Skocz do zawartości

Jak Odblokować Radio W Sandiskach !


Gość bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

hejho! wczoraj swierzo zainstalowalam to do tego radia.. iii.. nic.. nic sie nie zmienilo mi -teraz nei wiem czy cos zrobilam nie tak czy co..? nie mam radia i niewiem co tearz? reset all czy moze da sie to poprawic aby bylo to radyjko? moze moj błąd polegał na tym ze przy samum koncu nie przycisnelam up..cośtam firmware tylko exit... -moze to byl bład? co teraz mam robic? kasowac i sprobowac od nowa ? juz sie zastanawiam czy nie wrocic do stanu poczatkowego.... radzcie mi bo spanikuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy u kogoś z Was kto miał zrobiony upgrade w m240 na ten z radiem, w czasie słuchania muzyki w mp3 w jakości dokładnie - 192kb i głośności ustawionej na maxa - wyłącza się odtwarzacz? ps. dodam ze na radiu i innych plikach mp3 o nizszej jakosci i wyzszej chodzi na głośności na maxa ok ale tylko z tym jednym rodzajem jakosci plików 192kb mp3 ma problem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącza sie po minucie czy jakos tak. Ale to mi wyglada raczej na jakis restart systemu-zwarcie , aniżeli normalne wyłaczanie to z kropkami kwadratowymi. A co do baterii to wykluczylem te opcje bo kupilem nowiutkie baterie i wsadzilem do niego, wiec powinno dzialac:/ na szczęście nie słucham na maxa bo bym ogłuchł , wiec nie powinno mi się wyłączać hehe ale problem zostaje:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. moze mi pomozecie. ja mam m250. instalowalem i wynik jest nastepujacy. moj komp widzi, ze jest mp3ka podlaczona, ale rozpoznaje go jako dysk wymienny. niestety nie moge na niego wejsc, nic nagrac:/. wyskauje mi polecenie, zebym wlozyl dysk. menu w mp3 mi dziala, radio jest widoczne, nawet wyszukuje stacje, ale nic nie slysze w sluchawkach....co z tym fantem zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem , właśnie próbowałem odblokować radio w Sansa m240,

postępowałem zgodnie z w/w instrukcją ale na końcu odłączyłem sprzęt poprzez „bezpieczne usuwanie sprzętu”..

Niestety teraz nie mogę go włączyć, player nie reaguje. (bateria jest nowa)

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niestety wlasnie dolaczylem do grupy, ktorej zamiana softu z UE na Americas sie nie powiodla.

 

Zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja na forum, (wiec niestety nie jest to gwarancja sukcesu) odlaczylem playera niebezpiecznie i w dalszym ciagu sie nie udalo.

Wyglada na to ze mam podobny problem jak Bolus tzn.

Memory

Total 0MB

Available 0MB

Songs 852

Recordings 107.

 

Odtwarzacz sie wlacza, komputer go widzi ale tylko w MPT (nie mozna przelaczyc w tryb MSC).

Nic nie mozna przegrac na playera bo jest full, i nie mozna niczego sluchac.

Aha, zmiane robilem z wersji 3.2.8E

 

Czy komus udalo sie naprawic MP3 bez wizyty w serwisie, a jesli nie to ile taka wizyta kosztuje?

 

Dzieki

 

PS Zeby nie bylo ze tylko marudze - Cos sie udalo, pojawila sie funkcja FM Radio, tyle ze nie dziala:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś poczytała ten wątek i drugi o wymianie firmware w sansie m250,to byś wiedziała że działa ona RACZEJ w wersjach m230 i m240,w wyższych wersjach nie działa lub okazjonalnie moze sie udać.Jest tak ponieważ jest inny numer softu pierwotnego eu a usa np. w m240 jest to 2.2.3e,a z twojego infa widać ze masz >3.*.*e gdzie oznacza ze masz m250 raczej.W USA jest to też 2.*.*a ,a NIE 3.*.*.-e.

 

Proszę przeczytać uważnie podpis pod wątkiem : "INSTRUKCJA DO SANSY M240"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś rozkręcał m240 z firmware 3.2.8e bo jest całkiem możliwe że mają Flash 2GB z blokadą programową do 1GB dlatego mają Firmware od m250.

 

Wtedy w Flashu byłby prawdopodobnie inny Loader trzeba by było wiedzieć jaka jest wersja Firmware amerykańska do tego modelu m240.

 

To tylko takie moje przemyślenia <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności