Skocz do zawartości

Foobar2000 0.9


Skręt

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś dodać opcje "Play in foobar2000" ?, chodzi o opcje z poziomu windowsowskich folderów

 

a dodaj moze wpis do rejestru - tylko wczesniej lepiej zrob jego backup. i sie spokojnie przyjrzyj gdzie co i jak.

 

ja mam tutaj: HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\foobar2000.play\command

"dysk:\sciezka\foobar2000\foobar2000.exe" "%1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj dzieki wam przerzucilem sie z wysluzonego winampa na foobar'a 0.8.3. Roznica w jakosci jest od razu wyczuwalna, kompa mam podlaczonego do wiezy Tehnicsa - nie mam w tej chwili zadnych dobrych sluchawek.

 

Audioscrobbler tez ladnie sciaga.

 

Mam tylko jeden problem, nie moge znalezc balansu. Mam tak niefortunnie ustawione glosniki, ze rawy mam w odleglosci 1 metra, a lewy 3 metrow i wolalbym troche na lewo przerzucic, bo tak ten co jest blizej mi zaglusza ten drugi. Nie mam za bardzo mozliwosci innego ustawienia, tym bardziej ze filmy ogladam z kanapy na tv podlaczonym do grafy i wtedy mam glosniki w rownych odleglosciach. Jest gdzies w FB mozliwosc ustawienia balansu?

 

Poza tym, jak minimalizuje do tray i potem go po paru piosenkach z random wlacze, to nie pokazuje wlasnie granego utworu :/... probowalem w menu zaznaczyc playlist /autofocus on new track, ale nic z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balansu nie ma... chyba

 

Poza tym, jak minimalizuje do tray i potem go po paru piosenkach z random wlacze, to nie pokazuje wlasnie granego utworu :/... probowalem w menu zaznaczyc playlist /autofocus on new track, ale nic z tego

 

zaznacz w zakladce Playback Follow Cursor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balansu nie ma... chyba

 

Poza tym, jak minimalizuje do tray i potem go po paru piosenkach z random wlacze, to nie pokazuje wlasnie granego utworu :/... probowalem w menu zaznaczyc playlist /autofocus on new track, ale nic z tego

 

zaznacz w zakladce Playback Follow Cursor

 

 

wejdz na forum na www.foobar2000.pl i poszukaj interesujacej cie wtyczki - o ile pamiętam to będzie pewnikiem coś z dsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
INFO (CORE) : startup time: 204 ms

INFO (CORE) : opening file for playback :

INFO (CORE) : location: "file://C:\Wiktor\MUZYKA\Requiem for a Dream\02 - Clint Mansell (Featuring Kronos Quartet) - Requiem For A Dream - Summer_ Party.mp3" (0)

INFO (foo_freedb) : Querying freedb server...

WARNING (foo_freedb) : Connection with current freedb server failed

 

zdaje sie, ze o adres serwera chodzi ;) tak wiec jaki macie adres serwera wpisany w opcjach feedb?...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

może wersja 0.9 nie ma w standardzie pluginu "czytaj format APE"? :]

... żaden plugin z wersji 0.8 nie działa na wersji 0.9, więc trzeba taki przygotować od początku... poszukaj może na forum foobara? na 100% jest tam plugin "foo_ape" dla wersji 0.9

 

wogóle nikt jeszcze nie zauważył, że jeżeli chodzi o "ilość pluginów w standardzie" wersja konkretnie 0.8.3 odstawia daleko wszystkie pozostałe? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie korzystam z wersji 0.9 i jestem zadowlonoy. W prawdzie nie korzystam z niego tak profesjonalnie jak niektorzy uzytkownicy tego forum (nie bede palcami pokazywal:P) ale troche sie na nim znam:) Przesiadlewm sie z wersji 0.8.3 i na deficyt wtyczek narzekac nie moge.

 

 

http://www.foobar2000.org/components/foo_input_monkey.zip

 

o to chyba chodzilo z odtwarzaniem plikow *.ape

 

pozdrawiam! 8 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam jeszcze jedno kłopotliwe pytanie, z którym mój błyskotliwy umysł nie może sobie poradzić ;P Mianowicie: czy mieliście jakieś problemy z playlistami plików APE? O tyle o ile 8 odtwarzała je prawidłowo to 9 już nie może ich odczytać. Sam plik APE odtwarza bez problemu, ale gdy zamiast niego wczytam cue nie może znaleźć wyjścia. Wyświetla tylko błąd "Unable to open item for playback (Object not found):

"F:\Muzyka\Utwory\King Crimson\1974 - Red\Red.ape.cue". Interpretuje cue jako plik do odtworzenia zamiast jako 'mapę' ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mam ten sam problem... próbuje odtworzyc poprawny szablon .cue foobarem i otwiera sie tylko foobar a na dole "stopped" a nr Burrrn czyta taki plik poprawnie :blink:

 

w ogole jezeli mozecie, prosze poradzcie cos co moze kompresowac pliki .ape do formatu ogg (oprócz foobara, bo w przeciwienstwie do wszystkich ten program jest dla mnie... a z resztą :) ) mimo ze mam zainstalowany muse pack on mi pokazuje ze nie poznaje pliku i nie moze otworzyc, zarowno poprawnego pliku .cue ktory prowadzi do .ape jak i samego .ape :lol::D przynajmniej ze flackiem se radzi... 50% skuteczności :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dBPowerAmp bezboleśnie przeprowdzi konwersję z ape do ogg.

--> ale oprócz samego programu musisz zainstalowac oczywiście

te dwa kodeki.

Ale w tym programie - w przeciwieństwie do Foobara 2000- wypakowanie i

konfiguracja kodeków "robi się" automatycznie ---> wchodzisz

na strone dBPowerAmpa instalujesz co ci jest potrzebne - i juz.

 

Można więc powiedziec , że to program dla leniwych ( i mniej ambitnych ) ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można więc powiedziec , że to program dla leniwych ( i mniej ambitnych ) ;):)

Jeśli przyjąć, że wywarzanie otwartych drzwi jest zajęciem ambitnym. :D

A w dBPowerAmpie można te "drzwi" uznać za otwarte. Jest jeszcze coś takiego jak Advanced WMA Workshop, wersja 2.1.3 beta obsługuje ape i FLAC, tylko że kodek ogg mają nienajnowszy (ale za to "płynnie" regulowane Q).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności