Skocz do zawartości

Mini Meet w Warszawie 20.12.2009


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeeej! Budynek C ftw! :) :)

lawrence wielkie dzięki - naprawdę.

Sala 5 to na którym pietrze? mniemam że na parterze.

 

@kopacz, również poproszę o 990pro, nigdy ich nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zmiana lokum. Dostalem dzisiaj o 14:15 telefon, ze pomimo tego, ze administracja przyznala mi sale na spotkanie, dyrektor ds. Nieruchomosci podwazyl ich decyzje stwierdzajac, ze to nie jest projekt naukowy i trzeba za sale placic 300zl/netto za godzine.

 

Zorganizuje zatem meeta w akademiku, tam nie beda zadali zadnych pieniedzy. Warunki do odsluchow nie beda wcale gorsze. Sale sa spoko, zreszta sami ocenicie. Przy wejsciu do akademika w recepcji, zostawcie jakis dokumnent na pok. 330.

 

Godzina zostaje ta sama, czyli 17-21.

 

Adres:

 

ul. Madalińskiego 6/8 (500m od budynku C - skrzyzowanie Madalinskiego z Pulawska)

 

Podaje nr telefonu do siebie, smialo dzwoncie w razie pytan 668 478 461.

 

Jak macie nr telefonu do tych osob, ktore moga nie przeczytac tego posta do jutra, a chcialy przyjsc na meeta to poinformujcie ich telefonicznie.

 

Pozdro, Lauryn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet był mega :D największe podziękowania, dla Lawrenca za ogarnięcie wszystkiego!

 

Zdjęcia niebawem.

Opis niebawem

 

Ale pier**olnięcie musi być! :lol:

 

PS. Wracam do domu a na stole KFC :rolleyes:

PS2. Nie wiem czemu nikt nie wziął ode mnie Emocji na przesłuch :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie, było mało merytorycznie ale bardzo wesoło.

Dla niewtajemniczonych motyw przewodni spotkania:

http://www.youtube.com/watch?v=_Pj-raU16ok

Sentencja będąca esencją spotkania pojawia się w punkcie 9:46.

 

Kopacz czekamy na epicką recenzję z dygresjami filozoficznymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej te Nuforce'y NE-7 wcale tak źle nie grają, nawet mi się podobają, myślę aml że by się wpisały trochę w to czego teraz obecnie szukasz. I na pewno od razu Ci mogę powiedzieć że SQ jest sporo lepsze od IE7, szczególnie szczegółowość basu i ładna gładka średnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze musze byc w opozycji chyba :)

Zazwyczaj slucham tego co innym sie srednio albo wcale podoba więc muszę koniecznie przesluchać IE7 zanim wydam wyrok ostateczny.

A to ze większość mówi co innego... cóż, na Head-fi nasze kochane ex85 dostaly noty nie wiele lepsze niż cx300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Piotruś mi musiał dopiec tym KFC na "dzień dobry". Wiesz że byłem głodny jak cholera :P

 

Zaraz wrzucę NuForce NE-6 i potestuję na spokojnie i zabiorę się do opisywania wrażeń :)

Ja NE6 zostawiam na jutro. Obecnie siedzę w SRH440. Podobają mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieć była ogromna - zimno - około minus 7 a nawet moze minus 9.

Obawialem sie ze zle to wplynie na moj aparat sluchowy czyli uszy ale gdzieztam, prawdziwemu audiofilowi nie zagroza jakies zamiecie.

Rowno o 18:26 wpadlem do sali nr130.

 

Coz za rzeczy tam sie znajdowaly...ano

 

z tych co zdazylem zauwazyc a reszta niech doda ino cosik:

 

Beyery 990 i 880 obaj(oje) Pro

Shure 440

CAL! recabled dalej zwane SiEjElami

Ultrasone Pro900

Grado sr60, 325is, RS2

 

Moonlight v7, Emocje, Holdegron Mobile

 

i playery glownie iPody (bo takie na Head-Fi maja)

 

Z gory wiec przepraszamy za zly prad, slabe kable, temperature powietrza wplywajaca zwlaszcza na klej i drewienka Grado no ale uznalismy to za *******y (sorry).

 

Zalaczam Ultrasone - kosztuja tysiac z hakiem wiec mysle (co ja mowie mysle - ja wiem!) musza grac!!!!!!

A tu jeb, jeb, jeb - dostaje mlotkiem po glowie.

Bas maja wyczynowy, niczym Alberto Tomba, jak uderzenie Tysona, jak upadek na mate Najmana.

Ki diabel mysle - zmienie na lepszy wzmacniacz...(paredziesiat linijek opisow pozniej) - graly tak samo.

Bas ma pi....olniecie (a o to chodzi) na inne pasma nie nachodzi, wszystko pieknie i ladnie ale bas jest za mocny, nie nadmuchany jak Pudzian ale tez po prostu za mocny. Wrazenie jak na koncercie rockowym, doslownie.

Werdykt - sciecie glowy - dla mnie nie sa warte kasy, nie sa audiofilskie i nie mialem ekstazy - wszystko fajnie ale to nie sa sluchawki dla mnie, sorry!!!!!!!

 

Dobra Szury 440 - Roland mnie zabije bo nie mialem X1050. Pewno dlatego nie zrobily na mnie piorunujacego wrazenia aczolwiek za swoja cene sa calkiem ok. Potwierdzam jest mocny bas, szeroka scena, sa dosc wygodne. Za ta kase warto - dla zwolennikow p...niecia odpadaja bo sa dosc liniowe.

Werdykt - warto.

 

SiEjEle - cos klasa Shure 440- mniej czyste ale sie moze nawet przyjemniej czasem sluchalo. To dobre sluchawki ale szalu nie ma.

 

Grado - najbardziej mi sie podobaly 325is, nie wiem czemu, a tak w ogole Grado to nie moja szkola, za jasno. No ale RS2 drewienka robia wrazenie na kobietach, na mnie nie - jestem twardzielem, takie sa fakty.

 

Dzwiek wieczoru dla mnie DT990Pro z Emocjami, bylo fajnie, byly emocje.

 

 

Ze wzmacniaczy podobaly mi sie Emocje, Moonlight tez jest niczego sobie a Holdegrona Mobile cenie nie od dzis.

 

Wnioski ze spotkania - milo sie spotkac w milym towarzystwie:P

A tak merytorycznie - nie bedzie bajek, facetow z broda i w garniturach, baroklowego slownictwa i patetycznych wyznan - okazuje sie ze sluchawki nie musza kosztowac by grac, a przynajmniej by sie podobac. Koniec kropka:)

 

 

Ach jeszcze jeden plus - cwiczylem sile woli Pawlo bo namawiales na pizze a mnie ssalo w zoladku ...ale sie nie dalem.

W domu w przeciwienstwie do Piotrusia zamiast KFC czekaly mnie gary do sprzatania jeszcze od wczoraj.

 

Acha no i pier...olniecie musi byc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak merytorycznie - nie bedzie bajek, facetow z broda i w garniturach, baroklowego slownictwa i patetycznych wyznan - okazuje sie ze sluchawki nie musza kosztowac by grac, a przynajmniej by sie podobac. Koniec kropka:)

:lol: hahaha

 

Grado to RS2i a nie RS2 - popełniasz chłopczyku ogromy błąd! przecież to zupełnie inna szkoła kładzenia kleju do przetworników - wygląda bardziej na hendmejd! i jest w rzeczy samej, co ty sobie myślisz, wprowadzisz wszystkich w błąd.

 

Ja pracuje nad zdjęciami zaraz będą jak da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopacz. Sprawa jest jasna. Chyba wiadomo na czym Hilter slucha Bonkers ;) Ja tez od jakiegos czasu zyje w poszukiwanie electro ;)

 

Pozdrawiam wszystkich meetowcow a do co Pro 900 bo o nich przeciez chce wtracic, jak podlaczaliscie to pod same audiofilskie plumkajdla to sie nie dziw :) To sa studyjne sluchawki pod monitorowy sprzet. Jak by mialy audiofilski bas to ludzie w studio nawet by go nie uslyszeli podlaczajac je pod np. MOTU :) Ja oczywiscie stunowalem sobie DACa i wzmaka pod nie co wyraznie skrocilo bas (decay maja przydlugowa nie ma co gadac), wykop jak byl tak byl (*******niecie musi byc, tu nie ma nawet o czym rozmawiac :) ) i doszlo jeszcze gory oraz ogolne ozimnienie + lampowa srednica, ogolnie tez jest jasno - tak jak lubie :)

 

 

Powiem Ci ze jak slucham plumkajacej muzyki - jazzy i inne plumkajdla to jest git :) Jednak kiedy puszczam cos z *******nieciem - dnb, dubstep, jungle, IDM to jeszcze mi malo. Jeszcze daleko do tego co daja w _klabie_ :)) Jaszczur potwierdzi, chociaz wiadomo ze nie mozna mu do konca wierzyc przy tak kosmicznej mordzie.

 

Audiofilskie to one nie sa zupelnie - masz 100% racje :)

 

PS. Ciekaw jestem czy kiedys cos spodoba Ci sie bardziej niz HD 580 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(*******niecie musi byc, tu nie ma nawet o czym rozmawiac :)

Proste! :D

 

Kopacz zapomniałes o D2000. W końcu robiłeś porównanie skali pie...nięcia, w którym D2k podobno poległy.

 

A co do HD580 Kopacza to tak jak z Ogórkowym Beresfordem czy GS1000 Majkela :D Każdy stary lis ma swojego faworyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje HD580 sie na Was obrazily :)

 

Jasne to nie sa najlepsze sluchawki na swiecie, nawet nie maja jednej cechy ktore by je do tego sprowadzala, ale mi sie calosciowo na nich najlepiej slucha no i fora ze dwora :P

 

AML - D2000 maja bas ale gdzie im do Ultrasonowego pi....niecia. Nie da rady.

A ze 900Pro nie maja takiego jak na dicho, ze nadaja sie do elektro i ze wymagaja sprzetu studyjnego. Pewno tak, jak juz powiedzialem, moze wtedy bym sluchal...

Nie wiem po nich ja zalozylem SiEjEle ktore na codzien maja dla mnie za duzo basiska to wymiekly:)

Nie mowiac o SHure ktore bas maja mocny ale trzymany za morde.

 

Do muzyki mi sie podoba bas z 990Pro (ale ja slucham glownie rocka, pop-rocka, jazzu) do filmow wolalbym ten z 900Pro :)

 

No mnie nie zadowolisz - Ultrasone za duzo basu, 701 za malo, HD650 za ciemne, DT990Pro fajny bas ale zbyt szliste wysokie i cofniety srodek, CAL! malo wygodne, az w koncu wracam do HD580 - od chwilowo fajniejszych kochanek do swojej kobiety (coz za porownanie - mysle ze sam Piotr Ryka by sie go nie powstydzil - chociaz powinien!).

 

a te RS2 to ladne sa, zreszta w ogole Grado sa fajne - ale nie dla mnie, dla Johna pewno bo kase trzepie.

 

Dla mnie meet udany, smiesznie bylo. Szukanie hajendow dawno wybilem sobie z glowy. Moje brzmienie to Senki - tyle wiem na pewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności