Na razie słucham pleyerka na słuchawkach jakie miałem dołączone do Xperii X1. Grają o niebo lepiej, no ale to w końcu słuchawki do-kanałowe. Ale pomolestuję jeszcze te 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby co w zakupionej wczoraj A10 jest firmware 001.004.016 - więc prace nadal trwają. Niestety nadal występują przerwy podczas słuchania i to bardzo często, gdzieś jedna przerwa na minutę...

 

PS.

Zacinanie się dźwięku było spowodowaniem włączeniem funkcji Music Info w Ustawienia -> Dźwięk.

Jak się ją wyłączy to zacięcia zdarzają się sporadycznie.

Powyższe dotyczy softu 1.4.16.

 

PS 2

A jednak po wgraniu nowych piosenek problem powrócił - znów zacina się dźwięk +/- raz na minutę.

A więc lipa po całości z tym softem :(

 

PS 3

Ale jazda! Nie wiem, czy mi uwierzycie, bo sam nie wierzę w to, co widzę.

No więc wgrałem na tę A10 soft 1.3.20 i co?

I obraz na wyświetlaczu stał się lustrzanym odbiciem.

Serio, żeby się połapać w tym, co jest napisane, muszę używać lusterka :)

To nie żart, jak się wyśpię, to mogę wrzucić zdjęcia.

Skoro był na niej w momencie zakupu soft 1.4.16 i po wgraniu 1.3.20 stało się coś takiego, to to by znaczyło, że nastąpiła jakaś zmiana w hardware odtwarzacza.

Tak czy inaczej pilnie potrzebuję jakiegoś softu 1.4.xx. Jeżeli ktoś taki posiada, bardzo proszę o podesłanie na thereisnotrue@gmail.com

A na pudełku napisali 'Perfect audio player'. Masakra z tą Vedią...

 

PS 4

Proszę, oto obiecane fotki:

 

1. Wyświetlacz w rozumieniu Vedii:

pisanie7.jpg

 

2. Solucja z lusterkiem:

pisanie7.jpg

 

Oczywiście poza wyświetlaniem to wszystko z nim OK. Działa, ładnie gra, no i nie przycina.

I jak Wam się podoba?

Ma ktoś na tym forum bardziej kuriozalny odtwarzacz?

VEDIA a10 - Perfect Audio Player

:lol:

1.JPG

2.JPG

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy userzy a10 przyzwyczaili sie do rozmaitych kwiatkow, ale czegos takiego jeszcze nie widzialem ;D

 

vedia jest spalona, skonczona i wlasnie przekonujemy sie, ze jezeli jeszcze kiedykolwiek wyjdzie cos do a10, to na pewno nie bedzie takie, jakie byc powinno

 

juz dawno zapomnialem o jakichkolwiek softach i nazwie tej firmy, ktorej szczerze zycze upadlosci i zapomnienia, ktore wlasnie postepuja ;D

Edytowane przez mauzer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, niekoniecznie. To może wskazywać na zmianę w hardware.

Poza tym wyświetlaczem, to gra OK, nie zacina.

Ale kopara to mi opadła jak to zobaczyłem...

 

PS

.ksy, jeżeli nadal zbierasz propozycje zmian odnośnie A10, to ja proponuję do bogatego wyposażenia playera dodać jeszcze lusterko :)

Pozdrawiam

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "uprzejmą" prośbę "jakże szczęśliwego" użytkownika, serwis Vedii bez najmniejszych - ku mojemu zdziwieniu - problemów udostępnił firmware 001.004.016. Okazało się przy tym, że rzeczywiście są 2 wersje sprzętowe grajka, różniące się modelem zamontowanego wyświetlacza (stąd lustrzane odbicie po instalacji 1.3.20). Wgrałem, wyświetlacz wrócił do normalności, dźwięk również... znaczy zacina jak zacinał. Czekamy więc na kolejne, "poprawione" wersje firmware do A10. Życie biegnie starym torem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem z serwisu 1.7.3 - ponoc eksperymentalna hyhy

 

wgrywam i zobaczymy co z tego wyjdzie, poki co nie moglem wgrac bez formata, po czym pamiec stala sie nieczytelna. wgrywam teraz z formatem, wrzuce muze i zobacze, co tam napsuli ;)

 

edit: poki co oprocz krechy po lewej strony wyswietlacza nie ma niczego niepokojacego. ale wgralem raptem 2 albumy, moze to dlatego nie ma przyciec...?

w kazdym razie nie mam teraz czasu na szersze testy

Edytowane przez mauzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie Vedii właśnie pojawiła się poprawka rozwiązująca problem lustrzanego odbicia.

Oczywiście - jak przystało na Vedię - nie da się jej pobrać ;)

 

heh racja a na stronie widać że jest wrzucone 6 razy xD:

http://www.vedia.pl/,,,,,77,download_details.php

http://www.vedia.pl/,,,,,76,download_details.php

http://www.vedia.pl/,,,,,75,download_details.php

http://www.vedia.pl/,,,,,74,download_details.php

http://www.vedia.pl/,,,,,73,download_details.php

http://www.vedia.pl/,,,,,78,download_details.php

 

I żadnego nie da się pobrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie fajnie, a ja jako sprzedawca muszę się ciagle tłumaczyc z tego samego i wgrywać klientom ciągle nowe poprawki. Wszystko dlatego, ze poszła fama o swietnym sprzęcie. Swietny jak ci się uda go odpalić, brzmienie tez dobre oczywiscie jesli nie irytuje cie przycinanie i spinacz do resetu doczepiony do playera. Wpada taki jeszcze w dyskusje że jego vedia najlepsza na swiecie a reszta to kupa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności