Skocz do zawartości

iriver E30


KaszaWspraju

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

szukam sobie słuchawek do mojego E30. Czy ten odtwarzacz da radę napędzić słuchawki Sennheiser HD 201?

Niestety nie mam możliwości sprawdzić tego samodzielnie.

Sam odtwarzacz jest super, ale pchełki, w które jest serynie wyposażony, nie dają jakoś zbyt fajnie.

 

Swoją drogą ciekawi mnie, czemu na polskiej stronie irivera jest info wyłącznie o wersjach 2 i 4 GB, skoro są też 8.

 

Będę wdzięczny za odpowiedź,

pzdr

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zachęcony pozytywnymi opiniami nt tego playera postanowiłem dokonać zakupu. dawno nie miałem takiego kaca moralnego z powodu beznadziejnie ulokowanej gotówki ;) przesiadka z sony s638 na irivera e30 to jak z porsche do dacii. masakra. zupełnie nie rozumiem co może się podobać w tym playerze. poziom odtwarzaczy w telefonach z mixplusa za 1zł. ogłuszający szum, który słychać nawet na podkręconej głośności jest dla mnie nie do przyjęcia. dźwięk płaski, bez głębi, bez dynamiki. próbowałem stone sour, pink floyd, eldo, prodigy i nawet michaela jacksona. i nie mam pojęcia w jakim gatunku sprawdziłby się ten player. wszystko brzmi poprostu źle. mój blackberry 9000 ma lepszego playera. a naprawdę męczę się jak muszę słuchać na telefonie. tak czy siak bardzo żałuję sprzedaży walkmana.

testowałem na a-jays three z comply i sony ex-82, muzyka w mp3 320kbps. ktoś może powiedzieć że powinienem na flacach ale na sony też słuchałem głównie w mp3 więc to jest moim punktem odniesienia.

 

ps. sorry za tak skrajną i nasyconą emocjami opinię ;) nie chcę nikogo urazić, jestem poprostu sfrustrowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień słuchawki. Masz prawo do swojego zdania, ale mam wrażenie że wynika ono ze specyficznego sposobu eqalizacji podczas słuchania. Podbicia i efektowność nie zawsze są odbicem jakości. E30 to dobry player nie musi się każdemu podobać, a a-jays three zupełnie do niego nie pasują. Z K518 tez ci kiepsko brzmi - nie wierzę, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super rozwiązanie :P szumieć dalej będzie ;) zresztą jak już człowiek się do czegoś zrazi to ciężko to przełamać. player nie jest z wyższsej półki, nie jest nawet z tej śreniej więc szkoda marnować czas i pieniądze na szukanie słuchawek do niego. już wolę poszukać playera do jaysów. skończy się pewnie na soniaczu nowym.

poza tym już na allegro jest więc nie ma co wspominać

 

a k518 już nie mam więc nie próbowałem.

Edytowane przez mat_zll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz racje. chodzi mi o to że szkoda czasu i funduszy na takie ganianie za niewiadomym efektem. być może te dwie pary słuchawek z którymi próbowałem e30 się nie nadają, ale nie zmienia to faktu że jeszcze nigdy nic mnie nie odrzuciło aż tak bardzo. świat playerów jest na tyle bogaty że wolę poszukać nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie E30 podoba, obok E2 to mój ulubiony grajek. Prosty, świetna bateria, obsługa w keszeni bardzo łatwa, ma flaczki i widziany jest jako dysk przenośny. Gdyby miał jeszcze slod na karte sd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie kupiłem E30 i w połączeniu z seryjnymi słuchawkami gra to nieciekawie. Dźwięk nie jest zbyt czysty. Chcę więc dokupić do tego jakieś pchełki( dokanałowe i nauszne odpadają). Jakie pchełki w cenie do 100zł będą się najlepiej komponować z E30. Słucham praktycznie wszystkich gatunków muzyki. Zależy mi na czystym brzmieniu i dobrym basie. Zastanawiałem się nad SoundMagic PH10, będą odpowiednie? A może nie warto przepłacać i kupić SRS-300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam odtwarzać, jestem całkiem zadowolony, pewnie dlatego, że małą styczność miałem z lepszej jakości towarem. Zamówiłem nowe słuchawki Sennheiser CX 300 II, będą pasowały do tego odtwarzacza? Czy słuchawki rozwiną skrzydła i w jakich rodzajach muzyki najlepiej będzie się sprawować, właściwie to słucham wszystkiego, ale najwięcej rocka.

Edytowane przez Szaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności