Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż, ta 45 robi cuda z tym bokeh. Aż dziw że jest to tak tani obiektyw. Też to Zopsenowi pisałem, że zdjecie jest świetne i brak symetrii w ogóle nie przeszkadza.

Aza, a ja pamiętam, że pisałeś, że Ci się nie podoba to zdjęcie! :D

 

Bokeh z tyłu... :o plus połączenie granatu z czerwonym - rewelacja. A brak symertii w tle w sumie bardziej intryguje niż przeszkadza. Super.

To jest jedno z tych zdjęć, które koniecznie chciałem zrobić kolorowe.

 

45 ma rzeczywiście świetnie, idealnie okrągłe i jednolite prążki bokeh. Tutaj powstały tak samo, jak przy zdjęciu ifp, które było już kiedyś na forum - paski srebrnej folii oświetlone przez strumienicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że mi się nie podoba jedynie że góra grajka jest rozmazana. Reszta jest bardzo oki

no cóż, ta 45 robi cuda z tym bokeh. Aż dziw że jest to tak tani obiektyw. Też to Zopsenowi pisałem, że zdjecie jest świetne i brak symetrii w ogóle nie przeszkadza.

Aza, a ja pamiętam, że pisałeś, że Ci się nie podoba to zdjęcie! :D

 

Bokeh z tyłu... :o plus połączenie granatu z czerwonym - rewelacja. A brak symertii w tle w sumie bardziej intryguje niż przeszkadza. Super.

To jest jedno z tych zdjęć, które koniecznie chciałem zrobić kolorowe.

 

45 ma rzeczywiście świetnie, idealnie okrągłe i jednolite prążki bokeh. Tutaj powstały tak samo, jak przy zdjęciu ifp, które było już kiedyś na forum - paski srebrnej folii oświetlone przez strumienicę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... to ja podrzucę próbę ciekawego ujęcia sprzętu audio, który wydaje mi się zupełnie nieciekawy wizualnie. Zdjęcie powstało na potrzeby innego wątku na forum.

 

602758_240854709379856_939352925_n.jpg

fajne, tylko okropnie rzuca się w oczy rozmycie grajka na górze. Jak ustawić scenę na takie zdjęcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra nie byłaby rozmyta, gdyby płaszczyzna ostrości była równolegle do grajka. Światło to :

-strumienica na czerwono od dołu (dolna część fotografii)

-strumienica na czerwono z prawej (kontra)

-strumienica z tyłu na folię (tło)

-odbicie od białej blendy na ukos (zarys wypukłości)

-odbicie od białej blendy od góry (oświetlenie słuchawek)

Edytowane przez Zopsesen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra nie byłaby rozmyta, gdyby płaszczyzna ostrości była równolegle do grajka. Światło to :

-strumienica na czerwono od dołu (dolna część fotografii)

-strumienica na czerwono z prawej (kontra)

-strumienica z tyłu na folię (tło)

-odbicie od białej blendy na ukos (zarys wypukłości)

-odbicie od białej blendy od góry (oświetlenie słuchawek)

jedno zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów... Chętniej bym zobaczył fotkę backstage'ową :v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra? jaki jest tego motyw? bo ja tutaj widzę "pochwalę się co słucham"

Pewnie się chciał pochwalić telefonem, bo od razu napisał jego model : )

 

 

\\\\\\\wait wait wait. Ten telefon ma 320x480 przy czterech calach? wtfffffffffffffffffffffff

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra? jaki jest tego motyw? bo ja tutaj widzę "pochwalę się co słucham"

Pewnie się chciał pochwalić telefonem, bo od razu napisał jego model : )\\\\\\\wait wait wait. Ten telefon ma 320x480 przy czterech calach? wtfffffffffffffffffffffff
Czarne tło, typowe wycięcie dla insta, dobra okładka i muzyka czego chcieć więcej. 2 w 1 co prawda ale nie wyklucza jedno drugiego. Lg ma dobry wyświetlacz wbrew tym 320x480 i daje rade z Powerampem ae7697b4596f11e29d4222000a9e0706_7.jpg Pochwale się Superluxami tyż skoro już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności