Skocz do zawartości

Mini Meet w Warszawie 20.12.2009


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie traffic.

nie wiem, czy mnie nie było wtedy, ale wyrzucenia nie pamiętam ;p

raz tylko się czepiali, że handlujemy. ale z braku dowodów i naszej troche oburzonej reakcji, szybko sie zniechęcili ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak dla mnie traffic.

nie wiem, czy mnie nie było wtedy, ale wyrzucenia nie pamiętam ;p

raz tylko się czepiali, że handlujemy. ale z braku dowodów i naszej troche oburzonej reakcji, szybko sie zniechęcili ;]]

Z mp3store oczywiście żadnej odpowiedź zwrotnej.

Ale to co w trafficu rozłożysz się ze sprzętem stacjonarnym, typu otl itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie stacjonarka odpada. Tylko portable. No i Xkloca nie było by gdzie podpiąć jeśli bym ewentualnie go zabrał. ;)

 

Spinacz, dobrze pamiętam jak pan ochroniarz chodził i się czepiał że tam biznes jakiś prowadzimy. Przypomniały mi się teraz dziewczyny z wózkiem.

 

Edyta:

Zapytam się Salviego czy by mógł na pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz poszedł ten Twój otl?

szybko ;p [x]

 

traffic..

w sumie darmowa miejscówka.

ładne stoliki etc ;p

otl spokojnie na stół wejdzie, więc bez paniki. a niczego większego i tak nikt nie bedzie targał.

 

nie ukrywam, że taka sala na SGH jest duzo smaczniejszym kaskiem, ale płacić za nią nie bede, wybaczcie ;p

 

jeszcze co do ilości ludzi w trafficu mozna sie zastanowić.

bo nie wiem na co mamy liczyć niby.

czy okres przedswiateczny spowoduje, że wszyscy bedą biegać za prezentami, czy może właśnie wszyscy pójdą do traffika, zeby chwile tam posiedziec ;d

 

btw, kiedy ten meet miałby być?

przed wigilią czy po, bo nie wiem na czym stanęło ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet 20. Mam jakiś powolny odzew z MIP'u więc zobaczymy co się uda zrobić. Ponoć temat został już "przedyskutowany na górze" ale nie znam jeszcze oficjalnego stanowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Zaki pamięta co sie tam dzialo. :D

Edyta: O której godzinie to wszystko? Bo jak w bardzo późnych godzinach to ja się pewnie nie pojawię. Z znajomymi na piwo ide tego dnia do Fermentu. W niedziele zawsze pustki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Wawy kolo 5 stycznia. Na zalatwienie sali potrzebuje kolo 3 dni ze wzgledu na formalnosci na uczelni, wiec jak tylko ogarniecie jakis termin to dajcie znac, a sala bedzie. Moze bysmy w tygodniu zorganizowali raz meeta, albo piatek po poludniu, np. miedzy 16 a 20? Piotrus jakby co to smialo pisz, dzwon do mnie to postaram sie pomoc.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Wawy kolo 5 stycznia. Na zalatwienie sali potrzebuje kolo 3 dni ze wzgledu na formalnosci na uczelni, wiec jak tylko ogarniecie jakis termin to dajcie znac, a sala bedzie. Moze bysmy w tygodniu zorganizowali raz meeta, albo piatek po poludniu, np. miedzy 16 a 20? Piotrus jakby co to smialo pisz, dzwon do mnie to postaram sie pomoc.

Pozdro

No właśnie skoro klika osób wraca do siebie na weekendy to zróbmy w piątek meeta, koło 15-16 i tak do 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności