Skocz do zawartości

słuchawki+karta dzwiekowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam kupić słuchawki i karte dzwiekowa głownie do gier (gry - CoD4 - tak z 70%, reszta muzyka - rock)

Myślałem nad Xonaren D1 i AKG K 530. Obecnie uzywam Visty 64 bit i nie chce mieć zadnych problemow ze sterownikami. Czy bardzo stracę na jakości dzwieku nie majac wzmacniacza? Proszę o pomoc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myslalem ;] jakos z wygladu mi sie tez nie podobaja(wiem, ze liczy sie dzwiek ale wyglad tez). jakos bardziej sie zastanawiałem na k. dzwiekowa czy sie nada do gier? A co do słuchawek to myzlalem jeszcze nad senkami hd555.

 

zapewne nie ma az tylu bajerow na pokladzie co najnowsze modele creative'a, ale jezeli chcesz dzwiek (no dobra, lampa to to nie bedzie, ale lepszy xonar niz audigy), a nie wypadkowa ukladow od efektow specjalnych... ja bym bral xonara.

mocno bym sie zastanawial, czy wybrac nawet sennki hd595 zamiast CAL!, o hd555 nie mowiac - z jednej strony, ja sie nie znam :P z drugiej, CAL! sa mimo wszystko lepsze niz ich cena by na to wskazywala. kopnij sie do MM, powinni miec do odsluchu kilka modeli sennkow oraz wlasnie CAL! - porownaj sam. i wez pod uwage, ze na ulice w tym sprzecie wychodzic i tak nie bedziesz :P a moim skromnym zdaniem CAL! sa o niebo ladniejsze od wszystkich sennheiserow jak leci - ktore, jakbym na nie nie patrzyl, sa dla mnie po prostu wybitnie szpetne... no, to kiedy lincz? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z wlascicieli K530 na tym forum twierdzil, ze i z 'dziurki w lapciaku' graja niezle, z drugiej strony wzmacniacz to wzmacniacz.

 

Potwierdzam, bo to ja pisałem. Dodam jeszcze, że kiedy między laptopa a słuchawki podłaczałem Holdegrona było... gorzej - po prostu bezbasie, ale K530 nie zgrywają się dobrze z Holdkiem. Teraz między laptopem a słuchawkami jest Onyko Integra A8670 i to zdecydowanie poprawia brzmienie, ktore jest bardziej detaliczne, przestrzenne, dynamiczne, soczyste, namacalne i z "mięsem" niż w przypadku bezpośredniego podłaczenia K530 do laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał HD448 bo są dużo ładniejsze, a tylko niedużo droższe (30 zł) :) Ale tę uwagę proszę traktować na luzie, bo oba modele słuchawek znam tylko ze zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał HD448 bo są dużo ładniejsze, a tylko niedużo droższe (30 zł) :) Ale tę uwagę proszę traktować na luzie, bo oba modele słuchawek znam tylko ze zdjęć.

Jeśli mają tylko wisieć na wieszaku, to i owszem, ale do słuchania zamiast do wyglądania, lepsze są HD 438. HD 418 też lepiej grają od HD 448. K530 mogą być zbyt trudne do napędzenia przez kartę dźwiękową, lepsze będą do jakiejś integry, czy też wzmacniacza słuchawkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności